Autor Wątek: Trudne Sprawy Center  (Przeczytany 93972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 01, 2014, 12:49:49 pm »
Lekarz C, oczy to serious fuckin business

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 01, 2014, 13:43:07 pm »
Znając twoje bogate życie towarzyskie, to i tak nie masz co robić w weekend, więc ja bym podskoczył na weekendowy dyżur w twojej przychodni i powiedział, że to nagły wypadek, a nie coś z piątku. Jak w miarę szybko to ogarniesz, to może oszczędzisz na kroplach z antybiotykiem.

Szczególnie, że AFAIK żywica epoksydowa nie jest obojętna dla organizmu.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 01, 2014, 16:23:48 pm »
Dear /b/ trudne sprawy center.

Pracuje w firmie od marca, kumpel, który załatwił mi tą pracę zostanie zwolniony w poniedziałek bez żadnego uprzedzenia. Mój kierownik zakazał mi mówić mu tego, z resztą kumpel to straszny papla i mógłby mnie sypnąć (przypadkiem), tym samym skreślając mnie w tej firmie. Dodam, że na wczorajszej imprezie firmowej powiedziałem swojemu kierasowi, że to co robią (czyli zamiast go uprzedzić, to chłop przyjedzie do roboty, żeby się dowiedzieć, że tam nie pracuje) jest w moim mniemaniu chujowe (ale mam nadzieje, że nie pamięta tego, bo był zalany ostro).
I teraz do sedna - powinienem udawać zdziwionego przy kumplu, jak mi powie, że go zwolnili, czy przyznać się, że wiedziałem to w sobote, a kieras mi zakazał mówić?

Corpo stuff.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 01, 2014, 16:34:05 pm »
Ja bym jednak udawał zdziwionego, tak przynajmniej będziesz pewny, że kumpel się na ciebie nie obrazi, że mu czegoś takiego nie powiedziałeś.


Zresztą, dziwne to jest, że takie coś ci kierownik powiedział. Może liczył, że jednak wypaplasz i jemu będzie łatwiej zwolnić twojego kumpla? Bo to nie jest takie proste wyjebać kogoś z roboty jednak.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 01, 2014, 16:39:10 pm »
może robią jakiś test wierności i go jednak nie wyleją. W każdym razie udawaj, roboty mu to i tak nie zwróci.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 01, 2014, 16:50:22 pm »
Nie, nie, bo wcześniej się dowiedziałem tego od kolegów z teamu w pracy - podobno już kieras pytał, czy nie znamy kogoś, kto się nadaje na takie stanowisko.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 01, 2014, 17:02:22 pm »
I teraz do sedna - powinienem udawać zdziwionego przy kumplu, jak mi powie, że go zwolnili
Nic nie udawaj. Jak dobry kumpel to zrozumie, że ratowałeś własną dupę a to, że dowiedziałby się tego od Ciebie nic by nie zmieniło.

Ew. możesz to rozegrać tak, że dopóki kumpel nie zapyta, czy wiedziałeś, nic nie będziesz mówił. Nie było pytania - nie ma informacji.

Moim zdaniem lepiej twardo przedstawić prawdę, niż bawić się w jakieś "ale ja nic nie wiedziałem".
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 01, 2014, 22:23:23 pm »
%$#%# elektryka, wysadziło korki, zabrało do grobu wszystkie otwarte karty w przeglądarce, a miałem tam parę dobrych artykułów których nie zapisywałem w żadnych ulubionych 'bo przeczytam i zamknę'. This is bullshit <ChrisRobertsFace.jpg>.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 01, 2014, 22:33:17 pm »
a nie masz ich w historii?
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 01, 2014, 22:47:14 pm »
nie, przynajmniej nie za dzisiaj. Tak byłoby pół biedy. Problem polega na tym, ze ja je znalazłem *kiedyś* i do tego nie pamiętam o czym niektóre były, tylko tyle że mnie zaciekawiły i zostawiłem je w karcie "bo jak wyłączę przeglądankę to po przywróceniu sesji je odzyskam". Argh :F

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Ringil

  • Wiadomości: 33
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 01, 2014, 22:52:14 pm »
MoG, to nie jest tak, że musiałby być niedorozwojem, żeby Cię wydać? Gdyby wiedział wcześniej, powściągnąłby emocje = nie skłoniłyby go one do powiedzenia, że ma info od Moga = ogólne zwycięstwo dobra nad złem w postaci heheczystości sumienia.

Wiadomix, że za późno, ale to taki ogólny bóldup na temat solidarości przeciwpracodawczej, łotewer.

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 01, 2014, 23:16:52 pm »
MoG, udawaj zdziwionego. Chuj wie co mu strzeli do głowy jak się dowie od ciebie. Może zaszkodzić i sobie i tobie.
(click to show/hide)
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 01, 2014, 23:55:22 pm »
Ogólnie widziałem się z nim i nic mu nie powiedziałem. Mówił tylko, że mogą go wywalić, bo mu się umowa skończyła. Ale tak czy siak jest raczej nastawiony, że go zostawią. Szkoda. Ja z nim problemu nie miałem. Zobaczymy kto prdzyjdzie po nim.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 03, 2014, 13:59:57 pm »
Dziękuję za szeroki odzew. Na chwilę obecną najlepszą opcją jest pomysł od Arima - wysmarowanie tej poręczy, powiedzmy jakimś paskudnym i niezmywalnym smarem. Jak się jeden z drugim przyklei i upierdoli dres, dżinsy i wszystko inne, to pójdą dalej. Damiano - przeprowadzkę rozważam, zwłaszcza że w tym mieszkaniu jest ostry deficyt nasłonecznienia. Zaprzyjaźniania się dla odmiany zdecydowanie nie rozważałem - przechodzenie lobotomii nie jest tego warte. Nie wiem, czy bez tego dałbym radę nawiązać kontakt.

shrike - wygląda na to, że Maniaks ci już podsunął całkiem dobre rozwiązanie. Usmarowanie przystanku gównem nie jest złe - możesz dorzucić jeszcze trochę krwi (świńskiej lub jakiejkolwiek innej, jaka będzie pod ręką w okolicy) i wymalować jakieś dziwne symbole. Z maseczką i rękawiczkami ta robota nie powinna być aż tak straszna, a efekt będzie murowany. Możesz sobie pozwolić na krew i gówno, skoro nikt z poszkodowanych nie będzie musiał tego wąchać - to akurat przywilej, który warto wykorzystać w tej sytuacji. W grę chodzi jeszcze ten smar, jeśli nie chcesz jechać po hardkorze - o ile siadają na czymkolwiek i jest to dla nich kluczowe.

Xilk - to się może łapać na kodeks cywilny. Jak dźwięki są uciążliwe i zdarzają się notorycznie, to można powiadomić odpowiednie służby (teraz nie jestem pewien, ale w zależności od miejsca i charakteru hałasu, to może być straż miejska, a czasami nawet inspektorat środowiska). Co innego zgraja, która może się sprawnie rozpierzchnąć na czas przyjazdu straży/policji, co innego sąsiad bucefał w określonym mieszkaniu, z którego sobie ot tak nie wyjdzie na czas interwencji.

Mog - jeśli faktycznie można nazwać to "corpo stuff" i taka ogólnie jest atmosfera, to i teraz i w każdym innym przypadku będzie obowiązywała zasada, że trzeba się mocno trzymać przede wszystkim własnego tyłka.

PS. Opinie typu "nie rozumiem jak można mieszkać na pierwszym/drugim piętrze/parterze" czy "do czego służą windy i w jakiego typu budynkach się znajdują" to nie są ani problemy, ani ich rozwiązania, prosiłbym o zachowanie poziomu rzeczowej konwersacji. Trudne sprawy to poważne sprawy.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 20, 2014, 21:14:14 pm »
Już od dawna obgryzam paznokcie. Zazwyczaj przy oglądaniu filmu, jak nie mam co robić z rękami. Aż tak źle to nie wygląda, ale na pewno nie dobrze. Czy jest jakiś sposób nie Arimowy, żeby się odzwyczaić?