Autor Wątek: Wiedźmin 2 brak połączenia z interetem  (Przeczytany 1459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Wiedźmin 2 brak połączenia z interetem
« dnia: Kwiecień 30, 2014, 20:02:52 pm »
Instaluje sobie W2 z płyty, po instalacji uruchamiam ponownie komputer, odpala się launcher wybiera mi zalecane ustawienia graficzne i nic dalej się nie dzieje, na pasku zadań widnieje ikonka gry. Po ponownym odpaleniu Launchera nie mam połączenia z internetem, nie mogę odpalić z niego gry ani nawet ustawić opcji.
Czytałem coś o przeinstalowaniu Visual C++ tak też zrobiłem, zainstalowałem 2005 2008 i 2010 nawet wersje x86 bo podobno przy 64 bitach trzeba mieć obie wersje(tylko 2008 nie mogę znaleźć w wersji x86) ale to nic nie dało, nadal po zainstalowaniu nie mogę zaktualizować gry, zmienić opcji itd.


Dodam jeszcze, że na XP zainstalowałem bez problemów i po ponownym uruchomieniu odpalił się sam launcher i zaczął pobierać jakieś łatki. To tak jakby wina leżała w systemie win 7...
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 2 brak połączenia z interetem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2014, 21:49:17 pm »
nope, wina w chujowym luncherze. Ale to i tak własnie visual powinien pomóc. Jeszcze możesz spróbować z instalowaniem .NET framework od nowa, bo to najczęsciej te dwa badziewia odpowiadają za sypanie się luncherów.
Ale spoko ja miałem odwrotnie, na XP za cholerę nie chciał odpalić, a na 7 magia.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!