Autor Wątek: Fajny film wczoraj widziałem...  (Przeczytany 108195 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 16, 2016, 14:25:59 pm »
Byłem wczoraj na Star Wars: Przebudzenie Mocy. Zajebiste, podobało mi się, świetnie spędzone dwie godziny.

¯\_(ツ)_/¯
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 16, 2016, 17:57:28 pm »
Byłem z kobitą na Gwiezdnych Wojnach, nigdy nie byłem fanem serii, widziałem jakieś tam 2 z pierwszych części, jedną nowszą i tyle, ale powiem wam, ze oglądając najnowszą część jako zupełny laik, w oderwaniu od universum, całkiem mi się to podobało. Byłem na 3D, ale w sumie nie jest to takie 3D jak pamiętam z czasów szkolnych gdzie to chodziło się do Imaxa jak się było w stolicy na wycieczce i gdzie obraz prawie leciał na widza. Takie to jakieś inne, dupne 3D, chyba że ja mam jakieś głupie wyobrażenia na ten temat :|

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:02:48 pm »
nie, te 3d forsowane od paru lat faktycznie są dupne. Też myślałem że jestem jednym z tych co mają coś z oczami, ale na 3dsie widzę takie efekty bez problemu

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:14:29 pm »
Byłem na 3D, ale w sumie nie jest to takie 3D jak pamiętam z czasów szkolnych gdzie to chodziło się do Imaxa jak się było w stolicy na wycieczce i gdzie obraz prawie leciał na widza. Takie to jakieś inne, dupne 3D, chyba że ja mam jakieś głupie wyobrażenia na ten temat :|

Yup, to samo mam. na tym filmie z efektów 3d, to tylko deszcz dostrzegałem. Chyba tylko do imaxa warto chodzić na 3d.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 17, 2016, 10:05:44 am »
Jak to z wiekiem zmienia się odbiór filmu.

Mając kilkanaście lat widziałem, że Jenny zrozumiała swoje błędy i koniec końców pokochała Forresta.

Dziś, gdy do trzydziestki mam bliżej niż dalej, widzę, że Jenny nic się nie zmieniła. Nadal dba tylko o siebie i o ile kiedyś jeszcze martwiła się o Forresta, teraz wykorzystuje go, aby zapewnić byt swojemu potomstwu. Bo widz nawet nie ma pewności, czy to jego dzieciak. Stale jednak pozostaję przy nadziei, że może przynajmniej HIVa mu nie przekazała w pakiecie.

I nie mówię tu konkretnie o wczorajszym seansie. Pierwszy raz "Gumpa" obejrzałem na początku ubiegłej dekady. Drugi raz w zeszłym roku. Także przeskok spory. Ponadto w moim odczuci tekst "poznasz głupiego po czynach jego" tyczy się Jenny. Bo Forrest postępował może i naiwnie, ale wiedział co robi i zawsze lądował na czterech łapach.

Przy okazji - poleciłby mi ktoś jakiś dobry film o Wietnamie ze scenami jak w "Forreście"? Bardzo mi się podobała scena ataku Wietnamców, zwłaszcza to jak kule blisko latały.

O, jeszcze przy okazji - jak widzę hipisów w tym filmie, to aż mi się w żołądku przewraca.
Klasztor - Fechtmistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 17, 2016, 18:13:24 pm »
Cytat: Damiano
Przy okazji - poleciłby mi ktoś jakiś dobry film o Wietnamie ze scenami jak w "Forreście"?
Z takimi jak w Forreście to będzie trudno, bo to jest jedyny film opowiadający o wojnie w Wietnamie w historii kina, w którym nie widać ani jednego Wietnamczyka.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 17, 2016, 18:23:49 pm »
A teraz już bez śmieszków - znasz jakiś tytuł w tym klimacie?
Klasztor - Fechtmistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 17, 2016, 18:44:11 pm »
TROPIC THUNDER
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 17, 2016, 23:53:25 pm »
Ale to nie były śmieszki. W sumie trochę podobnie jest w "Łowcy jeleni", bo choć ten film opowiada o wojnie w Wietnamie, to takich scen typowych dla filmów wojennych jest niewiele.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 18, 2016, 18:48:46 pm »
Nedziu, jakbym chciał taki film "niewojenny" o Wietnamie, to właśnie sięgnąłbym po klasyki, których tytuły znam.

Chodziło mi dobrze zrealizowane sceny walki, co zaakcentowałem tutaj:

Przy okazji - poleciłby mi ktoś jakiś dobry film o Wietnamie ze scenami jak w "Forreście"? Bardzo mi się podobała scena ataku Wietnamców, zwłaszcza to jak kule blisko latały.
Choć fakt - pierwsze zdanie może być mylące. Ale chodziło mi właśnie o sceny typowo wojenne. We "Forreście" było to bardzo ładnie zrealizowane.
Klasztor - Fechtmistrz

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 18, 2016, 23:29:57 pm »
Tak sobie z nudów oglądałem:

World War Z - taki sobie film o zombie. Nie jest słaby ale wybitny też nie. Początek był okej, miałem nadzieję, że będzie się to rozkręcało. A tutaj niestety zawód.

Tak więc odpaliłem sobie Nieustraszonego z 2008 a w zasadzie pilota (Nieustraszony to serial jbc). I przyznam, że pozytywnie mnie zaskoczył. Nawet śmiechłem w kilku momentach, a to już daje spory plus :D A jeszcze większy plus za Hasselhoffa pod koniec. Jak go można nie lubić?  8)

No i na koniec Marsjanin. Świetny film. Hodowla ziemniaków na własnym gównie, stworzenie wody, brak jakichś dziwnych ufoludków. Taki trochę przyszłościowy survival. Pod koniec zaczęło być mocno przewidywalnie, no ale trudno. Ważne, że ziemniaki urosły.

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 31, 2016, 21:56:12 pm »
Krótko i bez spoilerów o nowym "Pitbullu".

Jest to dobry, a w porywach bardzo dobry film sensacyjny.
Jest to również kiepski film z serii.
Majami jest ciekawą postacią, jednak nie na tyle charyzmatyczną jak Despero.
W przeciwieństwie do pierwszej części, ta wypadła mało przekonująco. Za dużo zbrodni, nawet jak na film o bandziorach.
Aktor grający Zupę zgarnął cały film. Aż się zatrważałem, gdy się pojawiał na ekranie.
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 01, 2016, 13:00:37 pm »
A ja polecam nową komedię z De Niro i Efronem "Dirty Grandpa". Cała sala ryczała ze śmiechu  :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 14, 2016, 21:29:11 pm »
Deadpool. Bo cóż innego mógłbym obejrzeć ze swoją narzeczoną w walentynki?

I wiecie co? Nie spierdolili tego. Jest. Kurwa. Zajebiście. Szydera z wszystkiego. Mnóstwo nawiązań do popkultury, łamanie czwartej ściany (albo jak to w Deadpoolu, szesnastu ścian), piękne efekty i zapowiadany sequel feat. Cable. D: Stephen Lang (Pułkownik z Avatara) zapowiedział, że chce go grać. Fanbase jest za nim.

I Stan Lee jako DJ w strip clubie - epic.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 14, 2016, 21:47:32 pm »
A jak z tłumaczeniem? Jest cenzura?
Klasztor - Fechtmistrz