Autor Wątek: Do czego zmierzamy  (Przeczytany 7955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 06, 2014, 16:21:45 pm »
Jakiś rozkapryszony gówniarz (pretensjonalny pierdolec, jeśli uznać, że metryka jest święta, a urzędowa pełnoletniość to już oznaka dorosłości) robi cywilizacyjny problem z faktu, że nie każdy myśli identycznie jak on.

Powyższe paradoksalnie odpowiada na pytanie "do czego zmierzamy".

/temat
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 06, 2014, 19:38:21 pm »
Zmierzamy do tego żę jeden zapierdziela na hajsie tatusia i robi za pedalskiego hiptstera a inny zapierdzielają i kupują co uważają bo znają życie i albo wybierają dobrze albo źle. Badum tsssssss
Królewski Rzemieślnik

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 06, 2014, 20:17:33 pm »
Najlepsza odpowiedź do tego tematu zawiera się w jednym słowie.
Konsumpcjonizm.

Cytat: MoG
Rowery - rowery miejskie to pedalstwo. To jak skutery. Jak chce mieć wygodnie, to siadam sobie w fotelu, a nie na rowerze.
Ludzie z innych krajów, np. Holendrzy, by się z tobą nie zgodzili, ale to pewnie pedały, bo małżeństwa homoseksualne są tam legalne (tak w ogóle, czy coś, nad czym toczy się spór w kontekście legalności, jest tam nielegalne?).
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 06, 2014, 20:40:32 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 21:54:33 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2014, 20:54:24 pm »
Nie wiem jaki jest cel tego tematu, ale chyba uszczęśliwianie kogoś na siłę i próba udowodnienia, że prawidłowy jest tylko jeden sposób na życie - autora. Może to brutalnie zabrzmi, ale chuj ci do tego czy ktoś pije browar za 5 czy za 2zł. Ja rozumiem, że szpanersko jest napisać "piję tylko PRAWDZIWE piwo z malutkiego, regionalnego browaru, a nie SZIT koncernowy!!!!!!". Jak dla mnie wszystkie podpunkty, które wymieniłeś są indywidualnym wyborem każdego człowieka i mocno kretyńskim jest pisanie, że to zUUUUo bo "mój styl życia i wysokiej klasy produkty są najlepsze".

Zarabiam dosyć przyzwoicie, mogę sobie pozwolić np na drogie alkohole, ale po co skoro kolorowych nie lubię, a czysta jak dla mnie smakuje tak samo? Może po to, by inny uznali mnie za "gościa z klasą i super gustem"?

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 06, 2014, 21:24:36 pm »
Luk chyba na opak zrozumiał "Podziemny krąg". Z drugiej strony, w niektórych aspektach ma rację albo przynajmniej nie mówi od rzeczy. Trochę za bardzo się na niego rzucacie, zwłaszcza że większość z was sama zadaje pytania retoryczne takie jak w nazwie tematu, marudząc np. na styl ubioru dużej części męskiej młodzieży...
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 06, 2014, 21:26:47 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 21:54:39 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 06, 2014, 21:30:32 pm »
Cytuj
Na większość moich postów jest jakiś hejt itp. Nie wiem o co chodzi, ale robi się pomału toksycznie na tym forum.

Widzisz, po prostu w 100% reprezentujesz styl rozkapryszonego dzieciaka, który am za dużo kasy i na dodatek tym szpanuje i to działa większości an nerwy. Doprowadziło to do tego, ze nawet jak piszesz z sensem to jesteś hejtowany niemal z przyzwyczajenia. Często staram się bronić ciebie (Damian mnie za to skrzyczał i napisał, ze jestem "wiecznie w opozycji"), ale czasem uderzasz w takie tony, że rozwalasz każdego.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 06, 2014, 21:30:38 pm »
Napiszę jeszcze tak.

Wiele renomowanych firm czeka tylko na takich "ceniących jakość" klientów, którzy kupując produkt płacą również za logo i to nie małe pieniądze. Nie mówię, że są to wyroby złe, bo chodzi mi o światową czołówkę w danej branży, ale nie jeden raz już słyszałem, że ceny są zawyżane. A znam nawet przypadek, że jedna z takich znaczących firm z Europy, produkująca sprzęt w swoich azjatyckich fabrykach, otworzyła tzw. "linię szkocką", gdzie płaci się za europejskie pochodzenie produktu.
Klasztor - Fechtmistrz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 06, 2014, 21:35:11 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 21:54:45 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 06, 2014, 21:41:03 pm »
Luk chyba na opak zrozumiał "Podziemny krąg".
Hahaha! :D

O jaką markę chodzi?
Daiwa.
Klasztor - Fechtmistrz

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 06, 2014, 22:05:46 pm »
Widzisz, po prostu w 100% reprezentujesz styl rozkapryszonego dzieciaka, który am za dużo kasy i na dodatek tym szpanuje i to działa większości an nerwy. Doprowadziło to do tego, ze nawet jak piszesz z sensem to jesteś hejtowany niemal z przyzwyczajenia.
A no tu jest 100% racji. Myślałam, że wątek umrze samoistnie czy coś, po tym jak Testo nie skomentował bynajmniej tego ile kto ma kasy, tylko to jak głupie są zadane w tym wypadku, przez LukSTa pytania.

Tak jak w modzie męskiej miałam się nie wypowiadać.
 Ale LukST masz rację, że teraz robi się przegięcie w drugą stronę.
 Lowca co prawda wytłumaczył IMO wiekszosc poprawnie i dobitnie i dziwię się, że tego nie ogarniasz.

Ale niech będzie:

Cytuj
Dużo ludzi nie używa już zwykłych aparatów fotograficznych, kamery to dawno już nie widziałem, wszystko lecą z telefonu.
Mam lustrzankę, mam kamerę i mam telefon z całkiem niezłym aparatem. I co? I robię zdjęcia telefonem... czemu? Bo jest prościej wygodniej i szybciej choćby w przesyłaniu zdjęć.

Cytuj
Nie widzę osób które kupują dobre słuchawki i odtwarzacze muzyczne aby słuchać muzyki FLAC, tylko widzę pełno beatsów, skullcandy itp
Fakt samego słuchania na słuchawkach jest dla mnie niską wartością. ; ] sorry man.

Cytuj
Powoli wypierane zostają laptopy do przeglądania internetu na rzecz tabletów i telefonów.
Internety takie ważne, jakość w tym wypadku niezbędna. Tym pobiłeś już wszystko.

Cytuj
Wygodne rowery miejskie z biegami są zastępowane ostrymi kółkami.
Kurde tak samo mogę napisać, że górale, bmx zastępowane są pedalskimi rowerami miejskimi. LukST jak zobaczyłam ten temat to normalnie miałam ochotę się przekręcić xD

Cytuj
Większość osób mimo, że ubrania mają słabą jakość to je kupują. o.O Cropp, H&M
Mam ubrania z Auchana, Croppa, Housa, H&H, Orsaya, Zary Royal Collection itd. nie będę tu wymieniać bardziej burżujskich marek. I wiesz co? W każdym sklepie jest dostępne chińskie gówno. I nie marka, a twój MÓZG chroni Cię przed gównem. ;}

Cytuj
Filmy w FHD mało kto ogląda większości wolą stream w 480p
Samo słowo wolą, użyte w tym wypadku Cię dyskwalifikuję. KURDE. A jak tego nie rozumiesz to pozdrawiam.


Cytuj
Zamiast dobrego alkoholu wolą pospolite sikacze, odnosi się do piw, wódek itp.
Wróciłam właśnie do domu piłam Groscha za dychę, lubię Paulanery za 5. Mam się czuć lepiej? ;O Najlepiej czuję się wtedy kiedy piwo kosztuję mało,a wokół jest najlepsza paczka ludzi na świecie. Picie do monitora jest gorsze niż to, że pijesz piwo 2 zeta. ;]

Mam nadzieję, że dostałeś dobitne info o tym dlaczego ten temat jest debilny w samym swym założeniu. Być może jeśli miałeś coś innego na myśli, trzeba było to lepiej napisać, a nie brać się za to pod wpływem tych dobrych alkoholi, które jak widać Ci nie pomogły.


Chłopie masz jeszcze trochę czasu do ogarnięcia i weź się za to. :D


Dodając coś na osłodę, teraźniejsza sygna strasznie mnie rozprasza ^^

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:08:08 pm wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 06, 2014, 22:08:28 pm »
Cel sygny taki był aby rozpraszała uwagę :P
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Do czego zmierzamy?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 06, 2014, 22:29:48 pm »
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:31:48 pm wysłana przez dziki »
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 06, 2014, 23:08:31 pm »
Dobrze, że rdzeń dyskusji się zachował, dzięki zacytowaniu przez Arima:
Cytuj
Na większość moich postów jest jakiś hejt itp. Nie wiem o co chodzi, ale robi się pomału toksycznie na tym forum.

