Autor Wątek: Do czego zmierzamy  (Przeczytany 7957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 06, 2014, 23:38:47 pm »
Gurt.. za dużo matematyki wyższej.. zdecydowanie! Co ta polibuda robi z ludźmi  8)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 07, 2014, 02:06:23 am »
Ten post trzeba oprawić w ramkę.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 07, 2014, 10:55:43 am »
Luk, przydałoby Ci się powołanie.

Do WKU.
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 07, 2014, 13:30:28 pm »
Cytuj
Luk, przydałoby Ci się powołanie.

Do WKU.

Zabawne jest to, że przeważnie argument o obowiązkowej służbie wojskowej podnoszą ci, którzy w wojsku nigdy nie byli :D Nie zrozum mnie źle, bo to nie zarzut do ciebie Damianie, bo nie mam zielonego pojęcia czy w wojsku byłeś, ale najczęściej tak to właśnie wygląda.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 07, 2014, 14:40:09 pm »
A ja właśnie odnoszę wrażenie, że do przymusowej służby nawołują Ci, którzy się na nią załapali i teraz ich ściska jak widzą, że młodzi nie muszą tego przechodzić.

Co do mojej służby to nie byłem, ale patrząc z dzisiejszej perspektywy uznałem, że mogłem te parę lat temu skusić się i poprosić o bilet. Przynajmniej bym wiedział jak to jest.
Klasztor - Fechtmistrz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 07, 2014, 14:52:57 pm »
Oj damiano damiano, chwile temu puszyłeś się, że udzieliłem rady nie mając skutera, a przed chwilą zrobiłeś to samo. Mówiąc coś staraj się trzymać swojego słowa. Teraz wychodzisz w moich oczach na osobę która na wszystkim się zna i jest typowym Januszem złotą rączką.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 07, 2014, 15:00:05 pm »
To żeś dowali porównanie - skutery, a służba wojskowa. :D
Klasztor - Fechtmistrz

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 07, 2014, 15:03:33 pm »
Ale o co chodzi? Przecież napisał, że
Cytuj
A ja właśnie odnoszę wrażenie
?


Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 07, 2014, 15:16:11 pm »
Ku*wa ludzie, dajcie już Mu święty spokój. Czepiliście się Gościa i nie możecie przestać. Wygląda to właśnie jak w tym porównaniu gówno i -(gówno). Po cholerę napędzacie tę całą dyskusję, skoro uważacie ją za bezsensowną?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 07, 2014, 15:34:57 pm »
Cytuj
To żeś dowali porównanie - skutery, a służba wojskowa. :D

Akurat dobre porównanie i bardzo trafne, udzielasz mu rad jakby to nie zmieniło go wojsko, samemu w nim nie będąc. Tak więc wyluzujcie wszyscy bo się juz sami gubicie w swojej gadce i po jednym głupim poście najeżdżacie na typa jak by wam dom spalił.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 07, 2014, 15:45:23 pm »
Zabawne jest to, że przeważnie argument o obowiązkowej służbie wojskowej podnoszą ci, którzy w wojsku nigdy nie byli :D
albo inni suchoklatesi różniący się tylko brakiem rurek ^^'

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 07, 2014, 15:47:20 pm »
Ku*wa ludzie, dajcie już Mu święty spokój. Czepiliście się Gościa i nie możecie przestać.
Czepiają się go, bo się daje podpuszczać. Jak Ce kiedyś. A i sam ich trochę podpuszcza (też jak Ce). W efekcie mamy krąg wzajemnej adoracji i wszyscy są szczęśliwi, bo Luk ma uwagę, a reszta ma od kogo czuć się lepsza.

Miejmy nadzieję, że chłopak też to w końcu zauważy.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 07, 2014, 16:56:25 pm »
Z C już o tym gadałem. Robicie analizy które są niepotrzebne.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 07, 2014, 17:34:15 pm »
Jeżeli chodzi o mnie, to po prostu nie zrozumiałem posta. Możesz mi wyjaśnić jeżeli chcesz.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 07, 2014, 17:37:04 pm »
Piszecie w wątku który powstał po alkoholu. Analizujecie co było dobrze, a co źle, i jak powinienem się zachować.

Cytuj
Czepiają się go, bo się daje podpuszczać. Jak Ce kiedyś. A i sam ich trochę podpuszcza (też jak Ce). W efekcie mamy krąg wzajemnej adoracji i wszyscy są szczęśliwi, bo Luk ma uwagę, a reszta ma od kogo czuć się lepsza.

np to na szybko przewijając.

Wątek powinien być zamknięty a najlepiej usunięty, aby nie było całego dymu. Ale Wy nadal piszecie o.O dafuq


/wedle życzenia autora, kłodeczka
- xero
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2014, 01:04:29 am wysłana przez xeroloth »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak