Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310535 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2685 dnia: Grudzień 09, 2020, 14:32:33 pm »
Kukiz i wklad do polityki. Ich (czy tez jednego z Kukizow) ustawa o zezwoleniu na "amerykanskie tablice rejestracyjne" na samochodach jest niewypalem, bo ludzie, ktorzy nie musza, ale montują je w samochodach beda scigani. A montowali je, bo to modne.

RPO tlumaczy sie, ze nie mogl nic powiedzieć do Ojca Rydzyka, bo mial maseczkę...
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2686 dnia: Styczeń 04, 2021, 21:54:03 pm »
Ok, mamy nową aferę, parę znanych osób zaszczepiło się na koronawirusa, chociaż szczepieni mieli być tylko medycy. Tbh temat działania szczepionek śledzę hobbystycznie, więc specjalnie mnie nie dziwiło że jak już są to szpitale chcą je zużyć jak najszybciej, ale zastanawiało mnie czemu nasz kochany rząd zrobił przy okazji tyle jazgotu.

Początkowo myślałem, że to z zemsty i chęcia odbicia się w sondażach, ale dzisiaj dostałem poprawną odpowiedź - okazuje się, że nasz system szczepień jest, suprise suprise, kompletnie do dupy. Robienie list, list do list, pieczątki, srątki, nieprzychodzący ludzie, ludzie wpychający się przed kolejkę, brak jasnych informacji co, gdzie i kiedy - wszystko to w sytuacji, gdy szczepionkę dosyć szybko po przybyciu do kraju i otwarciu trzeba "zużyć", by się nie zmarnowała. Doszło więc do takiego absurdu, że szpitale najpierw robiły łapankę i zaszczepić kogokolwiek, by otwarta szczepionka się nie zmarnowała, zaś teraz, po aferze z WUMem, taką otwartą szczepionkę wolą jednak wylać do ścieku niż zaszczepić kogoś spoza listy (choć trzeba dodać, że akurat w WUM były to prawdopodobnie znajomości, a nie problem braku chętnych).

Burdel mamy więc koszmarny, a mówimy na razie o szczepieniu jednej, stosunkowo małej grupy zawodowej. Po prostu cudownie się zaczyna, a jeszcze nie dotarliśmy do etapu gdy osoba po pierwszej dawce będzie próbowała się doprosić o podanie drugiej.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2687 dnia: Styczeń 06, 2021, 13:39:19 pm »
Bo Polacy to jak psy ogrodnika... Inna sprawa, że pewnie spora część tych osób, co zrobiła dym, nie chce się zaszczepić na Covida, ale będzie się awanturować, że ktoś, kto się chciał zaszczepić, a powinien to zrobić w późniejszym etapie, zaszczepił się właśnie teraz, kiedy jest kolej na lekarzy. Popier*olone społeczeństwo. Oczywiście wielka w tym zasługa mediów, no ale co się dziwić... takie tematy sprzedają się najlepiej wśród "pospólstwa". Potem jest o czym gadać przy wódeczce na święta czy inny nowy rok.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2688 dnia: Styczeń 11, 2021, 20:48:21 pm »
z innej beczki - ktoś umie mi wyjaśnić jak to jest, że o jedenastej minister ogłasza że wszystkie szkoły będą zamknięte (może zawyjątkiem dwóch województw, ale przemyślą), a juz o 17 ten sam ogłasza, że 1-3 mogą spokojnie wracać do szkoły jakby nic się nie stało, bo wprawdzie idzie trzecia fala i wszystkie inne zakazy przedłużamy, ale tutaj będzie super lol?

Tak samo boję się pytać po co ministrowi edukacji obowiązkowa ankieta wśród szkolnych bibliotekarzy ile mają książek liczących mniej niż 50 stron, a ile grubszych...

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2689 dnia: Styczeń 12, 2021, 12:28:36 pm »
Tak samo boję się pytać po co ministrowi edukacji obowiązkowa ankieta wśród szkolnych bibliotekarzy ile mają książek liczących mniej niż 50 stron, a ile grubszych...

Może żeby łowcy teorii spiskowych mieli o czym dyskutować xD

Swoją drogą, ciekawe jak to z tymi hotelami będzie i czy to faktycznie gruba, zaplanowana od dawna akcja...
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2690 dnia: Styczeń 17, 2021, 16:03:49 pm »
Obawiam się, że to jednak zwykła niekompetencja. No bo tak po prawdzie, co oni by zrobili z tyloma hotelami? Turystyka w Polsce to nie jest chyba aż tak wielki biznes.

Inna sprawa, że patrząc na to co się wyprawia jakoś się nie dziwie, że chcieli zamknąć wszystko jak leci, bo jak widać polak zawsze będzie kombinował.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2691 dnia: Styczeń 19, 2021, 08:27:19 am »
Dzieciaki 1-3 klasy mogą wracać, bo w innym wypadku trzeba rodzicom wypłacać kase za opiekę. No i ogólnie to nie tak jak "za starych dobrych czasow", dziecko w pierwszej klasie podstawówki samo wyjść ze szkoly nie moze. Musi przyjechac/przyjsc rodzic po nie. Ze wsi jestem, to mnie to dziwi.
Dojeżdżam do pracy juz, wiec krotko. W Krakowie w zeszlym roku bylo wiecej slubow cywilnych niz kościelnych. Wplyw epidemii (bo koscielny bez wesela to uj)? Skąpstwo (Po Krakowsku, w urzedzie taniej)? Czy jednak mamy laicyzację spoleczenstwa?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2692 dnia: Styczeń 19, 2021, 14:37:43 pm »
Laicyzacja - nawet obrzydzanie KK za komuny nie zadziałało tak skutecznie, jak obecne wpychanie go ludziom do gardła.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2693 dnia: Styczeń 19, 2021, 16:50:31 pm »
Jezeli sie doczekam potomka, to nie mam zamiaru chrzcić. Boje sie tylko ostracyzmu jak juz bedzie w szkole, ale potem sie tym zajme. Niby ludzie juz wymyslaja jakies "podstrzyzyny" zamiast Pierwszej komunii, ale zobaczymy.
Z innej beczułki. NIK sie bierze za Policje. Zwlaszcza za komende glowna i czy nie naduzywaja srodkow silowych przy interwencjach. Wkurzyli tak Banasia, ze im będzie uprzykrzał zycie mocno.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2694 dnia: Styczeń 19, 2021, 17:41:22 pm »
Laicyzacja - nawet obrzydzanie KK za komuny nie zadziałało tak skutecznie, jak obecne wpychanie go ludziom do gardła.
Jeśli laicyzacja faktycznie idzie tak do przodu, to tym bardziej nie rozumiem w takim razie fenomenu Majchrowicza - od dekad "sprzedaje" kościołom wielomilionowe działki za śmieszne pieniądze, afera goni za nim aferę, a i tak wygrywa zawsze wybory prezydenckie w pierwszej turze.

a co do samej laicyzacji - ja niestety dawno straciłem wiarę w ludzkość i mam wrażenie, że to nie laicyzacja, a raczej ludzie uwielbiają robić wbrew. Kiedys zabraniali im kosciola, to do niego lecieli, teraz kosciol sie panoszy, to oni na zlosc sie laicyzują. Coś jak ze szczepionkami, gdzie polacy nagle też stwierdzili ze jednak chcą się szczepic, bo celebryci dostali je "na lewo" i zazdrość zwyciężyła xD

MoG - o dzieciakach prawda jest taka, że jak ktoś będzie chciał się dowalić, to zawsze znajdzie pretekst. Możesz mieć idealnego, białego katolickiego nie-rudego potomka, a i tak się do niego dowalą, że np nosi okulary, jest gruby lub nie ma ajfona, ludzie juz tacy są.

a co do szkół - czy tylko ja nie rozumiem czemu rząd znowu chce badać nauczycieli, którzy dopiero mają wrócić do szkół (tym razem klasy 4-8), zamiast przetestować najpierw tych, których już wywalili do pracy z dziećmi 1-3? Czyżby strach że by się okazało, że po dwóch tygodniach jest ich więcej zarażonych, niż przed pierwszym testowaniem i dlatego "nie ma takich planów"?


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2695 dnia: Styczeń 23, 2021, 11:54:51 am »
a propos aborcji i innych bieżących tematów, niedawno nasz miłościwy prezydent udzielił ciekawego wywiadu tvn24 - https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/prezydent-w-ogniu-pytan-takze-o-prokuratorow-zawod-mozna-zmienic/h0req57,79cfc278

zaczynam odnosić wrażenie, że on nie tyle siedział cicho, co raczej jego doradcy zabronili mu się gdziekolwiek wypowiadać, by przypadkiem nie zaświecił zbyt jasno tymi swoimi mądrościami.

tl;dr dla niezorientowanych:
-jeśli jakiemuś prokuratorowi przeszkadza, że jest mobingowany prez przełożonego, może zmienić zawód (jak to stwierdził komentator: szkoda, że prezydenta można przekwalifikować raptem raz na cztery lata)
-nasza policja zachowuje się super na protestach, bo przecież nikt nie zginął (jak w tym dowcipie o stalinie, "a mógł zabić". Wątku czemu gazem i pałkami traktuje się kobiety i kamerzystów, albo robi najazd na chatę gimbusom za posty na fb, podczas gdy agresywnych rolników zostawia się w spokoju niestety nie podjęto. Jak to złośliwie stwierdzono w radiu, pewno dlatego, że rolnik może oddać)
-nie wtrącamy się w wewnętrzne prostesty w USA bo to wewnętrzna sprawa państwa (dokładnie tak samo zawsze mówią chiny i rosja, gdy pałują swoich obywateli)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2696 dnia: Styczeń 23, 2021, 13:04:25 pm »
To, ze Duda to wydmuszka to chyba każdy wie. Bardziej mnie zastanawia, czy jednak ma jakis sztab PRowy, ktory mu podpowiada takie bzdury, czy jednak wyciąga je z kapelusza? Bo co innego, jak politycy walną bzdure na twitterze pod wplywem impulsu, ale co innego wywiad w telewizji, do którego mozna się przygotować.
Oczywiście zaraz będzie, ze zly TVN przekrecil słowa, a ciemny lud to łyknie jak żydowskie roszczenia do kamienic, zabieranie 500+, homopropagand itd.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2697 dnia: Listopad 15, 2021, 16:56:00 pm »
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/kryzys-na-granicy-nbp-w-trybie-pilnym-wypusci-monete-i-banknot/fqrmq1k komu kolekcjonerski banknot czczący obronę granicy przed uchodźcami?

A człowiek myślał, że już nic go nie zaskoczy

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2698 dnia: Listopad 19, 2021, 19:34:06 pm »
Czy w takich momentach nie ma nic lepszego do zrobienia, niż zajmowanie się takimi bzdetami? Kuźwa... u nas te elity to normalnie ręce opadają. Ostatnio swoją drogą widziałem jakieś przemówienie Glapińskiego na temat wzrostu stóp procentowych. Autentycznie byłem zażenowany tym, co ten człowiek wygadywał. Wstyd.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2699 dnia: Luty 28, 2022, 21:34:37 pm »
Liczyłem, że ktoś coś już tutaj napisał o aktualne sytuacji, ale widzę, że cisza.

To tylko powiem od siebie, że nieźle się odpierdoliło na wschodzie. Autentycznie ciężko jest żyć, jak do tej pory i robić swoje codzienne rzeczy, nie myśląc o ludziach, którzy tam są i cierpią. Dobrze, że jako Polacy mocno angażujemy się w pomoc Ukrainie i uchodźcom. Nie wyobrażam sobie, gdyby coś podobnego miało spotkać nas.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!