Autor Wątek: Instagram  (Przeczytany 1901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Instagram
« dnia: Kwiecień 15, 2014, 22:18:08 pm »
Używacie? Co o nim sądzicie? Czy ludzie obecnie muszą udostępniać co chwilę zdjęcia? Czekam na waszą opinię.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Instagram
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2014, 23:53:55 pm »
Nie używam. Im mniej portali społecznościowych tym lepiej. Ograniczam się tylko do facebooka.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Instagram
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2014, 10:32:47 am »
Tak żem myślał że to uKa$h założył ten temat. huehue.
Nie, nie używam. Nie napierdalam sobie samojebek co 5 min, nie robię zdjęć parówki z chlebem żeby pochwalić się swoim sniadaniem/obiadem/kolacja/deserem. Nie, ludzie nie muszą, nikt ich do tego nie zmusza, po prostu są pierdolnięci i muszą nawalać zdjęcia i spełniać się jako pseudo fotograf. ;)
Portal z założenia fajny, są ludzie co robią dobre zdjęcia itd, ale i tak zdecydowana większość użytkownik napierdala samojebkami i frytkami z maka.
Facebook jest wystarczający.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Instagram
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2014, 15:58:36 pm »
Blady - cena popularności.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Instagram
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2014, 22:22:08 pm »
Ponadto rejestrując się na Instagramie wyraża się zgodę na to, że właściciel(e?) tego portalu mają wszelkie prawa do Twoich zdjęć wraz z chwilą, w której to zdjęcie się tam pojawi. Czyli jeśli zrobiłeś rewelacyjne foto, za które ktoś zapłaciłby 20 tysięcy, właściciel może się pod tym bezkarnie podpisać, sprzedać i zgarnąć cała kasę, bo przecież zaakceptowałeś regulamin i te inne rzeczy, które z pewnością przeczytałeś do końca.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Instagram
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2014, 23:32:54 pm »
Blady podaj przykłady jakiś ciekawych instagramów.

Inverse, ale chyba zasada instagrama jest taka, że dodajemy zdjęcie które nie są zajebiste, do tego chyba bardziej jest Flicr. Samo to, że aplikacja jest na smartphone'a mówi, że target to ludzie robiący zdjęcia smartphonem którym nie za bardzo da się zrobić profesjonalne zdjęcie. Według mnie insta służy uwieczniani chwil, dzielenia się ludźmi swoimi przeżyciami i dlatego jest pełno selfie, zdjęć dań, zdjęć butów do biegania, liczników itp.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Instagram
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2014, 23:41:57 pm »
inv - jak na kazdym portalu tbh. Google np bezczelnie czyta twoje maile. Ach ten korwinski korporacjonizm.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Instagram
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 18, 2014, 08:50:31 am »
Ponadto rejestrując się na Instagramie wyraża się zgodę na to, że właściciel(e?) tego portalu mają wszelkie prawa do Twoich zdjęć wraz z chwilą, w której to zdjęcie się tam pojawi.
No coś takiego. Nawet o tym nie wiedziałem, bo choć nie mam tam konta to myślałem, że to po prostu taki album ze zdjęciami.

Co więcej - nawet nie trzeba czekać na to zdjęcie za dwadzieścia tysięcy. Można swobodnie handlować tymi słynnymi "gołymi dupami z Instagrama"!
Klasztor - Fechtmistrz

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Instagram
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 19, 2014, 15:38:30 pm »
MaxRyder, zasada zasadą, ale znajdą się tacy, którzy wrzucają takie zdjęcia. A zawsze można na swojego smartfona wrzucić zdjęcie z lustrzanki obrobione w PSie tak, że cud miód i orzeszki i z niego udostępnić na Insta. Zresztą mój nauczyciel od fotografii zachwycił się zdjęciem bez jakiejkolwiek obróbki, które zrobiłem telefonem bardziej, niż zdjęciem o lepszej jakości z dosyć dobrego aparatu.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz