Autor Wątek: Fajny film wczoraj widziałem...  (Przeczytany 108243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #420 dnia: Styczeń 02, 2019, 11:51:37 am »
KURDE! Wiedziałem, żeby jeszcze posiedzieć! Dopiero teraz na yt zobaczyłem. Aaaaargh! Jestem zły na siebie  :'(


PS. A że Stan Lee nagrał swoje role do paru kolejnych filmów MCU to wiem, ale chodzi mi o takie uczczenie Jego pamięci, jak właśnie w Spider-verse :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #421 dnia: Styczeń 02, 2019, 15:03:37 pm »
A my z dziewczyną byliśmy jakiś czas temu na Narodzinach Gwiazdy z Cooperem i Lady Gagą w rolach głównych. Moim zdaniem dobry film, świetna ścieżka dźwiękowa i fajnie ukazana walka człowieka ze swoimi słabościami. Generalnie polecam

ps: od niedawna na mojej playliście ;)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RdljoTFMhO4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RdljoTFMhO4</a>

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #422 dnia: Styczeń 03, 2019, 23:18:15 pm »
Dla mnie Narodziny Gwiazdy to strasznie przereklamowany film. Znowu Cooper wzial sobie mlodsza laske za partnerke jak w Pamietniku Pozytywnego Myslenia, alkohol to zlo, artyści sa tak wrazliwi, ze sie jakaja przy normalnych rozmowach i w ogole jedna wielka papka z tego wyszla.
Juz bardziej mi sie podobaly kreacje aktorskie w Kraina Wielkiego Nieba. Mimo, ze tez dla mnie mocno dziwny film.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #423 dnia: Luty 21, 2019, 22:38:38 pm »
Właśnie wróciłem z lego przygody 2. Genialny film, co najmniej tak dobry jak jedynka. Muzyka, animacja, fabuła, humor - wszystko na najwyższym poziomie. Zwłaszcza różne easter eggi to kopalnia złota - przykładowo ta scena z pewnym znanym aktorem - http://youtu.be/MxbdNoQBbG0?t=4

oglądać, a kto nie widział jedynki, niech nadrabia.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #424 dnia: Marzec 07, 2019, 20:40:46 pm »
Ja z kolei widziałem Green Booka ostatnio i cholernie mi się ten film podobał. Brakowało mi takiego emocjonalnego dzieła ostatnimi czasu i w końcu takie się pojawiło. Pomijam już fakt grania jednej z głównych ról przez Vigo, którego z czystego sentymenty do LOTRa po prostu uwielbiam oglądać (co najmniej dziwnie to brzmi, wiem). W każdym bądź razie rolę, jaką przyszło mu odegrać, wyszła świetnie. W opozycji Mahershala Ali, który jest pozornie Jego totalnym przeciwieństwem. Generalnie tych dwoje splata swoje drogi w ramach współpracy. Ten pierwszy jest ochroniarzem i szoferem, a ten drugi czarnoskórym artystą ze swoich zespołem. Jadą w trasę po Ameryce (tej bardziej rasistowskiej części).
Więcej nie powiem, bo to trzeba zobaczyć, jeśli ktoś jest po prostu wrażliwy na rasizm i relacje międzyludzkie. Świetny film, można się wzruszyć, a i pośmiać przy okazji.

Zdecydowanie polecam!
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #425 dnia: Marzec 07, 2019, 21:59:28 pm »
obejrzeć może i bym obejrzał, ale szczerze mówiąc rzygam już słuchaniem o rasizmie. Zwłaszcza, ze o ironio czarni mają się obecnie w stanach całkiem dobrze, za to o latynosach, o których nawet prezydent mówi że gwałciciele, mordercy, narkomani i trzeba ich odgrodzić murem, to jakoś straszna cisza.

Anyway, właśnie wróciłem z JAk wytresować smoka 3. Nie ukrywam, seria jest mi dość obojętna i poszedłem tylko ze względu na dziewczynę, ale film był jakiś taki strasznie nijaki. Broń Beliarze nie mówię że zły, bo był ok, ale jakoś tak jednocześnie strasznie mało oryginalny, szczególnie jako zwieńczenie sagi. Główny antagonista ma backstory cienkie jak dupa węża, akcji brak jakiejś większej epickości, całość po prostu wygląda jak jeden dłuższy odcinek serii telewizyjnej który oglądasz i zapominasz. I generalnie bym go tak traktował, tylko ktoś z jakiegoś powodu uznał że ta historia jest dobrym pretekstem do zakończenia serii i wstawienia dość tanich feelsów na koniec filmu (które w dodatku są ciut niekonsekwentne, ale mniejsza). Może ten film odebrałbym lepiej, gdyby dwójka nie miała tego wszystkiego, co brakuje trójce

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #426 dnia: Marzec 08, 2019, 13:35:41 pm »
Pod Green Bookiem sie podpisuje. Racja, jest tam trochę o rasizmie, ale głównie chodzi o spotkanie dwóch światów. Przyziemnego wlocha Tonyego i wyksztalconego, ale lekko oderwanego od rzeczywistości Dona. Osobiście lubię bardzo tzw. Kino drogi, a Green Book jest głównie o tym. Jasne, to znowu droga, ktora przemienia, ale w naprawdę dobrym stylu.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #427 dnia: Marzec 10, 2019, 10:47:53 am »
Ciekawe jestem właśnie Drogi również Vigo Mortensenem. Oglądał ktoś?

BTW Kapitan Marvel zaliczona.. wybaczcie grę słowną :P I muszę przyznać, nie spodziewałem się tak dobrego filmu. Poprzednie przerywniki i wprowadzania nowych postaci w filmach takich jak Ant-Man czy Czarna Pantera nie spodobały mi się tak, jak KM. Bardzo fajne kino o dziwo nawet z pewnymi morałami w stylu Disneya, co akurat z racji sentymentów bardzo do mnie trafia, no i świetny hołd oddany dla Stana Lee. Naprawdę bardzo miły gest ze strony MCU. Aż się łezka w oku zakręciła!

Tak jeszcze pomijając temat MCU, to cholernie jaram się Tolkienem. Widziałem wczoraj zapowiedź i normalnie jaram się!
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #428 dnia: Marzec 10, 2019, 19:02:06 pm »
to ciekawe, bo to chyba pierwsza tak pozytywna opinia jaką usłyszałem o tym filmie Maniek :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #429 dnia: Marzec 10, 2019, 19:21:47 pm »
To ciekawe, Sent, bo z kolei wśród moich znajomych wszyscy ten film bardzo chwala :) Łukasz Stelmach też dał bardzo pozytywna recke, więc na film na pewno się wybiore.
I przylacze sie do zachwytow nad Lego The Movie 2. Obok Into the Spuderverse jeden z najlepszych ostatnio.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #430 dnia: Marzec 10, 2019, 19:38:48 pm »
Może po prostu kwestia oczekiwań, bo większość zarzutów które słyszałem sprowadzała sie do "wtórny do bólu, humor wymuszony, niewiele wnosi do samego MCU, nic nie stracisz jak nie obejrzysz". Choć to ostatnie akurat mi pasuje, bo jako tako interesują mnie tylko avengersi i niezwykle mnie drażni jak muszę obejrzeć pięć innych filmów by wiedzieć o co chodzi :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #431 dnia: Marzec 11, 2019, 11:02:03 am »
A mnie Capt Marvel znudziła do bólu. Brie drewno, fabuła nudna (Kree sa zli? No co ty!), walki średnie. Kotek fajny.
Juz lepszy był pierwszy Cpt America, a to już powinno dużo mówić.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #432 dnia: Marzec 11, 2019, 16:52:33 pm »
A gorsze od pierwszego thora? :D Bo przy tym to odliczałem czas do końca :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #433 dnia: Marzec 11, 2019, 19:16:41 pm »
Thor jedynka byl moim zdaniem spoko, a na pewno lepszy od pani kapitan.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny film wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #434 dnia: Maj 08, 2019, 14:20:54 pm »
Porozmawiamy juz o Endgame, czy nadal wszyscy placza?
Bo ja tak.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta