Autor Wątek: W co gracie? [non-RPG]  (Przeczytany 74642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 20, 2013, 23:12:15 pm »
Wspomne jeszcze o Little Fighter. Uwielbiam pykać w 2.5, ale jeszcze bardziej w Little Fighter 2.9 (Mojego autorstwa!). Przede wszystkim w LF2.9 jest kilka easter-eggów, zamiast bandita - mario itd. Ogólnie każdemu polecam El Ef dwa i pół.
******

Ile tych postów natrzepałem...

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 21, 2013, 11:41:40 am »
Wczoraj wieczorem ukończyłem Dead Space i powiem, że gra kozak, dla fanów przygód w kosmosie, TPSów itd. polecam.
No i ten klimat, wszędzie krew, zwłoki istna sielanka. : p

Zacząłem też grać w Medal of Honor. Niezbyt podobały mi się pierwsze misje, gdzie współpracujemy z 3 ziomkami, jakoś wolałem zawsze sam łazić. Pierwsza misja z Dustym, noc i bronie z tłumikami, o tak proszę więcej.


EDIT: Do przeniesienia...
PS: dowalcie więcej wątków pt. W co gracie, tak wiecie rozbić na fpsy, rpgi, gry akcji.... :|

Nie ten dział, przenoszę - Card.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2013, 21:42:38 pm wysłana przez Carduin »
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 21, 2013, 20:22:02 pm »
Sporadycznie w WarZ i Dead Space.
WarZ - Naprawdę fajna gra o przetrwaniu w świecie opanowanym przez zombie. Na pewno jednak wszyscy już słyszeli, że prawdziwymi przeciwnikami w tego typu grach nie są wcale potwory, a inni gracze. I to jest prawda. Częściowo. Otóż owszem, bardzo łatwo jest zginąć od kulki jakiegoś innego gościa walczącego o przetrwanie... Jeśli się wchodzi na pełne serwery. Zwykle gram na serwerach, gdzie jest do 10 osób i innego gracza spotkałem może z kilka razy. Zginąłem od takiego z dwa. Zombie też potrafią być niebezpieczne. Pamiętam, jak kiedyś w mieście nierozważnie przeszedłem przez dziurę w murze, nie sprawdzając nawet co mnie czeka po drugiej stronie. A czekała mała grupka amatorów ludzkiego mięsa. Małą grupka niby nic takiego. Jednak, żeby móc im uciec musiałem biec (bo przecież gdybym użył broni palnej zaraz miałbym ich na głowie kilka razy tyle) co spowodowało, że usłyszały mnie te za rogiem budynku. Zaskoczyły mnie i tak skończyła się moja przygoda. Dodam, że miałem bardzo fajny łup, bo chwilę wcześniej, nocą udało mi się zaskoczyć jakiegoś gościa. Idiota niezły, bo święcie przekonany o tym, że nikt mnie nie obserwuje tłukłem po kolei zombie na środku drogi, a on mnie nawet nie zauważył. Zacząłem do niego pruć z mojej strzelby. Wystrzelałem wszystkie naboje, na szczęście po ostatnim pocisku padł. A miał o wiele lepszy sprzęt ode mnie. Trochę rozumu i by mnie załatwił. A jak się ma do gry kilka znajomych to gra jest naprawdę fajna i warta wydanych pieniędzy. Zwłaszcza, że cały czas jest rozwijana.

Dead Space również fajna gra, jednak nie mogę się w nią wczuć. Może dlatego, ze nie miałem za bardzo czasu, aby do niej przysiąść na dłużej i porządnie ograć. Klimat czuć tak czy siak, nawet grając w dzień wzdrygnąłem się raz czy dwa.
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2013, 13:58:51 pm »
Głównie Battlefield 3 na multi. Pomijając fakt, że częściej umieram niż zabijam, jest bardzo fajnie. Zastanawiam się tylko, jakie szatańskie moce trzeba posiadać, żeby skutecznie walczyć przy pomocy myśliwca, ale w końcu do tego też dojdę. Do tego DoW II Chaos Rising, i muszę przyznać, że Kosmiczni Marines Chaosu są dużym zaskoczeniem po hordach Orków i Tyranidów, których na cztery wiatry roznosił jeden atak drużyny szturmowej. Zbyt pewny siebie, już w pierwszej misji w której Chaos występuje masowo, radośnie wysłałem swoich ludzi do ataku (ofc zapominając o tym, że mam możliwość sprowadzenia ostrzału artyleryjskiego Gwardii Imperialnej) i jakież było moje zdziwienie, gdy po chwili zaciętej walki trzy z czterech drużyn leżały na ziemi. A ile było potem zabawy, żeby przebić się przez resztę Marines Chaosu (tym razem z pomocą artylerii) i reanimować moich kompanów. Ogólnie rzecz mówiąc, jestem zdjęty grozą, ale i pod wrażeniem.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2013, 14:49:20 pm »
Głównie Battlefield 3 na multi. Pomijając fakt, że częściej umieram niż zabijam, jest bardzo fajnie. Zastanawiam się tylko, jakie szatańskie moce trzeba posiadać, żeby skutecznie walczyć przy pomocy myśliwca,
podejrzewam ze moce joysticka ;p bede testowal w weekend ;p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 22, 2013, 23:11:27 pm »
Teraz gram w "Fahrenheita". Szkoda tylko, że znaczenie wyborów podejmowanych w grze jest zazwyczaj marginalne.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 23, 2013, 01:04:41 am »
Gram w Thomas Was Alone, które było w ostatnim Weekly Humble Bundle. Taka mała odmiana od większych tytułów, dosyć prosta platformówka, w której poruszamy się prostokątami, z których każdy ma inne umiejętności. John wysoko skacze, Claire potrafi pływać, James chodzi po suficie zamiast po podłodze itd... Tak, klocki mają imiona ^^

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 23, 2013, 12:36:32 pm »
Próbuję przejść ∀kashicverse na najwyższym poziomie trudności. Pod względem wyzwania gra urywa dupę jak żaden inny bullet hell. Pokazałem ją znajomemu i dałem mu przejść ją na łatwym. W pół godziny (tyle mniej-więcej zajmuje ukończenie gierki) kontynuował ok. 40 razy, więc game overował częściej niż raz na minutę.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 08, 2013, 01:14:13 am »
Odświeżam sobie "Silent Hill 2". Kiedyś już w to grałem, ale nie przeszedłem. Już nawet nie pamiętam, do jakiego etapu dotarłem.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 08, 2013, 19:23:25 pm »
I znowu tematy się dublują. Jeden już taki jest:

http://forum.rpg-center.pl/index.php?topic=86.0

Tak czy inaczej: ostatnio gram w starą grę Oni- fajny system walki itp., oraz odświeżam sobie serię Dead Space zaczynając oczywiście od pierwszej gry serii. Fajnie wrócić do starych znanych klimatów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2013, 09:09:47 am wysłana przez Skellen »

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 08, 2013, 20:41:11 pm »
Nie dublują się - zwróć uwagę na subtelny dopisek [non-RPG]. W podanym przez ciebie temacie piszemy o RPGach.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 09, 2013, 14:34:32 pm »
Dalej korzystam z gier zakupionych w Humble Bundle. Właśnie skończyłem kampanię w Battlefield 3 i grywam trochę na multi. Od czasu do czasu przejdę też kilka wyścigów w Burnout Paradise.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 09, 2013, 14:56:19 pm »
Dead Space 3 co-op z Elrathem. Co-op jest ŚWIETNY : D Całkiem zmienia podejście do gry. A misje opcjonalne dla co-opa są miodzio : D

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 01, 2013, 13:44:19 pm »
Mortal Kombat Komplete Edition. Zakupilem bedac w Polsce ostatnio.
Najlepszy Mortal w jakiego gralem. Oby tak dalej. W grze mamy do wyboru story mode czyli fabularny motyw, ktory bije na glowe dotychczasowe filmy i seriale o MK. Balem sie ze calosc skonczy sie po kilku walkach a co sie okazuje historia ciagnie sie i ciagnie przez ponad 15 rozdzialow do ciekawej koncowki dajacej poczatek do nastepnej czesci nad ktora obecnie pracuja... "Mortal Kombat 10?"...Razem z kolejna odslona gry ma rowniez wyjsc pelnometrazowy film dzieki sukcesowi jaki odniosl mini serial na yt pt MK Legacy.

Ja jako dzieciak jaralem sie grami MK i filmem. Chodzilo sie na automaty(arcade) w przerwach lub wagarach w podstawowce. Pozniej doroslem i gdy po MK4 gry przestaly wychodzic na pcta skupilem sie na RPGach i zapomnialem o tym universum na dobrych pare lat.

Odnosnie samej gry (Mortal Kombat Komplete Edition). Kazda postac jest unikalna. Posiada specjalne umiejetnosci, styl walki, nawet inaczej kopia, bija...mase kombosow, pasek adrenaliny dzieki ktoremu mozemy podrasowywac kombosy, badz uaktywnic specjalny atak, ktory oczywiscie latwo zablokowac, badz uniknac, ale jesli ktos sie zlapie to ma przerabane z paskiem HP. Widac, ze tworcy postarali sie o szczegoly. W dodatku mozemy odblokowywac stroje, ktorych kazda postac ma chyba 4. Skorki z klasykow naprawde umilaja oko podczas walki. Gameplay jest naprawde urozmaicony.

Wymiatam juz Scorpionem i Sub Zero. Z lasek Kitana walczy zdecydowanie najlepiej. Fajnie ze Ermac, Smoke, Noob Saibot wrocili. Sa zajebisci. Gra warta kazdej zl. A wcale nie kosztuje duzo. (obecnie okolo 80 zl). Polecam wyzyc sie i porobic fatale.
Zawsze znajde chwile za dnia lub nocy by odpalic i powalczyc.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 01, 2013, 18:45:27 pm »
Męczę Tony Hawk Undeground 2. Zostało mi do zrobienia jedno zadanie w Nowym Orleanie, prócz tego będzie cała gra skończona na normalnym poziomie trudności, potem tylko znaleźć wszystkie luki i będzie cacy. Może Classic mode spróbuję, ale nie lubię go za bardzo.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak