Autor Wątek: Bawisz się grafiką? Pomóż promowac portal!  (Przeczytany 3989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6266
  • demigod
Bawisz się grafiką? Pomóż promowac portal!
« dnia: Maj 29, 2014, 18:10:22 pm »
Takie ogłoszenie drobne nadające się bardziej do niusów SC lub ewentualnie biuletynu, ale do tych pierwszych zagląda  mało osób, a w drugim nie ma komentarzy. Anyway, o co się rozchodzi:
Strona Star Citizena jest dośc prężnym miejscem, między innymi leci tam cotygodniowy show poświęcony temu jak przebiegają postępy w produkcji, coś niecoś o fanach i tak dalej. Show ten znika z anteny od przyszłego tygodnia, ale w zamian będzie nowy, bardziej o fanach gry. I tu przechodzimy do meritum - nowy show będzie potrzebował własnego loga, a ponieważ ma być poświęcony fanom, to fani mają zaprojektować logo. Domyślacie się więc pewnie gdzie zmierzam - mamy na foro kilku grafików, o kilku pewno nie wiem, ale jeśli komuś chciałoby się coś zaprojektować, to istnieje pewna szansa, że jego projekt wygra (bo konkurencja, przynajmniej póki co, jest mała i na marnym poziomie). Nie muszę mówić, jaka byłaby to dla nas reklama, nawet sam udział w czymś takim.
Szczegóły dostępne są tutaj  https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/133218/around-the-verse-logo-contest/p1 a topic zostawiam otwarty do ewentualnych pytań

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!