Autor Wątek: Pyrkon 2014  (Przeczytany 15640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Pyrkon 2014
« dnia: Luty 27, 2014, 13:31:07 pm »
W związku z zainteresowaniem paru osób poruszonym w Kiju tematem minizlotu ŚP na tegorocznym Pyrkonie, powstaje temat, w którym można wyżej wymienione zainteresowanie, chęci i deklaracje przybycia wyrażać bez obawy, że utoną one w kijowych dysputach.

Dla przypomnienia, Pyrkon odbywa się w Poznaniu w dniach 21-23 marca, wszelkie info tutaj.

Chętni do zorganizowania się w ramach tej imprezy - wpisujcie się tutaj, by było wiadomo, kto, kiedy i jak. Być może osoby mieszkające bliżej siebie umówią się na wspólny dojazd, a poza tym ułatwi nam to komunikację prywatnymi kanałami, by dograć szczegóły już w gronie bezpośrednio zainteresowanym.


Milion Lat W Lochu

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2014, 13:40:36 pm »
Jak ktoś będzie jechał przez Toruń i mnie zgarnie to mogę jechać xD

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2014, 13:48:53 pm »
21 mam mieć obronę, ale po Niej śmiało mogę uderzać. Tylko jeszcze to nic pewnego. Będę wszystko wiedział bliżej terminu ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2014, 13:59:14 pm »
21 mam mieć obronę, ale po Niej śmiało mogę uderzać. Tylko jeszcze to nic pewnego. Będę wszystko wiedział bliżej terminu ;)
Innymi słowy byłoby co opijać jak by co? :D

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2014, 15:41:50 pm »
Jestem prawie jak abstynent, ale przy takiej okazji byłbym w stanie się napić z Wami :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2014, 17:05:00 pm »
ja akurat zdaję 24 wiec moze byc roznie. jak dam rade to dotre a przynajmniej pomacham przez kraty

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2014, 19:11:15 pm »
Będę na Pyrkonie od piątku do niedzieli. Jeśli ktoś chciałby spotkać się na piwo/soczek/pogaduchy, to chętnie się zjawię - byleby nie późnym wieczorem, bo mamy firmowe afterparty :)
Jeszcze taka porada dla dojeżdżających: szybko rezerwujcie sobie noclegi, bo to naprawdę ostatni dzwonek na jakieś lokum w sensownej cenie i odległości (ewentualnie jest opcja zbiorowego noclegu na sali konwentowej dla mniej wymagających).
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2014, 20:02:55 pm wysłana przez Kaseven »

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2014, 19:57:05 pm »
Możliwe że wpadnę na jeden dzień. Po ile są jednodniowe/kilkugodzinne/czy coś wejściówki?

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2014, 19:58:26 pm »
– akredytacja trzydniowa (całość): 50zł
– akredytacja jednodniowa – piątek: 20zł
– akredytacja jednodniowa – sobota: 30zł
– akredytacja jednodniowa – niedziela: 15zł
Milion Lat W Lochu

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 27, 2014, 20:36:49 pm »
Dla mnie, najrozsądniejszą opcją na chwilę obecną będzie wyjazd na jeden dzień w sobotę. Jednak najpierw zobaczę, co znajomi na to.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2014, 16:10:42 pm »
To może tak: czy ktoś orientuje się w biletach pociągowych? Jak jest najtaniej? Mogę spać na hali, ufam, że znalezienie w miarę taniego jedzenia do nabycia również nie będzie problemem. Ale jak z transportem? Czy kupując bilet na pociąg z wyprzedzeniem przez internet, zapłacę mniej?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2014, 17:56:28 pm »
C, nie wiem skąd jedziesz, ale ceny biletów pociągowych często są podawane przy rozkładzie jazdy (o ile jest możliwy zakup online), wyszukaj sobie: http://www.rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?
Wcześniejszy zakup biletu nie wyjdzie taniej, zaoszczędzisz sobie tylko przedweekendowego stania w kolejkach ;) Pociągi bez wykupywanych miejscówek są tańsze, ale jeśli czeka Cię daleka droga, być może spędzisz ją na stojąco.


Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2014, 18:02:32 pm »
Warto też zainteresować się Polskim Busem, o ile masz go gdzieś w pobliżu. Tu kupowanie biletów z wyprzedzeniem mocno się opłaca.
Milion Lat W Lochu

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2014, 18:07:36 pm »
Mogę spać na hali, ufam, że znalezienie w miarę taniego jedzenia do nabycia również nie będzie problemem.
Teatralka jest dwa przystanki dalej (10 min z buta). D:
Za dużo tego stuffu na tym Pyrkonie.

A i tak mnie tylko dem może interesuje.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2014
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 05, 2014, 18:40:50 pm »
C, nie wiem skąd jedziesz, ale ceny biletów pociągowych często są podawane przy rozkładzie jazdy (o ile jest możliwy zakup online), wyszukaj sobie: http://www.rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?
Wcześniejszy zakup biletu nie wyjdzie taniej, zaoszczędzisz sobie tylko przedweekendowego stania w kolejkach ;) Pociągi bez wykupywanych miejscówek są tańsze, ale jeśli czeka Cię daleka droga, być może spędzisz ją na stojąco.
No o ten zakup online się pytałem, bo widzę gdzieniegdzie taką informację:

"Cena wg oferty Super Bilet - próg 9 zł za przejazd 1 osoby bez zastosowania ulg ustawowych i handlowych.
 W przypadku korzystania z prawa do ulgi ustawowej lub handlowej cena za przejazd 1 osoby będzie niższa.
Informacja taryfowa: Liczba biletów w danej cenie jest ograniczona. Bilet jest ważny na przejazd wyłącznie we wskazanym pociągu"

9 złotych gdy powinienem zapłacić chyba z 50? To chyba za dobre, by było prawdziwe. Coś tu nie gra.

Patrzcie, na stronie PR jest informacja o tym "Super Bilecie":

Cytuj
Podróż pociągiem interREGIO za 1 zł? Czemu nie! Dzięki Super Biletowi, nowej promocji Przewozów Regionalnych, kupując bilety z wyprzedzeniem przez internet, podobnie jak na samolot czy autobus, można podróżować znacznie taniej!

Czy naprawdę mogę pojechać do Poznania i z powrotem za 18 złotych? :D

Teatralka jest dwa przystanki dalej (10 min z buta). D:
Nie rozumiem. Co to jest teatralka?
I chyba będziesz na Pyrkonie, prawda? Nie wiem, kto to Dębski, ale podobno śmierdzi, więc chyba nie warto się nim interesować, ale na pewno reszta stuffu będzie ciekawsza.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')