Autor Wątek: W co gracie? [non-RPG]  (Przeczytany 74674 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Antigod

  • Wiadomości: 35
  • antihuman hate generator
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 03, 2013, 13:59:29 pm »
Z innej beczki - gra rytmiczna osu!, ubóstwiana przez otaku (i nie tylko) na całym świecie. Ogółem cel gry jest prosty i polega na wystukiwaniu rytmu piosenki za pomocą myszki i klawiatury. Nie spodziewałem się że tak to potrafi człowieka wciągnąć, ale najwyraźniej pykanie myszką w rytm japońskich kawałków ma coś w sobie ;p
Podziemie - Poszukiwacz


Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 03, 2014, 18:04:08 pm »
Kapitan Pazur :D Ściągnąłem sobie z chomika wczoraj. Jedna z pierwszych gier, w jakie zagrałem. Czuć nostalgię + pomimo 2D jest trudniejsza od większości pozycji w ostatnich latach, co sprawia, że przejście jednego poziomu sprawia więcej satysfakcji niż ubicie 20+ smoków w Skyrimie xD
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 03, 2014, 18:24:05 pm »
Pamiętam jak się swego czasu męczyłem w tych kryształowych jaskiniach co są prawie na końcu gry, normalnie nerwicy się można było nabawić.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 03, 2014, 18:39:43 pm »
Ja właśnie gram po raz pierwszy bez kodów. Bo w swoim czasie strasznie dużo ich używałem, a i tak ostatniego bossa nie umiałem pokonać :D Ale o dziwo całkiem nieźle mi idzie - jestem na 7 poziomie, a pierwszych 3 bossów przeskoczyłem bez nawet jednego zgonu. Kiedyś mi się wydawali trudniejsi, ale jak patrzę teraz, to przynajmniej na początkowych wystarcza stosowanie zasady "cios za cios". Najgorsze są niektóre momenty zręcznościowe. Da się zapamiętać, ale wystarczy jeden głupi błąd i zaczynasz od początku, nie wspominając o straconym bezcennym życiu...
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 03, 2014, 18:50:00 pm »
Te pierwsze 5-6 poziomów są łatwiutkie, schody zaczynają się w dokach, a już naprawdę ciężko robi się na wrakach, tam punkty życia lecą w zastraszającym tempie i wszędzie fruwają te wnerwiające strzały.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 03, 2014, 19:14:51 pm »
No, poziomy 1-6 są wprowadzeniem, Doki to taki przedsmak. Pamiętam, że na ostatnim poziomie "szeregowi" przeciwnicy są niemal nie do zabicia w walce wręcz. Nie wspominając już o etapach zręcznościowych.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Antybristler

  • Wiadomości: 44
  • Świat bez żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 03, 2014, 19:23:51 pm »
Mi się ta gra nie chce w ogóle zainstalować na moim dżebanym windows 8 :<

To najlepsza platformówka w jaką grałem. Oczywiście nie raz przeszedłem, a najtrudniej to się gra, gdy za cel obierzemy sobie zebranie wszystkich skarbów z mapy. Nerwów mi napsuł niemożliwy pieniążek na planszy nr 2 oraz pieniążek z kraba w dokach, którego nie da się zdobyć jeśli wczytamy grę z savepointa :<

Jako dzieciak cieszyłem się niezwykle z każdym odblokowanym przerywnikiem filmowym :)

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:11:34 pm »
Aktualnie skończyłem Deus Ex HR DC (kilka trudniejszych achivków wpadło :) )i XCOM Enemy Within.

Pykam też w Injustice (twórców nowego Mortala). Mechanika bardzo podobna do najnowszego MK, ale z lekka podrasowana. Zniszczenia są super. Story mode o niebo lepszy od Mortalowego (w którym kilka walk było głupich jak nie wiem). Polecam.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:14:09 pm »
Mi się ta gra nie chce w ogóle zainstalować na moim dżebanym windows 8 :<
I właśnie dlatego ja zostaję przy starym, dobrym XP. No i dlatego, że omijam jakieś 80% gier, które powstają w ostatnich latach.

Cytuj
To najlepsza platformówka w jaką grałem.
Ja stawiam ją zaraz po Jazzie, na równi z Donald in Cold Shadow.

Cytuj
Jako dzieciak cieszyłem się niezwykle z każdym odblokowanym przerywnikiem filmowym :)
O tak. To był jeden z najbardziej satysfakcjonujących momentów. Wciąż jeszcze pamiętam, jak po pojedynku z pierwszym bossem pojawił się pierwszy po intrze filmik ^ ^

Cytat: Paul Atryda
Pykam też w Injustice (twórców nowego Mortala). Mechanika bardzo podobna do najnowszego MK, ale z lekka podrasowana. Zniszczenia są super. Story mode o niebo lepszy od Mortalowego (w którym kilka walk było głupich jak nie wiem). Polecam.
No właśnie kiedyś na YT obejrzałem sobie całe story mode, jak jeszcze nie wiedziałem, że będzie na PC. A grałeś na konsoli czy na kompie?
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:58:33 pm »
No właśnie kiedyś na YT obejrzałem sobie całe story mode, jak jeszcze nie wiedziałem, że będzie na PC. A grałeś na konsoli czy na kompie?

Na kompie. Mortala i Injustice gram na klawiaturze, bo kombosy wymagają takiego szybkiego napitalania, że na padzie nie da sie wygrać na wyższych poziomach. Poza tym zawsze na klawie grałem więc mam wprawę. Port z konsoli trochę bardziej udany niż Mortal, ale też ma parę błędów. Ale mało ważne. Ciekawe, czy grafikę podrasowali względem konsoli (jak Mortala) czy taki już był. Polecam :D (też widziałem story mode wcześniej zanim zapowiedzieli na PC)

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 10, 2014, 18:24:00 pm »
L4D2 i TF2 jak mam czas i chęci to popykam 5-20 minut :P
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 10, 2014, 18:55:25 pm »
Nie używajcie skrótów w nazwach gier bo nie każdy je potrafi rozszyfrować, niestety ja należę do tych niekumatych :|

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 10, 2014, 18:58:56 pm »
Left 4 Dead 2 i Team Fortress 2
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Antigod

  • Wiadomości: 35
  • antihuman hate generator
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 02, 2014, 12:08:24 pm »
oprócz lamienia od czasu do czasu w osu!, z czystej ciekawości oraz zainspirowany tym oto trailerem: http://www.youtube.com/watch?v=j04zOjsVI64 , zainstalowałem Katawa Shoujo, czyli rzekomo kontrowersyjne visual novel, podchodzące też chyba po eroge...Jakby nie patrzeć, "gra" polega wyłącznie na czytaniu/namiętnym przewijaniu dialogów, lecz mimo to przedstawia ciekawą i pełną emocji historię, która naprawdę potrafi wciągnąć.
Podziemie - Poszukiwacz


Wixu

  • Wiadomości: 142
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 02, 2014, 12:32:16 pm »
Wreszcie naprawiłem laptopa i mogę sobie pogierczyć. Zainstalowałem Batman: Arkham Origins i troszkę jestem zawiedziony. Niby fajne, ale wszystko już widziałem. Do tego masa bugów, które mocno irytują.