Autor Wątek: Fajny film wczoraj widziałem...  (Przeczytany 109673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 23, 2014, 00:36:32 am »
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 00:38:16 am wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 23, 2014, 01:56:08 am »
Friends with benefits

Bardzo fajny, odprężający film, idealny na jakiś wieczór po ciężkiej pracy. Można się pośmiać, popłakać raczej nie. Nie chce mi się więcej pisać, więc dam ściągawkę:
Cytuj
Para przyjaciół postanawia uprawiać seks bez zobowiązań. Sprawy komplikują się, gdy jedno z bohaterów zaczyna się angażować emocjonalnie.


Łapcie trailer:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iJS-wWqVAyk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iJS-wWqVAyk</a>
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 24, 2014, 20:19:15 pm »
Justice League: Flashpoint Paradox

Podchodziłem sceptycznie, bo rzecz jest o Flashu, który jest mega pizdą (drugą po Aquamanie) i ogólnie go nie lubię. W każdym razie Flash trafia do alternatywnej rzeczywistości (Pewnie Earth gazylion) gdzie Bruce Wayne zginął, Thomas Wayne stał się Batmanem, który walczy z Jokerem - swoją żoną. Cyborg jest na usługach rządu, Aquaman i Wonder Woman napieprzają się grubo w wojnie, Supermana nie ma, Flash nie istnieje, a Deathstroke dowodzi flotą z Lexem Luthorem na pokładzie jako jajogłowym.

Strasznie fajnie i krwawo to pokazane wszystko. Thomas Wayne, którego Batcave wygląda na zasadzie stół plus kilogramy materiałów wybuchowych i broń palna. Tak, Batman zabija i to bez skrupułów. To samo z resztą Aquaman i Wonder Woman.

W każdym razie, mieszane uczucia. Za kreacje Batmana/Thomasa Wayne'a i reszty paczki daje okejke. Za to, że rzecz się dzieje o pizdusiu Flashu - minus. Ogólnie polecam, jeżeli przymyka się oko na Flasha i delektuje alternatywną rzeczywistością DC.

yet again
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 24, 2014, 20:59:22 pm »
Cytuj
Friends with benefits
Chyba nie widziałem gorszej komedii romantycznej, denne dialogi no i ta fabuła... wyłączyłem po 30 minutach tak mnie nudził, ale co kto lubi. :p
Ostatnio obejrzałem kilka fimów, Ted - no i to jest dobra komedia z wątkiem romantycznym, Snatch - też komedia, z przezabawną, przewrotną fabułą, polecam.
Trener - Samuel L. Jackson jako trener szkolnej drużyny w kosza, który robi porządek i wprowadza dyscyplinę, fajnie zagrał, obstawał przy swoim do końca.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 24, 2014, 21:09:09 pm »
Oh wow, zgadzam się Elrathem.

Nie licząc Trenera, bo nie oglądałem.

Ale fakt, Friends with Benefits to jest niemożebne gunwo.

BTW, Seth Macfarlane - ten od Teda i Family Guya - robi komedie na dzikim zachodzie. Wygląda nieźle.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KniKvVxaM1o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KniKvVxaM1o</a>

Aczkolwiek, słuchasz Macfarlane'a i myślisz "jajebie Brian".
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 05, 2014, 14:07:51 pm »
Przetrwanie Carnahana z Neesonem w roli głównej. Co tu dużo mówić, przeżyło siedmiu facetów z katastrofy samolotowej na Alasce i muszą sobie jakoś radzić, wszystko jest na filmłebie.
Mi się bardzo podobał, jak większość rzeczy. Jak film mnie wciągnie to nie zauważam wad, dopiero jak jakąś recenzje przeczytam to mi się mankamenty przypominają, ale. I tak polecam fanom Beara Gryllsa.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 16, 2014, 09:49:16 am »
Kick-Ass 2 - spodziewałem się czegoś nieco innego. Ale byłem na to przygotowany.

Bękarty wojny - spodziewałem się czegoś znacznie innego. Nie byłem na to przygotowany.
Klasztor - Fechtmistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 16, 2014, 12:00:35 pm »
Bękarty wojny - spodziewałem się czegoś znacznie innego. Nie byłem na to przygotowany.
Czego się spodziewałeś po Tarantino?
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 16, 2014, 20:54:48 pm »
Jestem w trakcie seansu Wilka z Wall Street i jajebie, najlepszy film 2013 zaraz obok wspomnianego wcześniej Wyścigu.

Dla porównania American Hustle okazał się być słaby jak Najman w MMA.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 16, 2014, 21:53:21 pm »
Właśnie obejrzałem American Hustle, bardzo przyjemny (w sensie enjoyable) kawał kina. Fabuła i jej wykonanie skonstruowane są tak, że przejście przez nią daje satysfakcjonujące doświadczenie - jest przynęta, jest przeprawa i jest nagroda.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 05, 2014, 17:55:27 pm »
Obejrzałem ostatnio kilka filmów:
Django - film bomba, Quentin po raz kolejny nakręcił świetny film, ścieżka dźwiękowa, gra aktorska Leo, Waltza czy nawet Jacksona miażdżyły. Aż zdziwiłem się, że film nie był podzielony na rozdziały charakterystyczne dla Tarantino. No i ta scena z podawaniem sobie ręki, mógłbym oglądać ją na okrągło. :D

American Pie: Zjazd absolwentów - tutaj muszę przyznać jestem pozytywnie zaskoczony, po beznadziejnych częściach od 3 w górę spodziewałem się kolejnego zepsutego filmu, ale ku mojemu zaskoczeniu stara ekipa przywróciła tej serii poziom, jest Steve Majster, więc musiało się udać, komiczne sceny, dialogi. Jak ktoś potrzebuje się odmóżdżyć przy dobrej komedii to gorąco polecam.

Wczoraj obejrzałem sobie Chłopcy z ferajny, tak dopiero przyznaję się i wstyd mi... :< Świetny film, opowiadający jak z zera można stać się kimś i jak mocno można potem upaść będąc na szczycie. No i gra Joe Pesciego i jego ciągłe fuck. :D Dla fanów filmów kryminalnych pozycja obowiązkowa.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 14, 2014, 16:46:06 pm »
Porachunki - kolejny (wcześniej oglądałem Snatch - pl. Przekręt) świetny film Guya Ritchiego, widzę że Snatch był swego rodzaju kontunuacją, bo fabuła niemal identyczna, sposób jej realizacji, świetnie nakręcone perypetie kilku grup ludzi, znajomych, mafiozów i handlarzy ziołem przeplatają się ze sobą w dość komiczny sposób, do końca zastanawiałem się jak film się skończy, a im bliżej końca tym bardziej pokręcony. :D

Granice miłości - jakoś leciało wieczorem ostatnio na TVP Kultura, też dość pokręcony film o losach w pewnym sensie 3 kobiet.

Sherlock Holmes - Gra cieni - druga część przygód prywatnego detektywa, w którego wcielił się Robert Downey Jr. i kolejny film w/w reżysera, nie doceniałem go wcześniej, szejm on me.
(click to show/hide)
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 14, 2014, 19:56:47 pm »
Sherlock Holmes - Gra cieni - druga część przygód prywatnego detektywa, w którego wcielił się Robert Downey Jr. i kolejny film w/w reżysera, nie doceniałem go wcześniej, szejm on me.
(click to show/hide)
Krótko i bez pierdolenia: tak.
Anyway, książki.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 14, 2014, 22:19:17 pm »
IIRC
(click to show/hide)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

zimak

  • Wiadomości: 93
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 20, 2014, 17:44:19 pm »
Szybcy i Wściekli 5
Włączyłem dla wyścigowych i dziwkarsko-lansiarskich akcji typowych dla serii. Po godzinie i dziesięciu minutach wyłączyłem, bo praktycznie ich nie znalazłem. Oto cała historia oglądania filmu, o którym zapomnę do jutra. A miałem po raz setny oglądać Terminatora.
Mistrz Miecza