Autor Wątek: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne  (Przeczytany 9914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« dnia: Marzec 31, 2014, 16:27:24 pm »
tej gry nie trzeba nikomu przedstawiać więc daruję sobie wszelkie wstępy.
Zwłaszcza, że z dedykacją dla gurta chciałem pokazać to

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RBRnSU8XaGc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RBRnSU8XaGc</a>

gra w czołgi nabiera nowego znaczenia
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2015, 19:11:59 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: World of Tanks
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2014, 18:01:01 pm »
Kiedyś trochę grałem. Gra strasznie wolna, zero akcji, nuda. Po chwili grania można wyłączyć i pograć w QuakeLive. Nie wiem jaki jest fenomen tej gry...
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Tanks
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2014, 19:01:29 pm »
chyba mówisz o oryginalnych tankach.

I ciesz się, że nie grałeś w panzer elite lub coś bardziej symulacyjnego, tobyś się zanudził (zresztą jaka ma być grał o 40-100 tonowych pojazdach? ._.)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: World of Tanks
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2014, 20:08:08 pm »
akcji. ;__;
Z QTE i napierdalaniem LPP. I żeby czołgi zapierdalały 150 km/h i nie był skomplikowany system celowania iiiii łatwo było szczelac.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

zimak

  • Wiadomości: 93
Odp: World of Tanks
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2014, 20:36:58 pm »
Byłem, zjadłem zęby [by Sturm], wróciłem. Byłem nawet dosyć dobry, 11k bitew, coś koło 57-58 % WR. Generalnie nie polecam nawet wrogom, bo:

- Deweloperzy to klony Donalda Tuska -> stwierdzono gęste pokłady obietnic, które nigdy nie zostaną spełnione
- trudna mechanika -> nie ogarnia jej 90 % społeczności - > gra jest drużynowa, zespoły dobierane losowo + ilość zdobywanego doświadczenia i piniondza w dużym stopniu zależy od wygranej =  wniosek tysiąclecia - nie da się grać z ludźmi nie umiejącymi grać
- śladowe ilości rozwoju i orzechów arachidowych - aktualki ograniczające się przeważnie do nowych maszyn i map zruchanych na balansie. Jak dodano nowe tryby, to nadawały się na papier do dupy i to ten taki szary, drapiący
- bardzo prawdopodobna możliwość manipulowania przez devsów wynikami i statystykami
- ciągłe wpychanie łap do czołgów premium kupowanych za realną walutę
- inne powody, których nawet nie chce mi się wymieniać

Powiem tak, jakkolwiek to zabrzmi - gra byłaby dobra, gdyby ludzie nią zarządzający nie byli jełopami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2014, 20:38:49 pm wysłana przez zimak »
Mistrz Miecza

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Tanks
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2014, 22:14:52 pm »
zimak, powiem ci, że jak tak jak ta gra mni irytuje i jakby się devsi nie nabijali z ground forces WT, to czują oddech konkurencji na karku - nagle masz nagrodę za curagerous resistance (czytaj nawet za przegraną można dostac nagrodę jak zwycięzca), grzebią przy grafice, wreszcie biorą się powoli za balans (BB OP-1S!), nowe mapy wreszcie zaczynają im wychodzić (windstorm ftw) oraz zmiany na istniejących (da się wreszcie grać bez bólu dupy na el halluf :o), nie mówiąc już o grafice, fizyce i ogólnie atmosferze. Grałbym pewno więcej gdyby nie to że co chciałem to odblokowałem, a gdy nie ma czego grindować to dla samej przyjemności grania gdy nie widać progresu to tak nie bardzo się chce. Zwłaszcza na TX gdzie nawet na premie jesteś do tyłu i przez jebany feature creep Maus z 45 walczy z STB z lat 70, a między nimi latają wymyślone (!!!) czołgi typu WTF100. Mało to ma klimatu.
I nie zgadzam się z trudną mechaniką, to chyba najbardziej przystępna gra o czołgach, to po prostu ludzie są debilami urwanymi z coda, BFa (bo tam nie ma dingów) i barbie.

ale spoko, idzie GF do WT, idą czołgi od obsidianu, może urodzą coś ciekawego.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2014, 22:16:40 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2015, 19:19:49 pm »
mały redesign tematu, zamiast o samym wot pogadajmy też o AW, warthunderze  czy takich World of Warships.

Osobiście co jakiś czas męczę Aw dzięki uprzejmości samego SilentStalkera, na zmianę z warshipami. Pierwszy jest fajny, bo to taki WoT ze zmianami których WG nie chce/nie umie zrobić od pięciu lat i mniejszą liczbą głupot (Maus ad 1944 na tym samym tierze co nadchodzący Chieftain Mk. 6 z okolic '68, seems legit), drugi dlatego, że w przeciwieństwie do WoTa ciągle coś się dzieje, można być ninja-chujem z torpedami i w ogóle przyjemna gra, pomijając ciut zwaloną ekonomię. A jak u was? Co z WoTem, który dostał dzisiaj patcha z godzilla-tankami, a którego nie chce mi się ostatnio nawet patchować?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2015, 20:32:25 pm »
Z tydzień temu wróciłem do WoTa ( 2 lata przerwy?)  po rozmowie z 7-letnim kuzynem który gra w to od dwóch lat. Tak 7-letnim, nie 17-letnim. Do tego użyłem kod z CDA na 3 dni premium, więc nabiłem expa na G.W. Tygrysie, teraz tylko 17k do najlepszego działa.
Trochę zmian, zmienili mi nazwę z kv-1s na kv-85. Na szczęście dalej jest efektywny.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2015, 15:47:16 pm »
cóż, wpisuje się w średnią wieku i skilla :P Tymczasem ogłoszono kolejny bezsensowny special w WoT (katowanie się w kazdy weekend września, by w październiku dostać ~7 bonusów 2x do xp za wygraną dla niemieckich czołgów, plus bonus wysokości 600 golda), zaś AW otrzymuje dzisiaj kolejną aktualkę, tę z nowymi czołgami i budowaniem własnej bazy

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2015, 21:32:45 pm »
Mejl od Armored Warfare:
No More Wipes, Open Beta Starts October 8th!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2015, 21:34:58 pm »
a dla tych, co zdobli wcześniej klucz, trwa już nawet od czwartku. Właśnie wbiłem dostęp do M68 i BMP-1 :v

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 06, 2015, 20:42:18 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=i135o2djHdY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=i135o2djHdY</a>
co by nie mówić, wygląda to cool. Szkoda że AW ma takie problemy z realistycznym renderowaniem i fizyką otoczenia, bo pod względem mechaniki to on najbardziej mi pasuje.
Jakoś tak Cryengine dziwnie cierpi jak kamerę przeniesie się z oczu postaci nad czołg, modele wydają się jakieś takie nieciekawe, w trybie snajperskim co dziwne wszystko wygląda lepiej :x

I tylko wot dalej je ciko w kącie klej, bo musi dzialać na ruskich jednordzeniowych ziemniakach...

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 09, 2015, 21:48:28 pm »
i jak tam, ktoś testował open betę armored warfare?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 10, 2015, 00:55:35 am »
Testowałem. Spoko, rozwijam Pattona 48.
WOT 2.0 - gra jest ok, bardziej dynamiczna na 1 tierze :D .
Niestety tutaj także można spotkać inteligentnych inaczej.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Tanks, Armored Warfare, Warthunder i inne im podobne
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 10, 2015, 09:54:06 am »
Przyszli z wota tbh, bo na początku closed bety było lepiej pod tym względem.
Aczkolwiek ja sam gram w AW zdecydowanie gorzej niż w WoTa bo jak mam szybką maszynę nie umiem nie wyrywać się nią do przodu, więc częściej ginę ;D Inna sprawa, że tutaj częściej jesteś w stanie samotnie wykręcić dobry wynik, afaik najlepszy z przegrywającej drużyny zawsze dostaje tyle expa i kasy jakby był w wygrywającym teamie, a przynajmniej niewiele mniej (pozdro wot gdzie będac najlepszym przegranym możesz dostać mniej niż bot z 0 dmg z drużyny przeciwnej).
Bawiłeś się w PvE i bazą?

a, jakby ktoś miałwątpliwości -  open becie NIE będzie żadnego kasowania progresu, więc nie ma co czekać do release.



I tak a propos wota - od następnego patcha strzelenie sobie kompletu napisów oraz tych debilnych flag daje bonus +4% do skilla załogi, jakby mało było money-sinków w tej grze. O ile nie miałbym z tym tak bardzo problemu w AW, bo większość współczesnych wozów faktycznie ma flagi (nawet jeśli uważam że nakładają je sobie w większości patridioci z gimbazy), tak coś czuję, że szybko do wota nie wrócę.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!