Autor Wątek: Fajny film wczoraj widziałem...  (Przeczytany 61615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

• Administracja
  • demigod
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #435 dnia: Maj 09, 2019, 19:15:23 pm »
ja jeszcze przed, ale zastanawiam sie czy w tym uniwersum, gdzie juz raz polowa składu zginęła a i tak udało się ją wskrzesić (bo idę o zakład, że tak się stało, póki druga część ponownie nie zginęła w ostatecznej rozgrywce) ma jakiś sens. Podpiszą kiedyś kontrakt lub filmy przestaną się sprzedawać, to ich zobaczymy znowu.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

• Lewacki głos na Twoim forum
« Odpowiedź #436 dnia: Maj 10, 2019, 16:31:34 pm »
Ach ty negatywny człowieku.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #437 dnia: Maj 10, 2019, 18:12:53 pm »
w tym wypadku to chyba jednak głos pozytywny, skoro uważam że "nikt tak naprawdę nie umiera" wiec nie ma sie co martwic :P

Master of Gorzała

• Lewacki głos na Twoim forum
« Odpowiedź #438 dnia: Maj 10, 2019, 19:54:57 pm »
Zobaczymy. Ja nie jestem pewien jak to rozegrają, ale myślę, że już Phase 4 będzie troszkę inna.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

« Odpowiedź #439 dnia: Maj 11, 2019, 09:13:50 am »
Porozmawiamy juz o Endgame, czy nadal wszyscy placza?
Bo ja tak.

No drugi film, na którym mnie tak zalało łzami. Pierwszy był o wojnie na bliskim wschodzie z Markiem Walbergiem. Tylko nie pamiętam tytułu.

Główny motyw w filmie trochę mnie rozczarował, bo motywu tego w typu w filmach są trudne do zaprezentowania, nie unikając wielu głupotek i przede wszystkim jest to najłatwiejsze wyjście z sytuacji, ale podobało mi się, że było great epic battle oraz to, w jaki sposób do niego doszło. Super rozwiązanie!
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #440 dnia: Maj 17, 2019, 20:29:51 pm »
Ok, obejrzałem. Tbh po tych wszystkich ochach i achach spodziewałem się czegoś więcej :P Główny zarzut jaki bym postawił, to że fabuła pojechała na najbardziej oklepanym jak koński zad motywie ever i nawet na centymetr z niego nie zboczyła. NA szczęscie production value było na tyle wysokie, że aż tak to nie raziło. Spodziewałem się jednak, że odstrzelą trochę więcej postaci :P No i trochę śmieszy mnie jak te super duper extra kamienie potrafią cuda większe niż chuck norris, ale akurat tej jednej rzeczy akurat nie :p Kapitan flatass dostała tylko na szczęście tylko parę scen, bo na siłę robiła z siebie nowego starka nie mając przy tym za grosz jego czaru czy charyzmy. Scena gdy w jednym kadrze widać wszystkie laski marvella była tak idiotycznie sztuczna że aż bolały zęby, ale na szczęście był to jedyny taki moment w filmie, więc dało się to przeżyć. Feelsy średnio mnie ruszyly, ale to też pewno dlatego że aż tak marvelem się nie jaram, plus to co mówiłem - będą chcieli, to nawet thanosa wskrzeszą by hajs się zgadzał.