Autor Wątek: W co gracie? [non-RPG]  (Przeczytany 74639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 23, 2017, 11:08:23 am »
gdzie to wyhaczyć w przystępnej cenie?

W Kinguinie jest oferta za niecałe 35zł. Normalnie ta gra kosztuje 20 euro. Nic tańszego na razie nie ma, sam kupiłem ją w Humble Bundle za 5 euro.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 24, 2017, 10:30:27 am »
A grał ktoś na spolszczeniu do LiS? Bo wiem, że jest na grajpopolsku.pl (czy jak tam się ta strona nazywała)? Mają fanpage nawet na fb.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 29, 2017, 13:20:06 pm »
Ja grałem i polecam. Goście odwalili kawał świetnej roboty ; )

Przeszedłem całość, trochę zawiodły mnie zakończenia. Nie wyjaśniają praktycznie niczego prócz zarysu (dosłownie) dalszych losów głównych bohaterek. Nie wiadomo co dzieje się z pozostałymi postaciami, ogólnie - meh. Tak czy owak gra bardzo dobra i w miarę długa (~25h rozgrywki), warta nawet tych 30 kilku złotych.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 03, 2017, 23:38:04 pm »
Stellaris

Stworzyłem cywilizacje umysłu roju. Gdy odkryłem możliwość manipulacji genetycznych i dołączania podbitych ras do roju rozpocząłem krucjatę galaktyczną, obecnie kontroluje prawie połowę galaktyki. :D

https://images-eu.curseapp.net/a6ee1590-f928-4c0c-b2c7-b3fd4000ab67/blob.png

Niebieski to ja, zgniło zielony - wasale których właśnie anektuje.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 05, 2017, 16:34:51 pm »
Z ostatnio ogranych rzeczy:

What remains of Edith Finch - ta gra to nowy rozdział w historii walking-simulatorów. Trochę jak połączenie "Gone Home" i "The Vanishing of Ethan Carter", biorące wszystko to, co najlepsze z tych dwóch gier, wywalające wszystko co było słabe i dodające dużo innowacji od siebie. Tytułowa Edith Finch wraca po wielu latach do opuszczonego domu, gdzie wychowało się niegdyś kilka pokoleń jej rodziny. Gra skupia się na historiach poszczególnych domowników - każda z nich ma własny, unikatowy świat i mechanikę. Niektóre z nich pamięta się jeszcze długo po ukończeniu gry (wanna i fabryka ryb, brrrr...), a visual storytelling stoi na naprawdę wysokim poziomie, bardzo polecam!

HuniePop - dating sim, po który sięgnęłam tylko w ramach researchu mechanik match-3 i nie sądziłam, że tak mi się to spodoba xD Pod otoczką podrywania mangowych dziewoj ta gra jest całkiem przyjemnym puzzlerem ze sporą dozą humoru i odpowiednim dystansem do prezentowanego tematu.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 20, 2018, 17:57:33 pm »
Plague Inc. - w dużym skrócie, gra o tworzeniu własnej choroby, a następnie przyglądaniu się, jak ogarnia ona powoli cały glob. Naprawdę sympatyczny tytuł, ma walor edukacyjny obrazując jak rozwijają się pandemie, ale jako gra ma dwie poważne wady. Pierwsza to to, ze krótka, w dzień da się ją przejść. Druga, że jak na taki spory potencjał jest powtarzalna do porzygu - kazda misja kampani ma cel "wybij całą ludzkość nowym rodzajem zarazka", co wymusza przyjęcie jednej, uniwersalnej dla praktycznie wszystkich chorób strategii: rozprzestrzeń się po cichu nie dając symptomów, a gdy to ci się uda, dojeb rozległym uszkodzeniem narządów i podziwiaj, jak świat w dwie minuty kompletnie wymiera.

Polecać mimo wszystko polecam, ale na ostrej przecenie. Nie dawać więcej niż te 10-15 zł.

A, gra ma też wersję mobilną, jak coś.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Jacenty

  • Wiadomości: 3
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 09, 2018, 15:48:55 pm »
Ja nie zmienne od lat pykam w CS :D czasem zdarzy sie jeszcze na PS Tekken :D

Galaretiel

  • Wiadomości: 3
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 24, 2018, 12:19:15 pm »
Aktualnie cisnę na przemian w Guardians of the Galaxy od Telltale i Super Mario Odyssey i Crasha Bandicoota na Switchu :D
Też masz problem z cellulitem? Sprawdź mój tekst http://cellulitowo.pl/zabiegi-cellulit-zabiegi-wyszczuplajace-wybrac/

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 24, 2018, 16:10:19 pm »
No proszę, a myślałem że jako jedyny tutaj inwestuję w nintendo :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Galaretiel

  • Wiadomości: 3
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 27, 2018, 10:49:08 am »
Gdzie tam, Nintendo 4life :D
Też masz problem z cellulitem? Sprawdź mój tekst http://cellulitowo.pl/zabiegi-cellulit-zabiegi-wyszczuplajace-wybrac/

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 27, 2018, 10:57:45 am »
Wróciłem ostatnio do ogrywania kampanii z nowszych dodatków do Age of Empires 2. W tej chwili zbliżam się do końca kampanii Francesco Sforzy z The Forgotten Empires. Później Prithviraj, El Doraro i zabieram się za The Rise of Rajas i The African Kingdoms, które już trochę czekają na swoją kolej.

Trzeba przyznać, że nowe kampanie bywają ciekawsze od tych z podstawki. Mają trochę innowacyjnych elementów mechaniki, zazwyczaj też więcej celów głównych i dodatkowych.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 27, 2018, 21:35:19 pm »
Gdzie tam, Nintendo 4life :D
No u mnie to obecnie chrono trigger na 3dsa ktorego gram, gram i skonczyc nie moge, mimo ze to krociutka gra :P Potem pewno zakup słicza i ciśnięcie w xenoblade'a lub Valkyrię 4, na którą ostro się napaliłem :P

Lifu - oryginał czy to ten remake? Chyba że pomyliłem częsci które odświeżali :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 27, 2018, 21:51:09 pm »
Remake, w sumie ze względu na jego sukces wypuścili dwa nowe dodatki. Z resztą, remake pierwszego Age of Empires też jakiś czas temu zrobili, ale jest chyba dostępny tylko przez Windows Store :s

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 27, 2018, 21:56:33 pm »
a, faktycznie, było coś o tych dodatkach. I ta, dick move jesli to tylko na windows store :X ALe z drugiej, klimaty zawsze były mi bliższe z jedynki, zaś ulubioną grą tego studia było jednak dostępne na steam Age of Mythology, więc płakać szczególnie mocno nie będę :P Muszę kiedyś kupić, bo w dodatek z Tytanami nie dane było mi zagrać, a pamiętam że story jak na strategie było w podstawce całkiem spoko

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 27, 2018, 22:03:47 pm »
AoM też doczekało się remastera, z tego co pamiętam :D

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!