1. do funkcjonującego normalnie organizmu przenika popierdolone żyjątko, potencjalnie patogen
2. organizm próbuje pozbyć się patogenu, zwanego dalej fagotem
3. fagot (OP) jest konsekwentnie atakowany przez fagocyty
4. fagot nie ma pojęcia, co się dzieje
5. fagot nie uważał na biologii i nie ma pojęcia o układzie immunologicznym, który właśnie tak działa

Wersja na wypadek dysfunkcji naukowo-przyrodniczej:
(click to show/hide)
Jesteś cudakiem, bo trafiasz (przypadkiem, ale to inna historia) do grona ludzi, którzy albo już zdążyli się wychować, albo mimo wszystko starają się wyjść na ludzi. Jesteś cudakiem wśród nich, bo jesteś ewidentnie niewychowany - co nie byłoby w ogóle tematem jakiejkolwiek dyskusji, gdybyś nie dawał temu świadectwa na każdym kroku. Zakładając choćby kilkakrotnie tematy w stylu "zróbcie/znajdźcie coś za mnie, bo mi się nie chce, mam takie i takie ścisłe wymagania - do roboty", które są wszystkie do wyjebania poza działem Pomoc Techniczna (gdzie przynajmniej merytorycznie przynależą, ale z tonem wypowiedzi i tak mogą wykurwiać w kosmichron). Jak możesz się jeszcze dziwić, że nie jesteś bombardowany oznakami sympatii? Zwłaszcza, że jesteś jednym z wielu wyznawców binarnej filozofii, wg której dzielisz podświadomie (może kiedyś się jorgniesz, mimo wszystko) ludzi na dwie grupy: materiał do kółek wzajemnej adoracji i hejterzy (iks de, koniecznie). Jak ktoś nie wpada do pierwszej, to wpada do drugiej (jak ktoś się z tobą nie zgadza w 100% to hehehejter, a jak się zgadza nawet w 80%, to nikt nie ma najmniejszej ochoty przyznać takiemu pretensjonalnemu pierdolcowi choćby grama racji, błyskawicznie tracąc cierpliwość do uprzejmości i tłumaczenia sobie czegokolwiek nawzajem, ergo -> wpada do wora z hehehehehejterami). I wszystko napędza się samo, moment później padają słowa-gimbowytrychy (ból dupy / gównoburza) i smród gotowy, endżoj twoje spierdolenie.

Więc - do czego zmierzamy? Że właśnie przez takich binarnych pierdolców coraz trudniej egzystować w społeczeństwie bez rzygania z obrzydzenia co moment? Że nie ma znaczenia, czy nazwiesz kogoś cebulakiem polaczkiem z bólem dupy i ustawiając się po przeciwnej stronie będziesz pozował na jego zupełne przeciwieństwo, bo z matematycznego punktu widzenia stajesz się tym samym gównem, ale ze znakiem minus? Wartość ta sama, tylko znak przeciwny, łapiesz? Liczba "gówno" i "-(gówno)"?

*nie-do-końca-płynne przejście ze szczegółu do ogółu*

Zmierzamy do tego, że mało kto zwraca na to uwagę i wszędzie można się natknąć na to binarne zachowanie, co już robi się nudne do porzygu. NIKT nie zadaje sobie pytań "Czy skoro uważam się za zupełne zaprzeczenie osoby/grupy, którą obrałem sobie za cel do zantagonizowania, to czy różnice między mną a nim(i) nie są trywialne i banalne do granic możliwości? Skoro jestem odbiciem lustrzanym debila, bo takim postanowiłem się uczynić i za takiego się uważam, to czy nie czyni mnie to dokładnie tym samym debilem, tylko z pozamienianymi lewo/prawo?" - a chyba powinien. Co dalej - cząstki i antycząstki anihilują się, więc ostatecznie zmierzamy do tego, że jeśli WSZYSCY dobiorą się w pary x/-x, to ostatecznie wszyscy się nawzajem rozpierdolą i zostanie po nich tylko ciepły, kosmiczny pierd, rozprzestrzeniający się równomiernie w nieskończonej próżni.

Pierd o energii bliskiej iloczynowi masy zanihilowanych wzajemnie pierdolców i prędkości światła do kwadratu. Tak działa fizyka. I rest my case.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.