Autor Wątek: Losowe obrazki i gify  (Przeczytany 23104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Losowe obrazki i gify
« dnia: Marzec 15, 2014, 19:56:34 pm »
Miejsce do wrzucania przez was waszych ulubionych obrazków i animacji podebranych z internetów. Jeśli wchodzicie albo wchodziliście na fora obrazkowe, to jest szansa, że macie dużą kolekcję piców, które wam się spodobały, a z którymi nic nie robicie. Podzielcie się nimi!

W miarę możliwości spoilerujcie ciężkie obrazki/gify by uniknąć zamulania strony. Te o dużych wymiarach też, albo zmieńcie tag img na url, bo nasze forum nie ma autoresize'a i rozpychalibyście stronę w poziomie.

Ten mail do Blizzarda mnie rozbawił:
(click to show/hide)

Spoiler: nekromancja tematów nie zawsze jest zła.


A to jakiś żart /v/ związany z pewną flashową japońską gierką o Kubusiu Puchatku grającym w baseball (nazwa to chyba Winnie the Pooh Home Run). Ponoć jest niezwykle trudna. Przez pewien czas Krzyś był memetycznym panem ciemności i zniszczenia na forczanowym forum o grach komputerowych.
(click to show/hide)

Więcej Krzyśka Niszczyciela Światów (to jest przeróbka jakiegoś komiksu, ale nie wiem, jakiego):
(click to show/hide)

I jeszcze dość fajny art inspirowany gierką: http://www.anonmgur.com/up/a4cab32018e3a8d9a7273f4374151c7a.jpg

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2014, 21:38:27 pm »
> sugerowanie, że wrzucę tu 4GB nagromadzonych przez lata pikreli



ty szalony
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2014, 23:24:57 pm »
>4 gigabajty

Jest wiele rzeczy, które muszą zostać zuploadowane.

Ale nie musisz ich wrzucać od razu. Zresztą może ty tego tak nie postrzegasz, ale ja w jakieś 10 miesięcy nazbierałem 800MB obrazków, których pewnie już nie wykorzystam, bo z czanami dałem sobie spokój - przynajmniej na jakiś czas. Więc fajnie byłoby je (albo te fajniejsze) gdzieś zamieścić przed wyrzuceniem w pzdu.

Więc więcej randomowego stuffu. Pomysłowe.


Te obrazki chyba wrzucałem na fejsa. Ciekawe rzeczy.
(click to show/hide)

Zapomniałem źródła, ale bywają i takie fanowskie mashupy. Ktokolwiek to popełnił, niechybnie wygrałby w cuglach niegdysiejszy nasz konkurs na mix uniwersów.
(click to show/hide)



Aha, IMO można multipostować i nawet nie trzeba wrzucać opisów. To taki lekki jak piórko temacik do dzielenia się obrazkowo-animacjowym contentem który sobie znajdujecie. W sumie funnyjunk: the thread, bo chyba FJ jest właśnie takim agregatorem obrazków wszelakich.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2014, 23:26:36 pm wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2014, 03:15:57 am »
Jak nie trzeba wrzucać opisu, to git. Bardzo chętnie bym wrzucił to i owo bez historii. Bo pewnie nie pamiętam po tylu latach, a wygrzebałem ostatnio folder /b/ sprzed 6-7 lat :Q

Let the dump commence.









(click to show/hide)
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2014, 16:16:49 pm »
Od kiedy używam zupy (soup.io, taka biedniejsza wersja tumblra, ale w sumie wygodniejsza) jakoś nie ściągam za bardzo obrazków na kompa, bo wszystko jest tam (problem jest taki, że np. dokopanie się do konkretnej daty jest bardzo trudne). Swoją drogą, ktoś wykombinował jak pobrać z ich serwerów całą zawartość wybranej zupy, może kiedyś się odważę i swoją na dysk ściągnę...

Ostatnio moja ulubiona reakcja na niektóre rzeczy wrzucane przez innych
(click to show/hide)

Takie tam
(click to show/hide)

Ostatnio mój ulubiony
(click to show/hide)

Pewnie zaraz przyjdzie MoG ze swoją kolekcją Spideyów.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2014, 20:15:08 pm »
tumblr >> soup













"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2014, 12:16:22 pm »
Szatan jest wszędzie
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 31, 2014, 13:47:19 pm »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2014, 22:57:15 pm »
Ku*wa.. co Wy macie w głowach, to ja pinkole. Wrzuciłbym obrazki od siebie. Bezpośrednio chyba się nie da, a mam wszystko na kompie, a uploadować na serwer jakiś mi się nie chce w tej chwili ;/
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 31, 2014, 23:27:17 pm »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 02, 2014, 00:34:13 am »













"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 07, 2014, 16:57:15 pm »




Coś dla Gurta z tumblra
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:04:52 pm »
Na początku chciałem wrzucić kilka ciekawych obrazków ze swojego obecnego folderu z internetowym chłamem. Ale potem przeglądając stare backupy natrafiłem na swój dawny folder, dumnie nazwany "Ciekawe obrazki i inne takie tam pierdółki". Jest dość stary, bo powstał gdzieś w okolicach początku szkoły średniej, czyli circa 2008, a najświeższe grafiki datuję na wczesny 2012. Nie jest tyle sam zbiór grafik, ale również zbiór inspiracji i materiałów, z których korzystałem przy różnych innych rzeczach. W związku z tym dziś nie mam ZIELONEGO pojęcia po co jest tam połowa rzeczy. Ale właśnie czyni go zajebistym. A że nie jest zbyt obszerny, bo z tego co pamiętam, to parę razy wywalałem z niego rzeczy, to stwierdziłem, że równie dobrze mogę wrzucić cały...

Także bez dalszych ceregieli - pierwsza część(będzie w kawałkach, bo imgur inaczej nie pozwala):
(click to show/hide)

EDIT: Widzę, że jakieś duplikaty się dorobiły, but I couldn't care less. :3
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 20:06:35 pm wysłana przez dziki »
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 09, 2014, 15:07:54 pm »
@pice ŁukaszaST: taka kadencja, wow
also nie lubię artów z serii MGS, bardzo stylowe, ale mało co na nich widać. (inb4 przecież to kamuflaż do akcji taktyczno-szpiegowskich debilu)

Na początku chciałem wrzucić kilka ciekawych obrazków ze swojego obecnego folderu z internetowym chłamem. Ale potem przeglądając stare backupy natrafiłem na swój dawny folder, dumnie nazwany "Ciekawe obrazki i inne takie tam pierdółki". Jest dość stary, bo powstał gdzieś w okolicach początku szkoły średniej, czyli circa 2008, a najświeższe grafiki datuję na wczesny 2012. Nie jest tyle sam zbiór grafik, ale również zbiór inspiracji i materiałów, z których korzystałem przy różnych innych rzeczach. W związku z tym dziś nie mam ZIELONEGO pojęcia po co jest tam połowa rzeczy. Ale właśnie czyni go zajebistym. A że nie jest zbyt obszerny, bo z tego co pamiętam, to parę razy wywalałem z niego rzeczy, to stwierdziłem, że równie dobrze mogę wrzucić cały...
Dupy i cycki, a gdzie ostrzeżenie o NSFW?

Długi opis wystosowałeś. Może pokażecie screenshoty rzeczonych folderów, wraz ze wszystkimi podfolderami?

part 1
part 2
Oto zrzuty z mojego skromnego repozytorium, podzielonego na dwa duże foldery. 800+MB obrazków i animacji zebranych na przestrzeni ok. 18 miesięcy. Myślę, że podfoldery mogą sporo mówić o gustach i zainteresowaniach.

EDIT: gapiąc się na te dwa obrazki zaczynam się zastanawiać, do czego służy funkcja "zamów odbitki w trybie online"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2014, 15:11:34 pm wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Losowe obrazki i gify
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2014, 22:22:46 pm »
Nie wiem o co chodzi z tym, że ludzie tak cisną po Sosnowcu, ale zawsze mnie to bawi:





Albo z tej serii:



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2014, 22:27:30 pm wysłana przez Maniaks »
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!