Autor Wątek: W co gracie? [non-RPG]  (Przeczytany 74645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 27, 2018, 22:09:49 pm »
tia, do niego piję :P Czaję się na niego już od kilku wyprzedaży, tylko te 30 zł za tak starą grę zawsze mi się wydaje trochę drogawo. No i jest tylko na steamie, kiedy ja bym jednak wolał wersję na goga

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

alyesim

  • Wiadomości: 4
    • Pozbądź się łupieżu pstrego
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 28, 2018, 16:30:00 pm »
Europa Universalis IV. W zasadzie nie mogę oderwać się od tej gry. Czasem potrafię rzucić rozgrywkę nawet na kilka miesięcy, jeśli coś mi się nie uda, ale i tak wracam, żeby potem całymi weekendami ogrywać podbój całego świata. A jeszcze za półtora tygodnia wychodzi kolejne DLC i będzie trzeba się uczyć nowych mechanik. No nie da się nudzić przy tej grze.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 28, 2018, 18:35:34 pm »
CK2 jest jeszcze gorsze pod tym względem, HoI4 zresztą podobnie :x Na szęscie hoi4 ma za mało nacji i za mało unikalnych drzewek, więc jakoś trzymam nałóg w szachu :P EU4 jest fajne, ale kierowanie  "duchem nacji" to jednak nie to samo co rodem, zwlaszcza ze ma się mniejsze szanse na recovery po przegranej wojnie i ma się pod górkę gdy gra się kimś innym niz zachód.

Z ciekawosci, to nowe DLC to o czym?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Revan

  • Wiadomości: 3
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 24, 2018, 15:10:11 pm »
Z racji kupna Switcha wzialem sie za Mario Odyssey. Flashbacki z dziecinstwa i ogrywania platformowek na moim pierwszym kompie jakie daje mi ta gra są nie do opisania :P
Join the dank side, we have cookies.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 27, 2018, 22:58:36 pm »
Fire Emblem: Awakening. O serii kiedyś chyba wspominałem, specyficzny miks rpga i strategii turowej. Gra naprawdę symaptyczna, ale niestety szybko robi się monotonna.  Nie pomaga również to, że większą rolę niż taktyka pełnią statystyki i bronie, które z kolei wypadają głównie z grindu w niefabularyzowanych walkach pobocznych, zaś najbardziej opłacalne z nich zablokowane są za paywallem DLC. Mimo to gra jest jednak naprawdę sympatyczna i cechuje ją wysoki production value, szczególnie w przypadku trójwymiarowych filmików. Szkoda tylko, że główne twisty fabuły już dawno zaspoilerował mi Smash 4 :P No cóż, Valentia chyba pozostanie jeszcze długo moją ulubioną częścią :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #185 dnia: Maj 13, 2020, 20:46:28 pm »
A ja dorwałem w swoje ręce ponownie Bitwę o Środziemie 2 z dodatkiem Król Nazguli. Niestety piracka wersja, ponieważ wyobraźcie sobie, że na żadnych Steamach czy GoGach nie ma wersji cyfrowej! Jest to o tyle dziwaczne, że była to całkiem fajna giera, ale to nie wszystko... scena modderska w przypadku tego tytułu prężnie się rozwija. Są dwa ogromne mody, pośród wielu pomniejszych, które niesamowicie zmieniają wręcz całą grę. Jeden nosi tytuł "Edain MOD" i jest do gołej dwójki, natomiast ten, w który ja pogrywam, to "Age of the Ring" (w wersji 5.0, więc wyobraźcie sobie ile już do tej pory twórcy poświęcili temu czasu).

I muszę przyznać, że czapki z głów. Dodano przede wszystkim świetną kampanię, która opowiada jak na razie wszystko bardzo obrazowo i szczegółowo, wzorując się na trylogii Jacksona (z niewielkimi nawiązaniami nawet do tej drugiej, ciut mniej udanej trylogii, czyli Hobbita), ale oczywiście w tych kwestiach, w których Jacksona poniosła wyobraźnia, twórcy korzystają z korzeni, a więc wzorują się na tym, jak dane wydarzenie toczyło się faktycznie na podstawie literatury Tolkiena. Jestem dopiero świeżo po wyjściu z Rivendell i muszę przyznać, że to naprawdę kawał świetnej roboty.
W międzyczasie pogrywam z kumplem przez neta w zwykłe potyczki (mod umożliwia to bez żadnych problemów, wystarczy gameranger) i to, jak poprzerabiali frakcje, budynki oraz samą mechanikę to jest coś pięknego. Ta gra stała się tak genialna, że aż chce się grać!

Naprawdę polecam wszystkim fanom zarówno Tolkiena, jak i samej gry! To świetne, że dożyliśmy czasów, gdzie nasi rówieśnicy tworzą genialne mody do ulubionych gier z naszych młodzieńczych lat!
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwiec 20, 2020, 21:31:02 pm »
Mario Oddysey na switcha - flashbacki gwarantowane : P

A tak to raczej ciskam starocie niż nowości (z wyjątkiem Pokemon Shield) - słyszeliście kiedyś o takiej grze jak Gothic? xD

No i późną porą zdarzą mi się 2-3 mecze w League of Legends ; p

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwiec 21, 2020, 15:12:39 pm »
o, to nie jestem już jedynym posiadamczem switcha na forum xD Też byłeś tak rozczarowany Shieldem jak ja? Nawet na DLC nie bardzo mam ochotę, mimo że recki nie są złe... póki co wolę Xenoblade'a, którego gorąco polecam :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Roszpunek

  • Wiadomości: 15
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 16, 2022, 12:02:03 pm »
Aktualnie gram w wiedźmina dziki gon i co tu dużo mówić uzależniające. Mnóstwo misji i wątków pobocznych robi swoje, że nie mogę odkleić się od ekranu. Czasem mam jednak ochotę rozwalić ten ekran za przeproszeniem, bo nie mogę pokonać np. bossa, ale to już inna bajka, można się na pewno przy niej wyżyć :D

Adonis

  • Wiadomości: 15
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #189 dnia: Grudzień 12, 2022, 16:20:29 pm »
Kończę last of us jedynkę i automacztynie stała się to jedna z moich lubionych gier, historia, bohaterzy bardzo bardzo na plus
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"

Hokum

  • Wiadomości: 15
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #190 dnia: Grudzień 14, 2022, 15:48:02 pm »
Jestem przy końcu resident evil revolutions 2 i mam zamiar zakupić kolejne części bo zombiaki mi przynoszą frajdę :D