Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 314048 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2355 dnia: Grudzień 19, 2016, 19:02:22 pm »
https://www.facebook.com/konfliktyPL/?fref=ts
bez żadnego podobno. arabskiego nie znam, więc czy mówił coś o syrii nie powiem, ale AA słychać bardzo wyraźnie
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2356 dnia: Grudzień 19, 2016, 21:26:16 pm »
lepszy nius, ciezarowka wjechala w tlum w berlinie (na marginesie byłem przed weekendem, fajne miasto, polecam). Ofc w komentarzach zaraz zaraz pełno geniuszy że im się naeżało bo multi kulti i tak dalej. Pirwsza aktualizacja newsa? Ciężarówka była na polskich tablicach ^^'

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2357 dnia: Grudzień 19, 2016, 21:33:12 pm »
+ w Zurychu strzelanina, ponoć kilka osób zabitych.

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2358 dnia: Grudzień 19, 2016, 23:42:25 pm »
Sentenza, primo w europie praktycznie bez granic, samo zdobycie pojazdu na polskich blachach chyba nie jest niemożliwe. Poza tym słyszałem, że jest możliwość, że ciężarówkę ktoś porwał. W środku znaleziono zwłoki mężczyzny, żona oficjalnego kierowcy ciężarówki nie mogła się z nim skontaktować wcześniej tego samego dnia, a sam właściciel ciężarówki i szef kierowcy oraz żona mówią, że człowiek był taki, że na pewno czegoś takiego by nie zrobił. Wiem, że po ludziach wielu rzeczy nie widać, ale jednak wjeżdżanie tirem w tłum ludzi to ostra sprawa. Sytuacja w której terrorysta włamuje się do ciężarówki na postoju, morduje kierowce i wykorzystuje pojazd do takiego czynu jest dosyć prawdopodobna, więc nie wykluczałbym "związku z multikulti" tylko z powodu polskich blach.
Akolita Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2359 dnia: Grudzień 20, 2016, 11:05:21 am »
tego nikt nie neguje shrike, po prostu troche bawiła mnie ta chwila ciszy po uciesznym darciu mordy jak sie okazało, że samochód jest polski :p Takie historie nie są w końcu u nas niczym nowym, bo kierowca albo pijany, albo przemęczony.

Ale tak powaznie, to niemcy sami sobie winni, ale nie dlatego, że hurr multikulti durr (byłem tam i głowy mi nikt nie uciął, mimo że na koncercie był arab ochroniarz zaś w tłumie laska z chustą na głowie), ale dlatego, że chodziłem w piątek po tych jarmarkach i NIGDZIE nie było widać policji, choć od co najmniej pół roku wiadomo, że różne świry ubzdurały sobie, że takie miejsca świetnie nadają się na ich dziwne popisy.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2360 dnia: Grudzień 20, 2016, 11:16:17 am »
Mówienie, że to nie wina multi kulti tylko braku policji to takie pieprzenie, że sytuacja jest kijowa nie dlatego, że mamy wielki problem z uchodzcami, tylko dlatego, ze za słabo ich pilnujemy, troche robienie k**wy z logiki. Byłem ostatnio 4 dni we włoszech, też nikt mi głowy nie uciął, chociaz widziałem naprawde mnóstwo tego tałatajstwa. Widziałem też wszędzie policje, dosłownie wszędzie, no i wojsko, co dosłownie 100 metrów uzbrojone po zęby patrole, zwykła policja, wojsko, carabinieri, a przed wejściem do każdej większej atrakcji bramki i skanowanie rzeczy jak na lotnisku. Czy to, że nic nikomu się nie dzieje bo służby czuwają, to znaczy że nie ma problemu z uchodźcami i multikulti? Średnio się zapatruje na wszędobylską obecność uzbrojonych patroli jako znaku "postępowej europy", jeżeli w cywilizowanym kraju wszyscy się boją, a na każdym kroku obserwują Cię ciężko uzbrojone patrole, to nie znaczy, że dużego problemu nie ma. Znaczy tylko nie mniej nie więcej, że starają się ogarniać ten problem na tyle, że nie zebrał jeszcze krwawego żniwa, Niemcy jak widać radzą sobie z tym troche gorzej, to i mają.
Akolita Podziemia

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2361 dnia: Grudzień 20, 2016, 15:07:01 pm »
Postępujące multikulti i napływ fali uchodźców to dwie różne rzeczy.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2362 dnia: Grudzień 20, 2016, 17:00:38 pm »
to sie ciesz shrike że sam prewencyjnie po mordzie nie dostałeś jako brudas zza żelaznej kurtyny. Brexit pokazał, że ichni element narodowy wcale nie traktuje nas jako bliższych kulturowo od tych arabów, choć wielu tutaj ma zapewne inne zdanie na ten temat
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2016, 17:04:49 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2363 dnia: Grudzień 20, 2016, 17:09:26 pm »
co ma Brexit do włoszech?

Postępujące multikulti i napływ fali uchodźców to dwie różne rzeczy.

tru, multikulturalizm jest spoko., Ale taki tru.


perełka
https://twitter.com/Exen/status/811165457852071939/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2016, 17:12:17 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2364 dnia: Grudzień 20, 2016, 17:26:35 pm »
może za bardzo skróciłem - chodzi mi o to że ogólnie  ludzie zachodu jeśli już, to czują więź z innymi mieszkańcami zachodu (a nie jak chcialyby cebulaki, również z nami, "bo kultura łacińska"). Reakcje po brexicie to skrajny przykład co o nas niektórzy myślą (i nauczka, by nie bawić się w generalizowanie całych nacji).

Generalnie te toż jęczenie na arabów mnie po prostu męczy, bo to tak jakby na całe chrześcijaństwo patrzeć przez pryzmat torunia. Jakby arabom faktycznie zależało głównie na mordowaniu i szariatach, to by takiej brytanii juz dawno nie było, a takie darcie mordy tylko nakręca jednych przeciw drugim
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2016, 17:28:35 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2365 dnia: Grudzień 20, 2016, 20:17:42 pm »

« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2016, 20:21:33 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2366 dnia: Grudzień 20, 2016, 20:57:43 pm »
Generalnie te toż jęczenie na arabów mnie po prostu męczy, bo to tak jakby na całe chrześcijaństwo patrzeć przez pryzmat torunia.
Przecież Ty właśnie tak patrzysz na chrześcijaństwo. :D
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2367 dnia: Grudzień 20, 2016, 21:31:17 pm »
pewnie pożałuję próby odpowiadania ci merytorycznie na twoje baity, ale...

katolicyzm =/= chrześcijaństwo. Do protestantów mam jednak zdecydowanie więcej szacunku

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2368 dnia: Grudzień 20, 2016, 22:55:16 pm »
Sent, ale ja wcale nie piję do tego, co na zachodzie uważają o nas, gdy mówię o tym co wyrabia tamto bydło i jak przez nie wygląda rzeczywistość w wielu miastach. :p Islamskie dzielnice getta w wielu miastach europy, które rządzą się swoimi prawami, nad którymi policja i państwowe służby tracą kontrole i które są wylęgarniami radykałów i terrorystów, też w aspektach problematyki porównasz do takiego Hammersmith w Londynie? To, że nie wszyscy arabowie na zachodzie są radykalni i patologiczni, nie zmienia faktu, że bardzo wielu jest i tych wielu sprawia duże problemy. :p I zanim wylecisz z tradycyjnym argumentem, że Polacy też sprawiają problemy, to problemy ze strony polaków ograniczają się najczęściej do sporadyczny alkoholowych rozrób, ewentualnych kradzieży i najczęsciej patologii wewnątrz samej społecznosci. Nigdy nie słyszałem o tym, żeby policja nie miała kontroli nad zamieszkałą przez polaków dzielnicą, a mieszkający w niej polacy próbowali stanowić własne prawa, bez jakiegokolwiek respektowania praw kraju w jakim się znajdują, argumentując to wszystko faktem, że mają rację i to im się należy xD.
Akolita Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2369 dnia: Grudzień 21, 2016, 16:31:06 pm »
U nas nie ma dziwnych akcji ani "gett"? Jeszcze 5 lat temu jak w krakowie wszedłeś do dzielnicy wisły z szalikiem cracovii to też kończyłeś z maczetą w plecach, ustalo to dopiero jak zmieniono przepisy a maczeta zaczęła się kojarzyć z islamem. Ale co tam, nie trzeba szukać tak daleko, tylko w tym roku w samym poznaniu po mordzie dostał nie tylko arab, ale też student z indii oraz syryjski chrześcijanin który od paru lat pracuje w polsce, tylko za to, że miał ciemniejszy kolor skóry i patridioci chcieli nas bronić przed uchodźcami i islamem. Zresztą sam pewno potrafisz wskazać "nieciekawe" okolice w swoim mieście gdzie można dostać po ryju za bycie obcym, a jakoś muzułmanów tam nie ma.

Nie wiem jak ty, ale ja osobiście mam wyjebane czy po mordzie da mi arab czy polak, a próby wartościowania że lepsza polska maczeta niż arabska nadaje się imho do polski mistrzem polski.

Już ofc zupełnie pomijając, że do 2000 r. z terroryzmu w Europie słynęli w co najmniej równym stopniu biali, czy to z komunistycznego podziemia w RFN, czy baskowie w hiszpanii, czy też jak najbardziej katoliccy irlandczycy z IRA. Róznica jest taka, że wtedy terroryści wszelkich kolorów skóry starali sie wyjsc z tego cało, zaś dzisiaj mają na to wyjebane. Albo fakt, że wszelkiej maści muzułmanie siedzą na zachodzie w mniejszej lub większej liczbie już od 30 lat wzwyż, więc trudno by teraz każdego legitymować co 20 metrów czy na pewno nie jest terrorystą.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!