Autor Wątek: Hearthstone  (Przeczytany 38779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 27, 2017, 13:30:21 pm »
Odgrzebując kotleta, to nie dawno zacząłem pogrywać w HS i bardzo mnie temat wkręcił. Warlock to chyba moja ulubiona klasa i planuję robić deck pod Demony, miejmy nadzieję, że wyjdzie. Do tej pory staram się zbierać karty i kupować pakiety. Aktualnie ciężko walczy przeciw postaciom z dużą ilość tauntów, niestety nie mam jeszcze takiej mocy destrukcyjnej. Ale mam nadzieję, że rozwinę deck i będzie ok. Mój nick Morean jakby ktoś chciał pograć z amatorem.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 27, 2017, 15:33:40 pm »
Nie kupuj pakietów tylko rób przygody, jest tam wiele kart, które są bardzo ważne w wielu deckach.
P.A 65%

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 27, 2017, 16:25:05 pm »
Oho. Mój człowiek :D Od czasu do czasu wracam sobie do HSa i gram tylko Warlockiem XD
I zgodzę się z Carduinem. Lepiej inwestować w przygody niż w pakiety.

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 27, 2017, 18:14:44 pm »
od czasu wyjścia gadżetonu i zebrania kilku legend też gram głównie warlockiem, reno+kozak+jaraxus+leroy. wychodzi nieźle, nawet bardzo. aczkolwiek wciąż tęsknię za control warriorem z czasów po wyjściu turnieju. to była doooooobra talia
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 27, 2017, 20:59:49 pm »
Wardasz ja gram Renolock + C'thun + Leeroy, gdybym tylko miał pyłu na bliźniaczego Cesarza to rzeczywiście byłby rozdup totalny, radzę wypróbować :D
P.A 65%

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 28, 2017, 09:28:48 am »
c'thun z reno? do ilu ataku dochodzisz?
leroya masz samego leroya czy całe kombo (leroy+baztwarzowiec+PO+taurisan by to w 10 many się zamknęło)?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 28, 2017, 11:29:22 am »
Właśnie, a propos. Ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tworzeniem kart, jak wygląda cały proces, etc? Ok, zastosuję się do rady z przygodami, aczkolwiek brakuje mi obecnie kapusty na wykupienie przygód.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 28, 2017, 12:30:59 pm »
Bardzo prosto. Wchodzisz w kolekcję, klikasz na dole "tworzenie kart" i otwiera się tryb kreacji. Widzisz wtedy trzy typy kart :
-Karty kolorowe - posiadasz je.
-Karty błękitne - nie posiadasz ale możesz zrobić
-Karty szare - nie posiadasz i nie możesz zrobić (nie stać cię )
Klikasz na kartę i przybliża się ona, na dole masz przyciski do niszczenia i tworzenia. Klikasz i masz.
Za każdą kartę którą zniszczysz dostajesz magiczny pył, aby stworzyć jakąś potrzebujesz owego pyłu, tak jak potrzebujesz kasy aby kupić pakiet.
Jeszcze jeden szczegół-karty podstawowe ( te które masz od początku lub dostałeś za wbijanie poziomu danego bohatera) są wyłączone z systemu tworzenia i niszczenia
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 28, 2017, 17:30:02 pm »
Mam Herolda zagłady wiec w sumie mogę rzucać go 2 razy, średnio dochodzi do 12 ataku, przy dobrym zgraniu Imperatora i Branna to da się ładnie wykończyć przeciwnika. Do tego Kozak oczywiście, mam PO i Leeroya a myślę że manipulatora tez dałbym rade tam wsadzić.

EDIT:
(click to show/hide)
Nawet beztwarzowiec się przydaje ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2017, 21:51:30 pm wysłana przez Carduin »
P.A 65%

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 28, 2017, 18:45:34 pm »
Odświeżę watek. Od jutra ruszają nagrody za codzienne logowanie się w związku z nadchodzącym Rokiem Mamuta.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 04, 2017, 22:49:26 pm »
Pytanie dla Was: chciałbym zrobić Ragnarosa żeby mieć go teraz za darmo ale w tym celu musiałbym spylowac Rafaama, czy on jest w ogóle gdzieś grany?
P.A 65%

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 05, 2017, 11:06:40 am »
rafaam jest bardzo rzadko graną kartą. jest przekokszony, a jednocześnie ciężki i niezbyt się z czymkolwiek kombi.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 05, 2017, 16:11:53 pm »
Spyłowałem jednak Rwija, bo dla niego nie widzę miejsca, a dla Rafaama mam pewien plan.
P.A 65%

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 19, 2017, 16:52:35 pm »
Uwaga, bardzo ważna informacja.

Jutro i tylko jutro, tzn. 20 maja za zalogowanie się do gry otrzymamy epicką kartę Promotorkę Walk. Zawsze można ją zniszczyć i uzyskać 100 pyłu lub wykorzystać w jakiejś specyficznej talii.

Informacja pochodzi od Blizzarda:
http://eu.battle.net/hearthstone/pl/blog/20720852/zdob%C4%85d%C5%BAcie-kart%C4%99-za-darmo-ju%C5%BC-20-maja-18-05-2017

Oryginalna wiadomość:
http://www.hearthpwn.com/news/2851-may-20th-is-free-card-day-login-and-get-fight
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 19, 2017, 17:08:10 pm »
zawsze 100 pyłu w przód. aczkolwiek taka nieco dziwna oferta, okazja i w ogóle. ale nie ma co narzekać
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć