Autor Wątek: S.T.A.L.K.E.R.  (Przeczytany 4531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: S.T.A.L.K.E.R.
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 27, 2014, 23:22:43 pm »
znajdź jeszcze taki który ogranicza wątki strzeleckie (o respawn plz? :x) i jesteśmy w domu

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: S.T.A.L.K.E.R.
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 27, 2014, 23:31:12 pm »
Grałem w jakiegoś moda na początku do SoC, gdzie były te blowouty (emisje). Nie spodobało mi się. :S Zabijało mi mnóstwo NPCów.

Fakt, resp jest w SoC denerwujący. Wysypisko w pewnym momencie zawsze będzie martwe i przepełnione psami/bandytami. Bez sensu.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: S.T.A.L.K.E.R.
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 28, 2014, 13:56:57 pm »
Cytuj
Wysypisko w pewnym momencie zawsze będzie martwe i przepełnione psami/bandytami.
Grałem w tą grę wiele razy i nigdy się z tym nie spotkałem. Owszem, bandyci się respili czasami, ale na pewno nie w takiej ilości, by kogokolwiek pozabijać.

Co wy byście chcieli tak jak w gothicu? Wybić wszystko na początku i potem pustka? Przecież to bez sensu, tak przynajmniej widać, że ten świat żyje.

No i pozostaje druga kwestia - nie chcesz walczyć z bandytami? Omijasz miejsce w którym się respią. Nie chcesz walczyć z psami? (kto by chciał, zero zysku, straty w amunicji) To po prostu przebiegaj koło nich. Psy zazwyczaj nie zaatakują same, chyba, że są w dużej grupie. Właściwie to tylko wysypisko jest taką mapką na której może irytować ten resp bandytów (ale i tak respią się pojedynczo, max 3-4). Do tego po pewnym czasie gry na wysypisku widujemy żołnierzy dodatkowo, więc jest kolejny smaczek niwelujący niedogodności. Ale mimo wszystko jak komuś nadal to przeszkadza - istnieją mody na to, postaram się potem coś wkleić.


Co do emisji - żadnej jeszcze nie doświadczyłem, jak coś będę wiedział więcej to napiszę jak wygląda.


edit: jest jeszcze jeden denerwujący resp - przy wejściu do baru jest chmara psów. ale co to za problem przebiec na sprincie w okolice żołnierzy - tam już psy nie pójdą.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2014, 13:59:05 pm wysłana przez xeroloth »

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: S.T.A.L.K.E.R.
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 28, 2014, 17:35:00 pm »
gothicowe podejście że respią się co akt (a przynajmniej, odległy punkt w czasie) miało więcej sensu niż nieustanny resp co pięć minut. Przzez to rzuciłem SoCa, bo resp sie zawiesiłi mimo wytłucczenia 50 bandytów kolejni wciąż nadchodzili :F

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: S.T.A.L.K.E.R.
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 28, 2014, 17:38:02 pm »
To ty serio musiałeś grać we wczesną wersję jakąś, całą zabugowaną itd, bo mi się takie kwiatki nigdy nie trafiały.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: S.T.A.L.K.E.R.
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 28, 2014, 17:59:32 pm »
Grałem w jakiegoś moda na początku do SoC, gdzie były te blowouty (emisje). Nie spodobało mi się. :S Zabijało mi mnóstwo NPCów.
W Oblivion Lost są dodane emisje, modyfikacja jedna z większych, dodająca możliwość naprawiania ekwipunku, oryginalne nazwy broni(chyba) no i emisje, które mnie uwaliły pod koniec gry jak biegałem po dachach w elektrowni, wiecie ten moment z tymi śmiesznymi portalami i przyszła emisja i nie było się gdzie schować. :D
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: S.T.A.L.K.E.R.
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 28, 2014, 23:56:42 pm »
Tak, grałem w Oblivion Lost właśnie. Chyba się zniechęciłem w Agroporomie, gdzie na starcie zginął mój kontakt z misji głównej i musiałem sam szukać wejśćia do podziemi. Stwierdziłem, że chrzanie taką robote.

A co do wysypiska - Bies (ten co daje Ci misje zaraz po wejściu, że atakuja go bandyci) ginie tam zawsze. Albo psy go zagryzają, albo bandyci rozstrzeliwują.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta