Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310539 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2670 dnia: Październik 28, 2020, 22:09:33 pm »
To co się dzieje, to już jest dramat. Nam (w sensie mi i mojej żonie) też zamknęli najbliższy szpital, na którym jest bardzo dobra opieka położnicza i w którym żona miała za miesiąc mieć cesarskie cięcie. Na szczęście udało nam się kawałek dalej umówić w innym szpitalu, który jeszcze nie został przekształcony na jednoimienny. I oby w ciągu najbliższego miesiąca nie został, bo to już będzie naprawdę katastrofa.
to jest nic maniek - u nas w jednoimienny chcieli zamienić szpital specjalizujący się w poważnych nowotworach, wywalając ludzi z dnia na dzień i informując, że dalszego leczenia mają sobie szukać sami. Na szczęscie w mediach natychmiast zrobił się mega smród i decyzję po raptem paru godzinach cofnięto, ale świadczy to o postępującej desperacji

Cytuj
I tak jak mówisz Sent. Dopierdolą, że masowa ilość zakażeń to wina protestujących. Którzy defacto nie odczują żadnej zmiany, poza obolałymi gardłami od darcia się i ewentualnymi stłuczeniami od potyczek z policją.Te masowe zakażenia będą gdzie indziej, gdzie testy będą lały się strumieniami i których wiarygodność jest, co najmniej wątpliwa.

No, trochę się jednak pomyliłem - nie czekali z tym tydzień, jeszcze wczoraj wieczorem obwinili protestujących, a dzisiaj powtarzali to już na okrągło. Tak więc musi być naprawdę źle, a te 19 tysięcy zakażeń z dzisiaj (przy wydolności służby zdrowia na 10 tys dziennie) to jest pewno pikuś przy tym co dopiero będzie za parę dni.

Ale wiarygodność testów jak testów, mnie bardziej ciekawi skąd oni biorą dodatkowy tysiąc nowych łóżek i setkę respiratorów każdego dnia (ni mówiąc już o personelu do ich obsługi), bo co najmniej od paru dni widzę ze w statystykach ciągle jest 1/3 łóżek i respiratorów wolnych, tak szybko jak przyrasta oni niby wszystkiego dokładają. Nie wiem, może te kołyski łączą w większą prycz i podłączają do postsowieckiego akwalungu z demobilu, by się nazywało, że to łóżko covidowe.

i nic mi nie mów o złym wyczuciu chwili, bo to moi dziadkowie akurat musieli zahaczać o szpitale gdy się ten cały cyrk nakręca :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2671 dnia: Listopad 04, 2020, 17:38:56 pm »
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/antykoncepcja-farmaceuta-bedzie-mogl-odmowic-sprzedazy-prezerwatywy/vc8xd1m,79cfc278 ...Jarek, ale jak pisałem o tym, że następne po aborcji będą prezerwatywy, to tylko żartowałem dammit :X

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2672 dnia: Listopad 04, 2020, 17:49:04 pm »
Prezerwatywy przynajmniej da się kupić w markecie czy na stacji benzynowej. Wkładkę domaciczną czy inną kobiecą formę antykoncepcji niestety tylko w aptece.

Patrząc na obecną krzywą, to prawdopodobnie już w następny czwartek:

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2673 dnia: Listopad 05, 2020, 20:42:07 pm »
ta maniera byłaby nawet całkiem zabawna, gdyby to wszystko nie było takie tragiczne. Czekamy na chłodnie narodowe i program pogrzeb+.

Ale przebijam tę komedię innym wymysłem z dzisiaj - minister zdrowia posyła do szpitali wojsko, bo źli dyrektorzy chowają przed nim wolne łózka dla pacjentów xD Tego jeszcze nie grali. No ale jaki gomułka, taka imperialna stonka

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2674 dnia: Listopad 06, 2020, 09:57:29 am »
Pandemia strachu i ciemnoty. Ciągle będę to powtarzał. To co się dzieje w mediach i to, jak działa nasz rząd, to już ciężko w jakikolwiek sposób komentować.

Już nawet kompletnie zawalenie się systemu zdrowia, tj. ścielenie się trupa gęsto, nie sprawi, że Ci wszyscy zwolennicy aktualnej partii rządzącej plus Ci, co się tak panicznie tego wirusa boją, nie uwierzą, że to nie wirus nas zabija, ale naprawdę wielkiej skali głupota tych ludzi wyżej i skrajna nieodpowiedzialność i pazerność tych śmiesznych stacji dziennikarskich.

Ja to już mam drgawki, jak słyszę jakieś wiadomości w radiu czy w telewizji. A dziadków to nie mogę słuchać.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2675 dnia: Listopad 06, 2020, 12:24:43 pm »
i skrajna nieodpowiedzialność i pazerność tych śmiesznych stacji dziennikarskich.
a o tym mi nawet nie mów, bo śmiać mi się chce jak na onecie czytam długi reportaż o tym jak to zła prokuratura z mediami rozdmuchały tezę która od początku nie miała sensu, kiedy to ten sam onet tę tezę dwa lata temu rozdmuchiwał, by się kliknięcia zgadzały. To samo zresztą z innym głośnym morderstwem gdzie też upadły główne tezy. Ba, podobnie jest nawet z tym newsem o prezerwatywach który wcześniej wrzuciłem, bo to podobno też fejk podawany bezmyślnie dalej przez kolejne redakcje. To wszystko byłoby śmieszne, gdyby nie było takie tragiczne, bo nawet jak nie chcesz to i tak się dajesz im urabiać.

Ale hej, przynajmniej trump zdaje się przegrywać w stanach, zawsze to jakaś dobra nowina ;p

No i już tak totalnie na rozluźnienie :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=w-9sOuAJcCM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=w-9sOuAJcCM</a>

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2676 dnia: Listopad 06, 2020, 13:28:10 pm »
Z tym Trampkiem to śmieszna rzecz, bo 4 lata (czy 5 lat temu, nie wiem ile wynosi kadencja prezydenta USA) temu się zarzucało, że za jego wygraną stały algorytmy i jakieś profilowanie ludzi czy jak to się tam nazywało, czyli defacto jakieś nieuczciwe machlojki. Teraz ten sam Trampek płacze, że wybory zostały sfałszowane... Co za ironia  :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2677 dnia: Listopad 10, 2020, 08:54:02 am »
Dla populisty to dobry ruch - buduje społeczne przekonanie, że Biden to uzurpator zagarniający władzę przez oszustwo. Teraz to raczej niewiele zmieni, ale może bardzo opłacić się za 4 lata.

Wiadomości jako piosenka - złoto <3

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2678 dnia: Listopad 15, 2020, 21:37:24 pm »
jak widać już się opłaca, starczy odpalić youtuba. A youtube to w sumie większość takich manipulantów sprząta, na te wszystkie 4chany i parlere lepiej nie zaglądać, dla własnego zdrowia. A tu starczy tylko, za przeproszeniem, użyć mózgu, bo biden prowadzi obecnie w skali kraju 5,5 mln głosów. Ciekawe kto i jak miałby to dosypać, skoro gdyby nawet liczyć jeden głos jak jedną kartkę papieru (co nie jest miarodajne, bo jest jeszcze koperta, potwierdzenie tożsamości, etc) to jest to ekwiwalent 11 tysięcy ryz po 500 kartek każda. A jedynymi których złapano za rękę przy próbie dosypania większej ilości kart do urn byli, o ironio, uzbrojeni w karabiny wyborcy trumpa wożący się wojskowym samochodem terenowym.

a tak wracając do covida, te ministerialne statystyki robią się coraz zabawniejsze. Pomijając już, że od pewnego czasu systematycznie robią coraz mniej testów (mimo że nadal mamy prawie 50% wyników pozytywnych, drugie miejsce na świecie za meksykiem), to teraz nawet w oficjalnych statystykach maleje im całkowita liczba respiratorów lol.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2679 dnia: Listopad 26, 2020, 20:34:02 pm »
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/szczepionka-na-covid-koronawirusa-astrazeneca-firma-popelnila-blad-w-badaniach/7kfsw91 możemy śmiać się z antyszczepionkowców i innch foliarzy, ale jak się czyta takie newsy to nic dziwnego że te ruchy przybierają na sile, skoro firmy farmaceutyczne same dają im amunicję do ręki. Pfizer też nie był wiele lepszy, bo już teraz opowiada jak "płakał gdy sprzedawał" swoją super szczepionkę, a z drugiej dość bezczelnie próbuje wymusić pominięcie procedur bezpieczeństwa szantażem, że swój towar sprzeda temu kto szybciej dopuści go do sprzedaży i może go nie wystarczyć dla wszystkich (a wszystko dlatego, że czują oddech konkurencji na plecach i boją się, że przez ten wymóg przechowywania w -70 stopniach staną się szczepionką trzeciego wyboru i wielka kasa przeleci im koło nosa). Tematu tej ruskiej szczepionki nawet nie poruszam, bo to jeszcze większy cyrk...

a potem wielkie zdziwienie i oburzenie, że 60% ludzi podchodzi do tych szczepionek z wielką rezerwą i nie zamierza z nich skorzystać.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2680 dnia: Listopad 26, 2020, 21:23:36 pm »
No ja w tak szybko opracowaną szczepionkę zawierzać nie zamierzam.

A tak btw, o co kaman z kolejną ustawą w związku z prywatnymi kontami bankowymi? Ktoś coś słyszał? Ponoć mają mieć przyznany dostęp do naszych kont służby typu: policja, skarbówka, jakieś ABW i inne takie.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2681 dnia: Listopad 28, 2020, 14:23:53 pm »
Podobno to tylko implementacja ogólnej dyrektywy, która wymaga automatu śledzącego podejrzane zachowania na kontach. Więc generalnie nie jest to jakaś wielka inwigilacja sprawdzająca na co wydajesz pieniądze, tylko bardziej raport z banku czy w podejrzany sposób nie przepływają przez niego duże sumy.

Choć oczywiście to jest polska, więc założenia dyrektywy to jedno, a jak ją nasz kochany rząd wprowadzi to już coś zupełnie innego. Już raz przecież wpisywano aborcję do tarczy covidowej...

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2682 dnia: Grudzień 01, 2020, 16:58:50 pm »
https://www.onet.pl/informacje/onetpoznan/zamek-w-stobnicy-decyzja-o-pozwoleniu-na-budowe-wazna/gj5b60h,79cfc278 jprdle, polska jest jednak mistrzem polski. Poniewaz nielegalna budowa zamku w środku rezerwatu poczyniła już nieodwracalne szkody, to nie ma sensu uznawać tej budowy za nielegalną i niech już sobie stoi.
No bo po co dojebac prewencyjnie karę tak, by drugi na jego miejscu już się trzy razy zastanowił czy warto. Bo w to, ze inwestor "zapomniał" dołączyć decyzję środowiskową a starosta "zapomniał" o nią zapytać, to na pewno nie uwierzę. No, może poza tą częścią ze starostą, bo wszyscy wiemy jaki bajzel jest w urzędach, zwłaszcza tych lokalnych.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2683 dnia: Grudzień 08, 2020, 10:18:56 am »
Czy się "zagubily" dokumenty, to bym raczej nie wierzyl. Chyba, ze "taktycznie" sie "zagubily". Skoro PiSowskie samorzady tak chetnie sie chwala "odzyskiwaniem majatku na rzecz samorzadow", to niech mu zabiora zameczek. Skoro i tak juz mamy panstwo bezprawia.

Orlen kupuje wydawnictwo, ktore zajmuje sie duza (wieksza?) czescia prasy lokalnej. RPO bije na alarm, bo zaraz bedziemy mieli "model wegierski". Co ciekawe, czytalem artykul, ze o slawetnej orgii w Brukseli w mediach "publicznych" na wegrzech nie wspomnieli ani razu. Tylko, ze eurodeputowany rezygnuje i czesc. Niby "nic", patrzac na nasze "media narodowe", ale statystycznie 80 procent Wegrow czerpie informacje tylko z rzadowych stacji. Dzieki za niemieckie media w Polsce.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2684 dnia: Grudzień 08, 2020, 21:10:58 pm »
no ale przynajmniej rzecznik praw dziecka klaszcze rydzykowi gdy ten broni biskupa-pedofila, że po prostu miał pokusę jak każdy ;D

Swoją drogą ciekawe, czy po tych ostatnich akcjach PSL nadal będzie taki chętny, by dogadać się z pisem co do wyboru nowego RPO... już jednego durnia który próbował takiego manewru mieliśmy, i widać jak skończył (w tym miejscu gorąco pozdrawiam Kukiza za jego "cenny" wkład w politykę)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!