Autor Wątek: TES III: Morrowind  (Przeczytany 46563 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 24, 2013, 21:46:13 pm »
MoG, daedryczną dai-katanę można też ogarnąć zabijając gościa w stróżówce na Plantacji Dren (od razu na prawo od wejścia idąc od strony Pelagiad)


edit: chyba, że grasz jednak z tym modzikiem Ira's patchoplugin, który dodaje do gry brakujące bronie, których nie stworzyli twórcy - wtedy ten gość ma Ebonową dai-katanę

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 24, 2013, 22:39:00 pm »
Ale weź go pobij. W moim przypadku możesz użyć eliksirów niewidzialności i jazda.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 24, 2013, 22:56:30 pm »
Starczy mieć jakieś 2k golda na zwoje. Kupujesz te zwoje, które jednocześnie paraliżują i zadają dmg od trucizny, rzucasz na niego kilka, poprawiasz ewentualnie takim z dmg od mrozu i gość leży. Żaden problem, nawet na +100, chociaż z innym nie opłaca się grać ;p

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 27, 2013, 22:49:21 pm »
Mam pytanie, opłaca się te oficjalne dodatki do Morrowinda instalować?

http://www.uesp.net/wiki/Morrowind:Official_Plug-ins

Zastanawiam się nad Master Index tylko, bo reszta jest kiepska. Jak sobie wgram to podczas rozgrywki, to chyba się nic nie stanie, nie?

I druga sprawa - chrzanić domki w modach, napiszcie mi gdzie lubicie zostawiać sprzęt, spać itp.? Obecnie koczuje w domu Dura Gra Bol w Balmorze, ale jest trochę mało miejsca na cały stuff.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 28, 2013, 00:23:46 am »
Ja tam przejąłem domek po Caiusie w Balmorze, i obecnie wygląda on tak:

(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 28, 2013, 20:23:24 pm »
O, muszę jakąś waifu sobie skołować. :3
(click to show/hide)
Co tak naprawdę spowodwało śmierć Nerevara? Rany odniesione w bitwie, czy jednak Almsivi? I jak zapatrujecie się na czyny Trójcy? Zrobili dobrze odcinając się od Daedr, czy jednak byli przepełnieni pychą?

A może Dagoth Ur jest tutaj bohaterem pozytywnym?
Co z Nerevarem / Almsivi? FOUL MURDER.
A uniwersum jest na tyle intrygująco zbudowane, że nie ma czarnych i białych - więc nie tak łatwo szukać pozytywnych i negatywnych bohaterów. Są różne strony, fronty, grupy, cele - wszystko oparte na własnej wierze i przekonaniach, a nie na zabawie w dobro i zło. Drogą eliminacji można zostać z niczym - bo się okazuje, że nie można o Trójcy powiedzieć źli/dobrzy, podobnie jak o D-Urze. Sprawy nie ułatwia notoryczne robienie w kutona wszystkich przez wszystkich nawzajem.
I druga sprawa - chrzanić domki w modach, napiszcie mi gdzie lubicie zostawiać sprzęt, spać itp.? Obecnie koczuje w domu Dura Gra Bol w Balmorze, ale jest trochę mało miejsca na cały stuff.
Przejsz pisałem, że wykwintną miejscówą są łóżka w gildiach magów, zwłaszcza w Balmorze. Ald'Ruhn też spoko. Tak czy inaczej, nie widzę lepszej opcji łączącej składowisko ze sprawnym transportem po krainie.

A oficjalne pluginy są jak najbardziej w porządku.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 28, 2013, 21:54:03 pm »
Tak, ale ja lubię poustawiać sobie sprzęt na półkach (jestem zbieraczem) i chełpić się swoją kolekcją. :x

Może Posiadłość Ralena Hlaalu w Balmorze? W sumie tam nie byłem, bo miałem Brandy dla Gildii Złodzieji z innego źródła. :x
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 28, 2013, 22:11:14 pm »
ta tawerna, co w bloodmonie mozna otrzymać. Ma półeczki i wogle.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 28, 2013, 22:12:35 pm »
Na razie Solstheim nie ruszam.

Była też opcja klubu Cammony Tong w Balmorze, ale same stoły tam są, żadnych ładnych półeczek. :<
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 28, 2013, 23:13:04 pm »
Tak, ale ja lubię poustawiać sobie sprzęt na półkach (jestem zbieraczem) i chełpić się swoją kolekcją. :x


@tawerna - a nie po prostu dom? Anyway, tam jest i tak słaby... dojazd.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 28, 2013, 23:23:11 pm »
@tawerna - a nie po prostu dom? Anyway, tam jest i tak słaby... dojazd.
ja to raczej w kategorii składu ładnie ułożonego złomu traktowałem, a nie ze codziennie tam muszę wracać się wyspać. Co jakiś czas zwoziłem tam ciekawsze fanty, które wcześniej trzymałem np. we własnej posiadłości koło seyda neen (nigdy nie byłem fanem mieszkania w grzybie bądź skorupie). Wyszło tak, bo bloodmoona robiłem na końcu, a skoro po tej kupce lodu biegałem najwięcej to tam wszystko znosiłem. Dojazd może i taki se, ale jaskinia tego małpiszona (udyfrykte? nie chce mi sie googlować jak to sie pisalo) będąca o rzut beretem była dobrym miejscem na legowisko wilkołaka, bo robiłem ścieżkę hircyna.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 29, 2013, 09:11:51 am »
ja to raczej w kategorii składu ładnie ułożonego złomu traktowałem, a nie ze codziennie tam muszę wracać się wyspać. Co jakiś czas zwoziłem tam ciekawsze fanty, które wcześniej trzymałem np. we własnej posiadłości koło seyda neen
Nie no, klawo, chodziło mi tylko o to, że technicznie to budowali nektaryńczykowi dom, a tawerna sobie stała swoją drogą.

CHYBA ŻE:
(click to show/hide)
(nigdy nie byłem fanem mieszkania w grzybie bądź skorupie)
Zapomniałeś o lepiankach - chyba, że jesteś z Hlaalu. To by tłumaczyło twoje herezje :F


Nie wiem czy dałbym nerwowo radę śmigać po Solstheim bez zaklęcia na dalekie skoki czy mikstury "Viva Las Vegas".
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 07, 2013, 22:39:47 pm »
Mały apdejcik - opcja przeprowadzenia się do Posiadłości Hlaalu w Balmorze byłą bardzo dobra. Chyba z trzy stojące półki, trzy stoły, jakieś skrzynie do wrzucania duperel (np. alchemicznych). Bardzo fajna miejscówa. I "unlimited container" czyli Ralen Hlaalu. Blisko do Gildii Magów (nie lubią mnie, bo jestem w Świątyni Trójcy) i Łazika.

A wybrałem Redoran, jakoś tak. Chociaż faktycznie posiadłość buduje sobie na zadupiu.

Ktoś mi poleci jakiś fajny enchant na daedryczną Dai-Katane działający przy uderzeniu? Zastanawiam się nad zaciupaniem Viveca dla jego duszy, ale chyba jednak go oszczędze, bo aż taki zły nie jest. Almexie się złapie kiedyś. :P
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 11, 2013, 23:46:17 pm »
Ktoś mi poleci jakiś fajny enchant na daedryczną Dai-Katane działający przy uderzeniu?
Spaczenie. It's a must-have.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: TES III: Morrowind
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 12, 2013, 00:42:41 am »
Jesteś okropny. :<
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta