Autor Wątek: Hearthstone  (Przeczytany 38447 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 30, 2016, 00:32:18 am »
przez ponad rok jak gram były dwa nerfy, łącznie koło 15 kart. gratuluję mu cierpliwości. i braku zapotrzebowania na pył
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 30, 2016, 10:45:52 am »
Jak się wydało tyle na pakiety, to się nie ma za dużego zapotrzebowania na pył :P Jeśli nie spopielasz na bieżąco, to podczas nerfa masz na ogół nie jedną, ale kilka kopii danej karty. Poza tym z kartami jak Hemet czy Purify raczej nie czekasz na nerfa.
https://www.youtube.com/watch?v=BsnDxl9zJ98 ;)

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 30, 2016, 10:52:10 am »
no tak, a ja tułam się z dailyqestami, starając się uciułać trochę pyła na kolejną legendę do wymarzonego decku
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 22, 2016, 13:03:12 pm »
Tymczasem w Newsweeku za 30 zł:
- kod do portretu Medivha w Hearthstone,
- kod do postaci Gul'dana w Heroes of The Storm,
- kod na 30 dni do WoWa (=battlechest),
- film Warcraft na DVD + wycięte sceny.

Tbh opłacałoby się nawet dla samego Medivha, który kosztuje 9 euro. Zainteresowanym radzę się pospieszyć, bo dziś dłuuugo biegałam po kioskach za moim egzemplarzem ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2016, 13:09:08 pm wysłana przez Kaseven »

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 22, 2016, 13:14:51 pm »
To chyba będzie pierwszy raz gdy kupie Newsweeka. :D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 22, 2016, 13:28:43 pm »
podziękuję. w WoW'a ani HotS'a nie gram, na filmie byłem i oceniam go dość nisko (i wątpię by wycięte sceny były w stanie to poprawić), a płacić trzy dychy na to, by "fajnie" wyglądać nie zamierzam. Jaina też fajna postać, powiedziałbym nawet że zarówno wygląda, jak i gada lepiej od Mediva, ino moc specjalną ten drugi ma lepiej animowaną
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 22, 2016, 19:45:56 pm »
Tbh opłacałoby się nawet dla samego Medivha, który kosztuje 9 euro.
Przytoczę tutaj opinię TotalBiscuita, którą podzielam:
>wydawanie prawdziwych pieniędzy za nowego .jpega w grze

Nie lubię kosmetycznych przedmiotów i mikrotransakcji w ogóle, i upewnię się, że moje zdanie w tej sprawie zostanie wygłoszone. >:(

Nie skorzystam z oferty, ale fajnie, że napisałaś. Złotówka za dzień WeWa brzmi zachęcająco.

Zastanawiam się, czy temat Kamienia Kominkowego powinno się połączyć z tematem o WoWie. Widzę niezły przeplot między zainteresowaniami obydwu stron. Zwłaszcza, że Actiblizz chyba tworzy bardzo podobne aktualizacje do obu gier. Niedawno gracze HS bawili się z Medivhem (Smug Medivhem, tj. nową legendarną kartą, a nie Mystery Medivhem w sensie płatnego alternatywnego portretu bohatera), a teraz widzę, że pierwsza łatka z nowymi rzeczami do robienia w Legionie nazywa się "Powrót do Wieży Karazańskiej", która to, jak powszechnie wiadomo, należy do Strażnika Tirisfal.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 22, 2016, 20:28:00 pm »
Przytoczę tutaj opinię TotalBiscuita, którą podzielam:
>wydawanie prawdziwych pieniędzy za nowego .jpega w grze
Osobiście Newsweeka kupiłam dla filmu, Medivha dostał mąż gratis, a jeśli nie lubisz kosmetycznych zmian, to kod możesz zawsze upchnąć na Ebayu/Allegro/G2A ;)

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 23, 2016, 08:11:38 am »
Tymczasem w Newsweeku za 30 zł:
- kod do portretu Medivha w Hearthstone,
- kod do postaci Gul'dana w Heroes of The Storm,
- kod na 30 dni do WoWa (=battlechest),
- film Warcraft na DVD + wycięte sceny.
Może pomyślę i jutro kupię. Bardziej dla filmu, ponieważ Medivha w HS nie potrzebuję, Gul'dana mam właśnie z kodu (kumpel udostępnił), a w WoWa nie gram.

A skoro już o ciekawych akcjach:
http://eu.battle.net/hearthstone/en/esports/tournament/hearthstone-world-championship-2016/choose-your-champion

Pod wyżej wymienionym linkiem można zagłosować na jednego z 16 zawodników (trzeba być zalogowanym na swoim koncie battle net), którzy będą grać turniej na Blizzconie.  Za wybranie zawodnika dostajemy za darmo jeden pakiet Wielkiego Turnieju. Dodatkowo za każdą wygraną naszego championa dostajemy kolejny pakiet Wielkiego Turnieju, czyli maksymalnie możemy zdobyć 6 pakietów Wielkiego Turnieju za jedno kliknięcie.

Małe dwie uwagi:
1) Wszystkie darmowe pakiety Wielkiego Turnieju dostajemy dopiero po zakończeniu Blizzconu, maksymalnie tydzień po nim.
2) Są dwie tury głosowania, ale lepiej zagłosować w pierwszej - bo teoretycznie więcej pakietów możemy wygrać. Jeśli przegapimy pierwszy termin, to możemy zagłosować w drugim. Oczywiście jeśli w pierwszym terminie zagłosowaliśmy na championa X i on odpadnie, to nie możemy w drugim terminie zmienić wyboru na Championa Y.

Tak wiem, pakiety Wielkiego Turnieju zaraz znikają z trybu Standard, ale:
1) Zawsze to jakieś dodatkowe karty, które można zmienić na pył.
2) Osobiście jestem kolekcjonerem, więc dla mnie to urozmaicenie kolekcji, gdyż z Wielkiego Turnieju otworzyłem do tej pory tylko kilka pakietów.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2016, 11:49:28 am »


Zastanawiam się, czy temat Kamienia Kominkowego powinno się połączyć z tematem o WoWie. Widzę niezły przeplot między zainteresowaniami obydwu stron.
Nie.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 23, 2016, 12:44:56 pm »


Zastanawiam się, czy temat Kamienia Kominkowego powinno się połączyć z tematem o WoWie. Widzę niezły przeplot między zainteresowaniami obydwu stron.
Nie.
sporx

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 29, 2016, 19:40:45 pm »
Pod wyżej wymienionym linkiem można zagłosować na jednego z 16 zawodników (trzeba być zalogowanym na swoim koncie battle net), którzy będą grać turniej na Blizzconie.
I mój faworyt właśnie kompletnie odpadł. Szkoda mi jedynego Europejczyka i dość dobrego gracza. Choć jak widziałem w meczach, czasem poszedł zbyt chciwie i przez to przegrywał. Zaleta taka, że nie przegrywał 4:0, a jednak za każdym razem 4:3.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 29, 2016, 19:47:33 pm »
kogoś klikłem i nie pamietam kogo, zobaczę co ile dostanę jak się skończy. nie śledzę
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 31, 2016, 21:59:12 pm »
kogoś klikłem i nie pamietam kogo, zobaczę co ile dostanę jak się skończy. nie śledzę
A ja śledzę, jak mam czas.

Swoją drogą dziś znów wbiłem 15 rangę i na tym poprzestanę, bo nie mam czasu na więcej. Zresztą popełniam za dużo błędów, aby zasłużyć na więcej. Dosłownie w jednym meczu przegrałem, bo zdecydowałem się zaatakować stronnika, zamiast wrogiego bohatera, a tamtego stronnika mogłem zignorować. W innym meczu chciałem najpierw zniszczyć stronników wroga i prawie to zrobiłem, a potem przeliczyłem, że przecież wygrywam atakując we wrogiego bohatera...

Trzeba znów zacząć grać Areny, bo ostatnio trochę sobie odpuściłem ten tryb. Może zacznę je nagrywać, aby wyłapać błędy z nich.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 09, 2016, 15:19:20 pm »
Jak tu robić przygody jak juz ogłaszają kolejny dodatek. Mają rozmach blizzardowcy.
P.A 65%