Autor Wątek: W co gracie? [non-RPG]  (Przeczytany 59207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

• Administracja
  • demigod
Odp: W co gracie? [non-RPG]
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 27, 2018, 22:09:49 pm »
tia, do niego piję :P Czaję się na niego już od kilku wyprzedaży, tylko te 30 zł za tak starą grę zawsze mi się wydaje trochę drogawo. No i jest tylko na steamie, kiedy ja bym jednak wolał wersję na goga

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

alyesim

• Pozbądź się łupieżu pstrego
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 28, 2018, 16:30:00 pm »
Europa Universalis IV. W zasadzie nie mogę oderwać się od tej gry. Czasem potrafię rzucić rozgrywkę nawet na kilka miesięcy, jeśli coś mi się nie uda, ale i tak wracam, żeby potem całymi weekendami ogrywać podbój całego świata. A jeszcze za półtora tygodnia wychodzi kolejne DLC i będzie trzeba się uczyć nowych mechanik. No nie da się nudzić przy tej grze.

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 28, 2018, 18:35:34 pm »
CK2 jest jeszcze gorsze pod tym względem, HoI4 zresztą podobnie :x Na szęscie hoi4 ma za mało nacji i za mało unikalnych drzewek, więc jakoś trzymam nałóg w szachu :P EU4 jest fajne, ale kierowanie  "duchem nacji" to jednak nie to samo co rodem, zwlaszcza ze ma się mniejsze szanse na recovery po przegranej wojnie i ma się pod górkę gdy gra się kimś innym niz zachód.

Z ciekawosci, to nowe DLC to o czym?

Revan

« Odpowiedź #183 dnia: Październik 24, 2018, 15:10:11 pm »
Z racji kupna Switcha wzialem sie za Mario Odyssey. Flashbacki z dziecinstwa i ogrywania platformowek na moim pierwszym kompie jakie daje mi ta gra są nie do opisania :P
Join the dank side, we have cookies.

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 27, 2018, 22:58:36 pm »
Fire Emblem: Awakening. O serii kiedyś chyba wspominałem, specyficzny miks rpga i strategii turowej. Gra naprawdę symaptyczna, ale niestety szybko robi się monotonna.  Nie pomaga również to, że większą rolę niż taktyka pełnią statystyki i bronie, które z kolei wypadają głównie z grindu w niefabularyzowanych walkach pobocznych, zaś najbardziej opłacalne z nich zablokowane są za paywallem DLC. Mimo to gra jest jednak naprawdę sympatyczna i cechuje ją wysoki production value, szczególnie w przypadku trójwymiarowych filmików. Szkoda tylko, że główne twisty fabuły już dawno zaspoilerował mi Smash 4 :P No cóż, Valentia chyba pozostanie jeszcze długo moją ulubioną częścią :p