Autor Wątek: Do czego zmierzamy  (Przeczytany 8263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Do czego zmierzamy
« dnia: Kwiecień 05, 2014, 22:03:26 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:28:07 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2014, 22:18:55 pm »
To aż tak się nawaliłeś?
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2014, 22:30:12 pm »
Nie każdy się dorobił grubych tysi na buttcoinach jak Ty, dlatego ludzie wolą kupić telefon/tablet za kilkaset zł. zamiast wydać 4x tyle na aparat, telefon, kamerę i laptop. Beatsy ludzie kupują "bo Dre". Dobry alkohol jest zazwyczaj 1,5-3 krotnie droższy od "sikaczy" a przeciętny konsument owego pije po to by się nawalić. 480p ładuje się z reguły 2-3 razy szybciej niż 1080, a kupowanie telewizora+dvd/konsola lub napędu bluray i wypożyczanie/kupowanie filmów groszy nie kosztuje, a zapłacenie ileś zł na jakimś zalukaj jest o wiele wygodniejsze, nawet od ściągania na dysk. Do ciuchów się nie odniosę bo kładę na to lachę, a na rowery na ulicy uwagi nie zwracam. Mam nadzieję że zaspokoi to Twoją ciekawość.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2014, 22:32:44 pm »
Testo

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2014, 22:35:38 pm »

Czy jako społeczeństwo coś osiągamy? Nie, osiągamy jako osoba. Nikt tej osobie nie broni włączyć mózgu i tylko selektywnie iść za tym co wybiera stado. Równie dobrze mogłeś nazwać temat "czy debile zawsze zostaną debilami". Jestem pewien że 98% społeczności tego forum zwisa wybór dokonany przez stado.
Natomiast co do przytoczonych argumentów.
1. Łaź wszędzie z aparatem i kamerą, co tam że filmik zobaczysz ty i co najwyżej 2 kumpli.
2. Hmmm rozejrzyj się, mówisz przez pryzmat wyłącznie swojej grupy wiekowej.
3. W czym problem? Ok, laptopy są mobilne, ale nie wyobrażam sobie otwierać lapka w tramwaju. Miniaturyzacja.
4. Na rowerach się nie znam, ale wydaje mi się że jak ktoś wydaje tego tysiaka lub więcej na rower to wie co robi. W zasadzie każdy typ powstał do konkretnych celów.
5. Pryzmat, z kim nie gadałem o markach każdy wieszał psy na H&M, no i zostaje stado.
6. Oglądanie streamu jest w naszym kraju legalne, ściąganie nielegalnych treści (np. filmu) jest już nielegalne z racji udostępniania.
7. Nie każdy jest burżujem, przytoczyłeś temat który ma kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt wieków. Gdzie tu zmiana?


MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2014, 22:52:58 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 21:54:15 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2014, 22:58:38 pm »
Cytat: LukST
Piwo kupi się za 5zł czy to dużo? Wódkę za 40zł dużo? A jak ktoś używa alko tylko do najebania się to chyba nie umie się nim posługiwać i może pić najtańsze gówno bo i tak je zwróci drogą która wpuścił.

Sam Sobie odpowiedziałeś.

Cytuj
A jak wytłumaczysz oglądanie transmisji meczów w jakości 360p?

Chociażby tak, że nie wszędzie sięga internet kablowy, a mobilny ma ograniczony transfer.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 05, 2014, 23:00:12 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 21:54:21 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 05, 2014, 23:02:34 pm »
No to nie wiem, może tylko takie są darmowe, nie oglądam więc w dyskusję głębiej nie wchodzę z braku dokładniejszych informacji

zimak

  • Wiadomości: 93
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 05, 2014, 23:04:56 pm »
Mistrz Miecza

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2014, 11:12:48 am »
W zasadzie to muszę się przyznać, że nie rozumiem co kolega hipster chciał nam przekazać. Brakuje w tym jakiegoś syntetycznego stwierdzenia, z którym można się zgodzić albo nie - widzę tylko rzucone luźne przykłady które nic nie udowadniają.

Bo w zasadzie co? Że ludzie piją coś taniego zamiast czegoś drogiego? Bo jest masakryczna bieda w kraju. Tak, 40 zł to jest dużo, za to można przeżyć dwa dni. 5 zł za piwo to dla mnie coś nie do zaakceptowania poza wyjątkowymi sytuacjami - a do najbiedniejszych nie należę.

Reszta rzucanych przez Ciebie przykładów to głównie moda, jak zawsze, głupia, bezcelowa i nastawiona na zysk nielicznych kosztem reszty.

Jeśli chciałeś zadać pytanie czy ludzkość we wszystkich aspektach powinna ewoluować linearnie od mniejszego skomplikowania do większego skomplikowania (czyli w domyśle - od gorszej jakości do lepszej jakości) - to odpowiedź brzmi nie, żadna ewolucja tak nie działa.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2014, 11:16:54 am »
Spinkotemat z potencjałem.

Mnie najbardziej dobija jakość rad. Kiedyś, jeśli ktoś się na czymś znał, to miał solidne podstawy praktyczne. Teraz się narobiło teoretyków i twierdzą, że się na czymś znają, mimo że nie mieli z daną rzeczą styczności.
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 06, 2014, 12:15:09 pm »
Mnie najbardziej dobija jakość rad. Kiedyś, jeśli ktoś się na czymś znał, to miał solidne podstawy praktyczne. Teraz się narobiło teoretyków i twierdzą, że się na czymś znają, mimo że nie mieli z daną rzeczą styczności.
Na przykład ty, nie przymierzając, o czymkolwiek.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 06, 2014, 12:17:44 pm »
Hahaha! Nic więcej z siebie wydusić nie mogłeś, że podjąłeś tak żałosną próbę zaczepki? :D
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Do czego zmierzamy
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 06, 2014, 14:31:45 pm »
Po co? Przecież to jedno zdanie idealnie podsymowywuje Cię i rozwinięcie myśli jest zbędne.

Co do aparatów i kamer - profesjonaliści używają. Przecież wiara nie będzie latać z kamerami, bo zobaczą jakiegoś śmiesznego kota.
Muzyka i słuchawki - mam Sennheisery, ale nie słucham we FLAC, bo zajmuje kupe miejsca, a tak naprawde rożnica żadna. W ogóle pisanie o jakości, a potem używanie cyfrowych formatów - errr nope. Audiofile kupują jakieś Altusy, wyciszają pokój biorą gramofon i ulubione płyty na winylach. A nie słuchają "w biegu" na "dobrych słuchawkach".
Internet - no tutaj nie mam nawet nic na pobicie tego. Zwłaszcza, że sam "klikash" z telefonów co chwile na forum i jeszcze się tym chwalisz.
Rowery - rowery miejskie to pedalstwo. To jak skutery. Jak chce mieć wygodnie, to siadam sobie w fotelu, a nie na rowerze.
Ubrania - teraz wszystkie robione w chinach. Chyba, że szyte na zamówienie u krawca, ale serio, nie bede kupował podkoszulka szytego na zamówienie, bo musiałoby mnie pojebać zdrowo. Poza tym - odwiedź lumpeksy, masz tam ubrania, ktore przetrwały próbe czasu (czyt. jakość dobra) i posłużą Ci jeszcze.
Filmy - no tu akurat mam tak, że ściągam w HD seriale i filmy. Mimo, że oglądam na lapku. Ale to jest moje zboczenie i nie uważam reszty społeczeństwa za podludzi, bo korzystają ze streamów.
Alkohol - piwo jest jak piwo. W sensie jasne, bo ciemnego nie tykam. Wszystko prawie to samo. Jedynie co można zrobić, to uprzeć się przy piwach, które mają w sobie jeszcze chmiel i chełpić się, że pijesz "prawdziwe piwo". Wódka natomiast smakować nie może, bo jak zacznie, to masz problem.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta