Autor Wątek: Usuwanie postow.  (Przeczytany 7158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Usuwanie postow.
« dnia: Maj 09, 2014, 08:17:31 am »
Jesli wywalacie moje posty to chce dostac raport na pm opisujacy co bylo nie tak. W raporcie ma znalezc sie dlaczego post zostal usuniety, zacytowany fragment ktory sie moderatorowi nie podobal, oraz nick moda/admina ktory wywalil moj post.

Dziekuje

Wysłane z mojego LG-P970 przy użyciu Tapatalka

"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Usuwanie postow.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2014, 09:54:48 am »
To jest tylko i wyłącznie dobra wola moderatora jeśli coś takiego ci napisze, nie jest to obowiązek. Więc w tak agresywnym tonie, to domagać możesz się jedynie ...albo lepiej nie powiem :)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Usuwanie postow.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2014, 14:07:45 pm »
Roszczeniowa postawa OP jest naganna, ale pomysł popieram, gdyż wymusza powoływanie się na regulamin i ukróca zapędy co jurniejszych niezbyt trafnie dobranych członków ekipy moderatorskiej. A to może RPG-C wyjść tylko na dobre. ;)

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Usuwanie postow.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2014, 16:51:14 pm »
Chodzi o ten posty, które pozamieniałeś na kropki? :F

A ty Ce nie podpuszczaj, za długo cię znam.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Usuwanie postow.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2014, 23:52:01 pm »
Nie żartuję, wyobrażam sobie, że na szanującym się serwisie o erpegach in spe nie powinno być miejsca na stronniczość i kółka wzajemnej adoracji, przynajmniej w kuluarach administracji.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Usuwanie postow.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 10, 2014, 00:37:24 am »
Ma to byc obowiazek moda i admina. Najbardziej mnie wkurzaja komentarze jakiegos moda w nie swoich postach, wpisane innym.kolorem, czesto moga byc osobna wiadonoscia.

Wysłane z mojego LG-P970 przy użyciu Tapatalka

"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Usuwanie postow.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2014, 10:03:21 am »
Pozwól, że admini o tym zdecydują. I już pisałem ci wcześniej, trybem rozkazującym to możesz najwyżej dostać uja do pupy.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Usuwanie postow.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2014, 11:42:09 am »
MaxRyder:
Patrząc na profil, to masz 19 lat, więc zdajesz sobie sprawę, za co poleciały twoje posty. Nie jesteś dzieckiem, by trzeba było ci tłumaczyć 10 razy to samo. Zresztą nie będzie nikt robił dla ciebie wyjątku, bo wnosisz wyłącznie, byś ty dostawał specjalne raporty: za co i kto śmiał wyrzucić twoje posty. Wybacz, ale indywidualnych przypadków robić nie będziemy. Dlatego opanuj się i obniż swój ton.

Administracja ustala zasady prowadzenia forum, karania użytkowników itp. Możesz wnosić o ich zmianę, ale w normalnym tonie, a nie wrzeszcząc, że tak ma być, bo ty tego chcesz. Jakoś z tapatalkiem potrafiłeś normalnie wnosić, o jego wprowadzenie, a tutaj zaczynasz rozkazywać... Wybacz, nie tędy droga.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Usuwanie postow.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2014, 16:08:49 pm »
Najbardziej mnie wkurzaja komentarze jakiegos moda w nie swoich postach, wpisane innym.kolorem, czesto moga byc osobna wiadonoscia.
O! To znam i zdanie podzielam. Nadużywanie uprawnień, ot co!

I użytkownik nie musi być waszym przyjacielem. Łukasz chce tutaj zaprezentować, że chociaż może nie być tutaj mile widziany przez nagminne łamanie niepisanej zasady, by nie być nieznośnym dla innych ("don't be a dick"), to technicznie rzecz biorąc, nie ma podstaw w regulaminie do ukarania go za antyspołeczność. Nie istnieje coś takiego, jak obrażanie samym stylem bycia (to dyskryminacja inności ze strony uważających się za obrażonych), więc nie podpada pod punkt 3. regulaminu.

MaxRyder:
Patrząc na profil, to masz 19 lat, więc zdajesz sobie sprawę, za co poleciały twoje posty. Nie jesteś dzieckiem, by trzeba było ci tłumaczyć 10 razy to samo. Zresztą nie będzie nikt robił dla ciebie wyjątku, bo wnosisz wyłącznie, byś ty dostawał specjalne raporty: za co i kto śmiał wyrzucić twoje posty.
Myślę, że on sobie żartuje i wie dobrze, że indywidualnych przypadków być nie powinno. Widać zresztą po zmianie tonu w stosunku do poprzednich (usuniętych już) wiadomości, że to dowcipniś. Dlatego wnosi o zmianę zasad, by stosowały się dla wszystkich - ale na swój nowy sposób.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')