Autor Wątek: tapatalk  (Przeczytany 19562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
tapatalk
« dnia: Maj 03, 2014, 00:51:34 am »
Prosze ododanie obslugi tapatalk. Ulatwi to mi i innym uzytkowania tego forum.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2014, 09:11:51 am »
Co to ku*wa jest tapatalk?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2014, 11:01:29 am »
Cytuj
Co to ku*wa jest tapatalk?

Haha, mam podobne pytanie. Google podpowiada mi, że to narzędzie pomagające w przeglądaniu for za pomocą telefonu.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2014, 11:43:36 am »
Dokładnie, aplikacja do sprawnego (lub wygodnego, zależy od punktu widzenia) przeglądania for internetowych na mobilnych urządzeniach. Można sobie dyskutować o tzw. podłożu ideologicznym (hurr durr, smartfony i otwieranie tej całej puchy Pandory) - ale to ewentualnie w Hyde Parku. Od siebie dodam tylko tyle, że na pewno nie zaszkodzi, zwłaszcza jak RPGC ma być na czasie - fora dyskusyjne i tak nie przeżywają obecnie złotego wieku, a tapatalk to jedna z niewielu współczesnych inicjatyw w ich kierunku. Ponoć każdy użytkownik się liczy - a że nie celujecie w jakąś tam starszyznę czy innych cynicznych brodatych mędrców - to powinniście w sumie liczyć się, że potencjalni nowi to młodzież. Często & gęsto korzystająca ze smartfonów i tabletów - ale tego chyba już nawet nie trzeba dodawać.

PS. Różne silniki forum zachowują się różnie na mobilnych urządzeniach. Te prostsze z reguły nie robią niespodzianek. SMF dla odmiany się w (przynajmniej na pierwszy rzut oka) randomowych miejscach rozpierdala, z czcionkami nienaturalnie większymi/mniejszymi/zbitymi i to w miejscach, w których user nie stosował żadnego formatowania (więc na drugi rzut oka też). Do dzisiaj nie wiem, jaka jest prawdziwa unikalna zaleta SMF, która nie pozwala tego silnika zastąpić czymś prostszym. Moderowanie czegokolwiek to straszny ból dupska, a to dopiero początek lawiny drobnych nieprzyjemności i innych ziarenek grochu pod pierzyną.

tl; dr - tapatalk się przyda, jak nie stetryczałej starszyźnie, to potencjalnym nowym (młodym) użytkownikom. Bez tej apki foro się rozpierdala na mobilniakach, więc to już 2:0 dla tapatalka. No, oczywiście jeśli apka będzie chciała w ogóle współpracować z SMF :}
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2014, 13:43:47 pm »
Dobra.

Jestem też za. W sumie nawet przejrzałem w wolnej chwili stronke tapatalk i chyba łatwo się to implementuje.

Do dzieła Sent und Drang.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2014, 23:20:39 pm »
Brzmi dobrze, zwłaszcza, że czasem przeglądam foro i postuję na telefonie. Nie wiem, co to jest, ale jeśli ułatwia ten niezbyt wygodny proces, to podbijam.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2014, 23:55:17 pm »
Bardzo ulatwia korxystanie z for. Na kilku forach co chwile postuje posty z tapatalka, a tu nie ma go wiec nawet nie odpowiadam...
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2014, 09:21:58 am »
Rozmawiałem z Sentem wczoraj o tym całym tapatalku, co to w ogóle jest itp. Odpisał mi tyle, że najpierw muszą sprawdzić, czy skrypt tego forum obsługuje to.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 04, 2014, 09:58:16 am »
tia, w sumie chwilę później sprawdziłem i od strony technicznej nie ma/nie powinno być problemu, tylko akurat wczoraj draga nie było, a ja ambitnie dalej na zmianę grałem i pisałem o Age of Decadence. Zastanowimy się, bo na pierwszy rzut oka sporo by to ułatwiało (zamiast meczyć się z dostosowywaniem wszystkiego pod telefony kazalibyśmy instalować apkę).

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 04, 2014, 10:35:31 am »
To jest tak proste, że dajcie mi admina na 5 minut i wam zrobie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 04, 2014, 11:36:04 am »
Polac mogowi
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 04, 2014, 13:45:03 pm »
Obecnie na komórce 2/3 postów mam z powiększonym tekstem a resztę muszę przybliżać. Osobiście nie używałem taptalka, ale domyślam się że byłby sporym ułatwieniem.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 04, 2014, 14:15:58 pm »
zainstalujemy wieczorem i zrobimy jakieś testy jak działa.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 04, 2014, 14:40:15 pm »
Jak już jesteśmy przy tapatalku, to Max - czym sie różni wersja pr0 od free?

I jeszcze jedno. Bitch. Do it nao. Bo juz zainstalowalem tapatalk i moge testowac.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2014, 15:20:49 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: tapatalk
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 04, 2014, 16:25:41 pm »
Nie wiem. Ja jade na free.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak