Autor Wątek: Pyrkon 2014  (Przeczytany 15417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 05, 2014, 18:58:40 pm »
Nie rozumiem. Co to jest teatralka?
Najlepsze żarcie ever.
I chyba będziesz na Pyrkonie, prawda? Nie wiem, kto to Dębski, ale podobno śmierdzi, więc chyba nie warto się nim interesować, ale na pewno reszta stuffu będzie ciekawsza.
Mam pewną zagwozdkę, bo jeżeli bym poszedł, to poszedłbym z dziewczyną. Jakby się ziomki dowiedziały, że idę, to poszliby ze mną. I teraz jeszcze musiałbym się spotkać z kimś z forum (MANIEEEEEEEK) i taki misz-masz wychodzi, że nawet ja bym nie dał rady zabawić wszystkich.
No i C. Chętnie bym Ci łape uścisnął, ale mam pytanie - ty dasz rade w takim tłumie funkcjonować?
No i jeszcze jeden strach - mógłbym stwierdzić, że zbyt każualowy dla mnie Pyrkon i jestem większym nerdem - o zgrozo!
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 05, 2014, 19:15:52 pm »
MoG, ja też tam będę z mężem i kupą znajomych, spokojnie, da radę jakoś to pogodzić :D
Milion Lat W Lochu

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 05, 2014, 19:18:50 pm »
No i C. Chętnie bym Ci łape uścisnął, ale mam pytanie - ty dasz rade w takim tłumie funkcjonować?
Zdefiniuj "funkcjonować".
Będę miał problem, bo mój słuch... nie to, że jest słaby, ale jakoś mam problemy z wyłowieniem słów z hałasu w tle, nawet gdy inni mówią głośno. Ale innych problemów nie przewiduję. Może trochę się pochoruję od trzech dni nieustannego siedzenia w tłumie, bo nie jestem przyzwyczajony do takiego środowiska.

Cytuj
No i jeszcze jeden strach - mógłbym stwierdzić, że zbyt każualowy dla mnie Pyrkon i jestem większym nerdem - o zgrozo!
Gram w japońskie bullet helle, które są tak indie, że w całej Polsce kojarzy je może dziesięć osób. Co ja mam powiedzieć? Przynajmniej ludzie tam będą znali to samo, co ty.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 05, 2014, 20:26:08 pm »
podejrzewam że każdy jak już tam idzie, to z jakąś swoją ekipą (ka z firmą, xilk, barn, jak widac także mog ze znajomymi, inni pewno to samo) więc jak już, to trzeba by się umówić na jakiś konkretny dzień na jakąś konkretną godzinę i "urwać się" od swoich na pół godziny-godzinę, bo jak się wszyscy razem sprosimy w jedno miejsce ze swoimi ekipami, to zaraz tam pół pyrkonu będzie

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 05, 2014, 20:40:20 pm »
bo jak się wszyscy razem sprosimy w jedno miejsce ze swoimi ekipami, to zaraz tam pół pyrkonu będzie
To byłaby niezła reklama foro.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 05, 2014, 21:07:39 pm »
bo jak się wszyscy razem sprosimy w jedno miejsce ze swoimi ekipami, to zaraz tam pół pyrkonu będzie
To byłaby niezła reklama foro.
byłaby gdyby był layout i ostateczny skin foro, a nie plac budowy :X
ale to już do dyskusji z gurtem i dragiem, oni odpowiadają za art-style

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 05, 2014, 23:36:25 pm »
Ale zobacze jak będzie z robota i hajsem. Ziomki wbijają głównie po jakieś karty Munchkina, bo rozdają jakieś specjalne.

I serio poza demem mnie nic nie interesuje. Zwłaszcza te panele anime - banda debili będzie na bank. Nie lubie.

https://maps.google.pl/maps?saddr=Mi%C4%99dzynarodowe+Targi+Pozna%C5%84skie,+G%C5%82ogowska,+Pozna%C5%84&daddr=Roosevelta&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.410381,16.9146&spn=0.00096,0.002642&sll=52.410545,16.914568&sspn=0.00096,0.002642&geocode=FZCZHwMd7AQCASFk88BVvdDunikH52X2MlsERzFk88BVvdDung%3BFdi4HwMdJBUCAQ&oq=mi%C4%99dzyna&mra=atm&dirflg=w&t=m&z=19

Jak dojść z MTP na Teatralke. Podziękujecie mi. Polecam Hot Dogi i zapiekanki ze smażoną cebulką.

PS. Nie dają tam zapiekanek ze zjebanym szczypiorkiem. To nie jest, kuchnia, Kraków.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2014, 23:44:15 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 06, 2014, 14:56:00 pm »
ale po co tak daleko, na zwierzynieckiej też jest brama, nie trzeba iść od tej najmniejszej i najbardziej odległej.
W ogóle jeśli nie ma "wstępu wolnego" (tj. sprawdzają bilety już przy głównej bramie, a nie poszczególnych halach) to radzę wejść od śniadeckich, mało kto spoza poznania o tym wejściu wie, więc nie ma tam kolejek nigdy

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 06, 2014, 16:13:40 pm »
Będę miał problem, bo mój słuch... nie to, że jest słaby, ale jakoś mam problemy z wyłowieniem słów z hałasu w tle, nawet gdy inni mówią głośno.
Jak usłyszysz mój głos, to go wyłowisz z tłumu. Na mnie jest jedyna rada taka, by mnie przegadać :P

podejrzewam że każdy jak już tam idzie, to z jakąś swoją ekipą (ka z firmą, xilk, barn, jak widac także mog ze znajomymi, inni pewno to samo)
Znaczy, ja w weekend dowiem się od kumpli, czy któryś chce jechać na Pyrkon. Zatem jak na razie mam plan, by pojechać sam.

jak już, to trzeba by się umówić na jakiś konkretny dzień na jakąś konkretną godzinę i "urwać się" od swoich na pół godziny-godzinę
W sumie nie głupi pomysł. Ja zadeklaruję się po weekendzie, gdy będę po rozmowie z dwoma kumplami, którzy wcześniej wspominali, że jak będą mieli czas, to pojadą.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 06, 2014, 20:16:40 pm »
No to widzę powoli jakaś ekipa się zbiera. Dograjmy jeden dzień (najlepiej, by to nie był piątek :P) i będzie można się ustawiać już na jakąś konkretną godzinę i konkretne miejsce!
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 06, 2014, 20:27:55 pm »
Istnieje mała, ale realna szansa, że ja też wpadnę. Niemniej, nic nie obiecuje, bo napięty grafik jest napięty.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 10, 2014, 19:29:38 pm »
Hehehe... już wiem na czym nie może mnie zabraknąć!  8)

http://www.pyrkon.pl/2014/index.php?go2=event&id=2547
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 10, 2014, 22:31:47 pm »
Nvm, nie mam funduszy na wyprawę. :-X

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 10, 2014, 23:54:53 pm »
Nvm, nie mam funduszy na wyprawę. :-X

Teraz mnie zraniłeś, C. Zraniłeś wręcz na wskroś.
Milion Lat W Lochu

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 11, 2014, 05:53:39 am »
Nvm, nie mam funduszy na wyprawę. :-X
Masz jeszcze niecałe dwa tygodnia. Rozdawaj ulotki, sprzedaj nerkę, kombinuj ;)

Hehehe... już wiem na czym nie może mnie zabraknąć!  8)
http://www.pyrkon.pl/2014/index.php?go2=event&id=2547
Fajnie, może będziesz rywalizował z moim szefem xD Sama chyba wybiorę się na konkurs wiedzy o muzyce filmowej i być może nt. Baldur's Gate (kurczak, dawno w to grałam).

Jeszcze zareklamuję wykład mojej koleżanki :P : http://www.pyrkon.pl/2014/index.php?go2=event&id=3398