Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313839 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2295 dnia: Listopad 28, 2016, 14:57:12 pm »
Dobrze, że to napisałeś, bo byśmy się w życiu nie domyślili co masz na myśli.
Wam prawicowcom trzeba wszystko dosłownie pisać, bo nie rozumiecie aluzji, pojęcia szarości, kompromisu i współżycia z innymi. U was tylko "MY" i "WY".
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2296 dnia: Listopad 28, 2016, 15:52:44 pm »
Ciekawe jak wyglądałaby mapka ugrupowań i partii nacjonalistycznych. Jakby ktoś chciał wyskoczyć z tekstem, że nacjonalizm i faszyzm to jedno i to to samo, to proszę, aby z siebie idioty nie robił.
"A gdy już rozprawimy się z żydami, cyganami, ukraińcami, muzułmanami i niemcami weźmiemy się za tych, którzy nazywają nas faszystami"
~Damiano, 2016

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2297 dnia: Listopad 28, 2016, 19:50:29 pm »
Wam prawicowcom trzeba wszystko dosłownie pisać, bo nie rozumiecie aluzji, pojęcia szarości, kompromisu i współżycia z innymi. U was tylko "MY" i "WY".


"A gdy już rozprawimy się z żydami, cyganami, ukraińcami, muzułmanami i niemcami weźmiemy się za tych, którzy nazywają nas faszystami"
~Damiano, 2016
Ot i całe lewactwo - swoje mordercze zapędy podświadomie przypisujecie również innym.
Klasztor - Fechtmistrz

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2016, 03:21:21 am wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2299 dnia: Grudzień 03, 2016, 13:51:16 pm »
Ale WDŻ to zawsze była żenada w Polsce, więc w sumie co to za różnica? Żal tylko dzieciaków, które będą się musiały dokształcać same, bo rodzice z nimi o tym nie będą gadać, a "pani od WDŻ" będzie mówić, że seks to zło, masturbacja zło itd. Bo w sumie sam na to nie chodziłem, bo mogłem się chociaż wyspać te 45 minut dłużej, ale mieliśmy w gimnazjum "Lekcje wstępną", do tego i jakiś dziwny film z lat 90. "Kubeł zimnej wody" zamiast masturbacji itp. Znając polskie szkolnictwo i kler, który wszędzie się wpieprzy - zapewne przez te 10 lat się nic nie zmieniło, nawet za czasów "hurr durr lewaków".

Mała anegdota. Kumpel z narzeczoną chodzą na nauki przedmałżeńskie (hipokryta). Ksiądz do nich, że mężczyzna, który się masturbuje przed ślubem, po ślubie też to będzie robił. No wow. Ameryke odkryli.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2300 dnia: Grudzień 03, 2016, 14:19:05 pm »
To obecnie były jakieś podręczniki do WDŻ?
WDŻ miałem w 2 klasie liceum, czyli w okresie gdy niektóre panny z innych klas już zaciążyły.

Swoją drogą Legionie, oba te materiały korzystają z tych samych źródeł - artykułu z Polityki. Natomiast użyte wypowiedzi są z trzeciej ręki. Zapewne są prawdziwe i mamy do czynienia z ultra-katoliczką, ale wciąż plakietkę "ledżit" ciężko przylepić.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2301 dnia: Grudzień 03, 2016, 16:42:44 pm »
Były, ale nikt nie kupował nigdy. :)

Czytając te arty miałem wrażenie, że czytam Asz Dziennik.

Swoją drogą Legionie, oba te materiały korzystają z tych samych źródeł - artykułu z Polityki. Natomiast użyte wypowiedzi są z trzeciej ręki. Zapewne są prawdziwe i mamy do czynienia z ultra-katoliczką, ale wciąż plakietkę "ledżit" ciężko przylepić.
A jakie to są legitne źródła, wSieci, fronda?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2302 dnia: Grudzień 03, 2016, 20:36:55 pm »
Lowca - ale z "Polityki" czy "w Polityce" czy innej "Krytyki Politycznej", bo jak z tej pierwszej, to nie mam pojęcia co nam próbujesz przekazać. Z różnych "politykujących" gazet i czasopism które miałem kiedyś w ręku, akurat to stało na wysokim poziomie będąc dalekie od prymitywnej propagandy czy obrzucania gównem dla zasady.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2303 dnia: Grudzień 03, 2016, 21:26:12 pm »
Do gazety nic nie mam. Chodzi mi tylko o to, by uważać na to co przeciwnicy danej osoby rozgłaszają. O ile coś wynika z opracowań czy wypowiedzi owej persony - to ok.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2304 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:25:48 pm »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2305 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:41:03 pm »
A cóż to, cóż to! Wstępne wyniki wyborów prezydenckich w Austrii pokazują, że Van der Bellen jednak prawdopodobnie wygrywa. Niby nie są to jeszcze ostateczne dane, ale będę miał całkiem sporo śmiechu jak już prawica się zorientuje, że jednak Hofer nie ma 70% poparcia i nie za każdym razem lewaki robią spisek i pociągają za sznurki.



Wipler, jak widać wyżej, już w sobotę się uruchamiał z polityką obrazkową. Jeszcze śmieszniej będzie, jak się dowie, że jednak w Austrii nie będzie "trzęsienia ziemi większego niż po wyborze Trumpa" a stawianie Korwina w tym zestawieniu jest jak ciągłe walenie głową w mur :P

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2306 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:59:58 pm »
bycie podnóżkiem mu się jeszcze nie znudziło tak w ogóle?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2307 dnia: Grudzień 05, 2016, 14:39:15 pm »
No właśnie sam się zastanawiam. Albo ma godną podziwu determinację do ponoszenia kolejnych klęsk w imię człowieka za którym ewidentnie niewielu chce iść, albo gra na zwłokę i czeka, aż frustracja spowodowana kolejnymi przegranymi wyborami wybije niczym szambo i będzie mógł się wysunąć na czoło jako kandydat na nowego lidera.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2308 dnia: Grudzień 05, 2016, 15:44:21 pm »
jeśli to drugie, to jest z niego większy dureń niż mi się wydawało. Już lepsi od niego próbowali. Zakładam raczej, że masturbuje się by było jak najgorzej, bo tylko wtedy tacy populiści mają szansę się wybić.

Swoją drogą co robi taki wipler, gdy nie jest posłem? Do mediów nie zapraszają, a nie sądzę by jego pracodawcy podobało się obnoszenie z poglądami, bo to szkodzi interesom.

Na marginesie, typowy prawiczek, najpierw sie rzucał że to policjanci go pobili bo on nie robił awantury, a jak dostał wyrok, to nawet nie próbował składać apelacji

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2309 dnia: Grudzień 05, 2016, 16:19:06 pm »
Wipler jest doradcą podatkowym z tego co kojarzę, ponoć bardzo dobrym. co jak co, ale w Polsce jest to taki fach że raczej nie da się narzekać na brak roboty
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć