Autor Wątek: Battlefield 4  (Przeczytany 8252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Battlefield 4
« dnia: Luty 27, 2014, 22:19:52 pm »
A co mi szkodzi, otworzę temat, może ktoś napisze :D

Czym jest BF4 to chyba każdy wie, nie grałem w poprzednie części, więc nijak mogę porównać, ale mnie osobiście się podoba.

Może ktoś z forumo gra, miło by było pograć : D

Zapraszam do rozważań, dyskusji i czegu tam chceta.
P.A 65%

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2014, 11:03:29 am »
nie ma klimatu, gra kompletnie odpada, niczym mnie nie zainteresowala.

Pstrykniete z Nokia E6
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2014, 12:18:47 pm »
Łukasz przecież twój sprzęt tego nie udźwignie.

Grałem w: 2142, Bad Company 2 i Battlefelda 3. BF 4... miałem styczność z betą. Ta gra to taki BF 3.5, zasadniczo niewiele się zmieniło oczywiście troszkę inny arsenał, znowu przemodelowano klasy i znowu coś schrzaniono. Osobiście najbardziej mnie wkurza że w BF4 masz już czat głosowy co było ponoć niemożliwe w 3... i dalej w BF3 tego nie masz ( w starszych BFach był).  Ta gra to poza kilkoma pierdołami połączenie kilku poprzednich części.

Chętnie pogram drużynowo w BF3 którego ma tu co najmniej kilka jeśli kilkanaście osób.

https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-4/pc-download/base-game/standard-edition-ANW.html
BF4 - 65 zł
https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition-ANW.html
BF3 - 27 zł ; edycja premium 60, samo premium 50.
Ponoć promocje do dziś do 19:00
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2014, 12:28:07 pm wysłana przez Lowcap »

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2014, 13:01:21 pm »
wiem, ze moj elitebook tego nie ogarnie, ale gralem chwile na x360 i de facto nic specjalnego, ot kolejna strzelanka ktora nie ma nic specjalnego w sobie...


Klikniete z Nokia E6
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2014, 17:13:46 pm »
gram w BF3 i BF4.
kampania BF4 jest du dupy na całej linii. nie będę wymieniał konkretów, bo by była lista na 5 stron, ale jest do dupy
co do multi... o comanderze się nie wypowiem, bo jeszcze nie grałem jako on, a grając jako szeredowy frajer ciężko coś mówić. co da kastomizacji-zaje*** dużo dodatków, dużo gadżetów dostępnych dla kilku klas na raz. boli tylko zamiana PDW na podztawową klasę technika i karabinków automatycznych jako klasę wspólną. lekkie snajpy jako wspólna także zarąbisty pomysł. no i levolution... skala mikro świetna, choć rzadko kiedy ma się głowę do kożystania z tego. skala makro... przereklamowana. miała się zmieniać cała mapa, zmienia się niewielki wycinek. do tego utrudniony hardcore... to że usunęli znacznik trafienia rozumiem (choć diablo utrudnia), ale wysadzanie się na minach towarzyszy??? przeginka
poza tym jest cała masa drobiazgów, część (głównie graficznych) umila rozrywkę, część (głównie odnośnie grywalności) strasznie drażni.
ogółemdobre, choć trójka lepsza
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2014, 17:22:52 pm »
A w BF3 i BF4 jest funkcja komendanta? Coś takiego jak było w BF2?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2014, 17:31:35 pm »
w trójce wywalili by dodać w czwórce.
Dalej jest ta pedalska obsługa przez przeglądankę btw?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2014, 23:44:16 pm »
Przez battlelog wszystko się włącza, nie wiem jak było kiedyś, ale z twojej wypowiedzi dedukuję, że wcześniej też tak było.
P.A 65%

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 01, 2014, 10:21:50 am »
yep. No to juz wiem że nie zagram, bo starczy że ta abominacja kompletnie odrzuca mnie od trójki. Pozostaje zostać przy 1942, gdzie były nawet pancerniki.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 01, 2014, 16:12:08 pm »
Przez battlelog wszystko się włącza, nie wiem jak było kiedyś, ale z twojej wypowiedzi dedukuję, że wcześniej też tak było.

Znajdę cię na tym pierdolonym Batelfildzie, jak nadal będziesz udawał, że nie dostajesz ani wiadomości na komunikatorach, ani na PW.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 01, 2014, 20:02:58 pm »
battlelog dla bf4 jest taki sam jak dla bf3, najlepsze to rozwiązanie nie jest, ale nie jest aż tak złe by rezygnowac przez to z gry...
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2014, 12:23:11 pm »
BF - Hardline
Ktokolwiek na to czeka? Nie może spać nocami? Biega jak zombie czekając na premierę?
Ja nie, wy pewnie też nie. Ot realia CS'a, pewnie udoskonalony silnik, może mniej błędów. Taki spin-off, niczym BF 1943 o którym chyba nikt nie pamięta.
Z drugiej strony zapisałem się do bety i dostałem zaproszenie. Jestem przy 50% instalacji... raport później.

EDIT: Jestem pozytywnie zaskoczony, w grze są całkowicie inne tryby.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2014, 14:17:16 pm wysłana przez Lowcap »

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Battlefield 1
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 09, 2016, 21:46:17 pm »
odgrzeję topic - widzieliście trailer nowego battlefielda, o którym podobno jest głośno? Głupi jak but od lewej nogi i strasznie na siłę stara się być cool (gratzy dla tego kto wpadł na to, żeby pod realia IWŚ podłożyć dubstep xD albo epickie szarże mark IV, który wyciągał oszałamiające 10 km/h xD o szalonych pojedynkach lotniczych których nawet współczesnymi myśliwcami łamiącymi prawa fizyki nie osiągniesz to juz nawet nie wspominam xD) ale nawet czuję się zainteresowany, przynajmniej coś świeżego na polu AAA :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 09, 2016, 21:52:47 pm »
Ja akurat załapałem się na ten cały "hajp trejn". Wraz z kumplem strasznie lubimy pograć od czasu do czasu w Battlefielda 3 (4 to dno :D) a BF1 może okazać się strzałem w dziesiątkę + mało jest dobrych gier w realiach pierwszej WŚ.

Sent. Ale gdyby twórcy BF1 chcieli dokładnie odwzorować to co się kiedyś działo (czyli wspomniane przez ciebie czołgi, samoloty, albo chociaż broń) to nikt by w to nie grał. Oczywiście, znalazła by się grupa zapaleńców lubiąca takie klimaty. Tylko, że wtedy sama produkcja kosztowała by więcej :P


Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 09, 2016, 23:08:20 pm »
afaik jedna gra powstaje (jest na steam EA) i cieszy się popularnością ;)

Anyway nie chodzi mi o arcade, bo ten niech sobie będzie, tylko to silenie się na bycie cool, jak ten dubstep :P Aczkolwiek gra, gdzie czołg jest wolną fortecą z karabinami mogłoby być miłą odskocznią :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!