Autor Wątek: Trudne Sprawy Center  (Przeczytany 93984 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2014, 19:51:22 pm »
A to u góry nie jest cieplej?

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 29, 2014, 21:14:31 pm »
w epoce wind? No bo ilu z was mieszka w kamienicy lub jest na tyle starymi ze problemy z kolanami wykluczają jakiekolwiek wspinaczki.
Nigdy nie widziałem windy w czteropiętrowym bloku. Nie każdy budynek mieszkalny to wieżowiec.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 29, 2014, 22:36:56 pm »
No ja akurat od urodzenia mieszkam w pięciopiętrowym budynku na trzecim, więc wiesz.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 30, 2014, 09:56:32 am »
Gurcie, a rozważałeś pokonanie problemu z zupełnie odwrotnej strony, a mianowicie zaprzyjaźnienia się z nimi? Poznałbyś ich punkt widzenia, spojrzenie na świat, przeanalizowałbyś powody, dla których robią to, co robią. A po paru miesiącach, a może nawet tygodniach nieustannych dysput wtrąciłbyś niby od niechcenia, że kiepski punkt wybrali sobie jako miejsce schadzek. Nie zdziwiłbym się, gdybyś usłyszał "no k., stary! Trzeba było tak od razu mówić, hehehehehe".
Klasztor - Fechtmistrz

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2014, 10:19:19 am »
Windy są tylko w blokach, które mają minimum 5 pięter. W blokach z 4 piętrami wind już nie ma. Ja mam podobny problem, ale nieco bardziej kłopotliwy do rozwiązania. Moja dziewczyna mieszka na wsi, obok trasy wojewódzkiej, kilka kilometrów od turystycznej miejscowości. Co roku nad jeziora zjeżdża się stonka z całego mazowsza. Dom mojej dziewczyny jest dokładnie na przeciwko przystanku autobusowego. Jak się okazało, przystanek ten w okresach letnich jest idealnym miejsce, aby w środku nocy zatrzymać się na nim, i rozkręcić bibę na całego. Zatrzymują się po kilka samochodów, otwierają drzwi i okna i puszczają muzykę na całego. Dodatkowo drą się i śmieją na cały głos. Ciszę nocną mają w dupie, nic im nie powiesz bo jest to poza prywatną posesja, a że jest to 10 km od miasta, to policja nawet nie myśli o przyjechaniu. Najśmieszniejsze jest to, że niecały kilometr dalej mają duży parking pod sklepem oddalonym od domów. Przystanek jest jednak znacznie lepszy. Na raz też się tego nie załatwi, bo nie jest to jedna grupka ludzi. Niemal za każdym razem zatrzymują się inni ludzie, na blachach z różnych części Polski.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2014, 10:23:38 am wysłana przez shrike »
Akolita Podziemia

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 30, 2014, 14:30:29 pm »
wysyp kilka razy w nocy po kilka paczek gwoździ, zobaczymy czy dalej będą się darli i puszczali muzykę, gdy trzeba będzie wymienić kilka kół ;p

Gurt - a dywersja z balonami z wyższego piętra z okna na klatce schodowej nie wchodzi w grę? :P Zawsze możesz się wtedy na szybko ewakuować do mieszkania.


Ja tam problemów ostatnio nie mam. Dziś mi tylko szmaciarz wyjechał z lewego pasa dla jadących w lewo prosto pod koła za światłami, mało brakowało. Ale to Polska, co poradzisz.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 30, 2014, 15:02:51 pm »
Gurcie, a rozważałeś pokonanie problemu z zupełnie odwrotnej strony, a mianowicie zaprzyjaźnienia się z nimi? Poznałbyś ich punkt widzenia, spojrzenie na świat, przeanalizowałbyś powody, dla których robią to, co robią. A po paru miesiącach, a może nawet tygodniach nieustannych dysput wtrąciłbyś niby od niechcenia, że kiepski punkt wybrali sobie jako miejsce schadzek. Nie zdziwiłbym się, gdybyś usłyszał "no k., stary! Trzeba było tak od razu mówić, hehehehehe".
wyszło lewactwo z worka :D

cer - niech pies tam nasra, koty naszczają, sprowadźcie tam menela lub od biedy sami coś takiego ogarnijcie, jak będzie śmierdzieć to sami się wyniosą

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2014, 20:57:41 pm »
cześć /z/, jak zmniejszyć cyferki czasu spędzonego przed komputerem :<
(click to show/hide)

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 30, 2014, 21:13:47 pm »
get a life c.
albo job. Może być blow.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 30, 2014, 21:17:52 pm »
Ani razu nie spadłeś poniżej 6h, nawet w weekendy. Jesteś moim idolem.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 30, 2014, 21:30:41 pm »
cześć /z/, jak zmniejszyć cyferki czasu spędzonego przed komputerem :<
(click to show/hide)
Odciąć prąd?

Co do problemów, to ja mam jeden. O ile kiedyś sytuacje takie były rzadkością i były okazjonalne, to obecnie jest już tak codziennie. Od czasu ostatnich ferii, każdego dnia z góry słychać dudniącą i głośną "muzyka". Cudzysłów ma tu też swoją przyczynę, gdyż o ile wcześniej była to faktycznie jakaś muzyka, o tyle obecnie są to jakieś niezrozumiałe dźwięki, które tworzą dziwną tendencję "byle było głośno"...  ::) Do tego łączy się to czasami z podskokami, jakby się dało do tego w ogóle tańczyć :o Jednego dnia w kółko było słychać poloneza, normalnie bez przerwy przez kilka godzin, aż wreszcie sami rodzice uciszyli swą latorośl. Jednak to był jedyny taki przypadek, gdzie sąsiedzi raczyli interweniować, ale na co dzień, jedyne co mi pozostaje, to włączyć własną muzykę i słuchać przez słuchawki... Problem w tym, że nie zawsze tak mogę i wtedy muszę wysłuchiwać tej "muzyki"...
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 31, 2014, 09:10:49 am »
Xilku, zainwestuj w słuchawki ochronne, młotowiertarkę i boruj, boruj!

Zobaczymy, kto szybciej wymięknie. Jak już będzie po wszystkim to trochę zaprawy i po dziurach nie będzie śladu.
Klasztor - Fechtmistrz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2014, 09:25:21 am »
Co do wiertarki czy innego dziadostwa... :D

https://www.youtube.com/watch?v=AGiuQSAHy7o

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 31, 2014, 09:37:56 am »
Ten efekt co młotem osiągnąłby kując młotowiertarką, a koszt tańszy niż wypożyczenie młota. Zresztą młot do takiego zadania to przerost formy nad treścią. Ogólnie rzecz ujmując - nie zgadzam się z radą sprzedawcy i nie idź xilku tą drogą!
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Trudne Sprawy Center
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 01, 2014, 12:44:17 pm »
Cześć, Trudne Sprawy Center. Mam wszelkie podstawy do sądzenia, że ostatniego dnia szkolenia na formierza tworzyw sztucznych niedostatecznie zadbałem o wytarcie szmatką z acetonem dłoni przed próbą potarcia swędzącego prawego oka. Coś dość lepkiego, być może odrobina żywicy epoksydowej z niewielką domieszką utwardzacza, zdało się dostać pod powiekę, ale nie przemyłem tego bardzo dużą ilością ciepłej wody, ponieważ byłem już z resztą kursantów przebrany z powrotem z ubrań roboczych i oczekiwałem na przyjazd organizatorów i wręczenie świadectw. Zresztą przecież to nie mogło być nic poważnego, prawda?

Od piątku prawe oko łzawi dość mocno i swędzi przy próbach mrugania i ruszania. Tymczasową ulgę przynosi zamknięcie i zasłonięcie, a także sen, ale objawy powracają, gdy tylko znów je otworzę i zacznę go używać. Objawy występują niezależnie od tego, na co patrzę.

Co robić?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')