Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313729 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2175 dnia: Październik 02, 2016, 13:07:18 pm »
Zastanawiam się "czysto teoretycznie": jeżeli uznaję zwierzchnictwo Papieża, jednak episkopat ma inne zdanie na pewne tematy niż Papież. To kto tu byłby heretykiem? Ja, Papież, czy episkopat?

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2176 dnia: Październik 02, 2016, 13:31:41 pm »
Zależy kto kogo obwoła heretykiem. :D
Ale raczej episkopat.
To co, może mała schizma polska?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2177 dnia: Październik 04, 2016, 10:54:27 am »

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2178 dnia: Październik 05, 2016, 21:30:24 pm »

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2179 dnia: Październik 05, 2016, 21:39:30 pm »
 :'(  :'(  :'(

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2180 dnia: Październik 05, 2016, 23:38:58 pm »
Czytam sobie dzisiejsze wypowiedzi polityków, a tam "Episkopat dzisiejszym swym popołudniowym komunikatem upoważnił nas do odrzucenia projektu przewidującego karalność kobiet". Episkopat UPOWAŻNIŁ nas polityków. Sama radość. Już się nawet nie kryją, kto tu rządzi.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2181 dnia: Październik 06, 2016, 06:59:34 am »
Sauce?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2182 dnia: Październik 06, 2016, 12:40:19 pm »
Czytam sobie dzisiejsze wypowiedzi polityków, a tam "Episkopat dzisiejszym swym popołudniowym komunikatem upoważnił nas do odrzucenia projektu przewidującego karalność kobiet". Episkopat UPOWAŻNIŁ nas polityków. Sama radość. Już się nawet nie kryją, kto tu rządzi.
Kto tak powiedział, można wiedzieć?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2183 dnia: Październik 06, 2016, 12:42:20 pm »
Zastanawiam się "czysto teoretycznie": jeżeli uznaję zwierzchnictwo Papieża, jednak episkopat ma inne zdanie na pewne tematy niż Papież. To kto tu byłby heretykiem? Ja, Papież, czy episkopat?
Nie wiem o co biega w tym sporze o którym mówisz, ale generalnie jak chcesz heretyka, to w Watykanie go znajdziesz
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2184 dnia: Październik 06, 2016, 14:45:32 pm »
Kto tak powiedział, można wiedzieć?
Pawłowicz w komentarzu na FB pod wczorajszymi newsami o ustawie aborcyjnej.

Kolejny zabawny fakt: posłowie Kukiza wycofali swoje podpisy pod projektem ustawy odnośnie in vitro (pobieranie tylko jednej komórki jajowej, o którym wspominałam kiedyś), przez co projekt został ubity. Good. Komentują to tak, że po zapoznaniu się z opinią ekspertów wreszcie stwierdzili, że to bez sensu. Szkoda, że przy podpisywaniu nikt się z takową najpierw nie zapoznał (taki tam mój standardowy ból (_!_), że o procedurach medycznych decydują ludzie, którzy nowoczesnej medycyny w ogóle nie ogarniają).

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2185 dnia: Październik 06, 2016, 15:38:25 pm »
linkniesz? bo w poście na jej profilu jest tylko że uwzględnili głos episkopatu, nie że episkopat ich upoważnił. a nie chce mi się przeglądać pierdyliarda komentów pod pierdyliardem postów na dziesięciu różnych stronach

nawiasem, pawłowicz to pawłowicz. to co mówi rzadko kiedy ma sens, prawie zawsze jest też oderwane od rzeczywistości.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2186 dnia: Październik 06, 2016, 15:53:28 pm »

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2187 dnia: Październik 06, 2016, 16:35:21 pm »
aaaaaaha
ciekawi mnie jak tu "upoważnienie" episkopatu ma do kaczyńskiego i jego polecenia, aby skasować ten projekt ustawy co teraz jest o nim i przygotować własny, partyjny
no ale cóż, jak pisałem pawłowicz to osoba której nie traktuje jako rzetelne źródło informacji na jakikolwiek temat. A jeśli wierzyć w to co napisała, to także po prostu głupia. W sumie, to chyba też było wiadome już od pewnego czasu
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2188 dnia: Październik 09, 2016, 15:20:27 pm »
O cholewa, Wyborcza w ostatnim wydaniu zamieściła kompilację komentarzy full /pol/ odnośnie poniedziałkowego strajku kobiet. xD (Wersja przeklejona na Pastebina, gdyby paywall na ich stronie internetowej kogoś zatrzymał.)

Nawiasem mówiąc, w gazecie nie było jej zdjęcia, które znajduje się na stronie internetowej. Co symbolizuje takie malowanie włosów na różne jaskrawe barwy ostrzegawcze? Nonkonformizm? Podoba mi się taki pomysł.

Jutro demonstracje nauczycieli przeciwko antyreformie edukacji. Nie wypowiem się, bo jako osoba obecnie na garnuszku nauczycielki w gimnazjum, słowa moje odebrane zostałyby jako kwik świni odrywanej od koryta. Chyba dobrze, że ludzie wychodzą na ulicę, bo z tego, co rozumiem, to właśnie Prawo & Sprawiedliwość ma na myśli, gdy mówi o Suwerenie, któremu służy i w którego interesie działa.

Cóż, chciałem, żeby nawet dla kogoś twojego pokroju i twoim poziomie inteligencji było to zrozumiałe, niestety nie było. Przykro mi z powodu twojej ułomności w pojmowaniu i wyciąganiu wniosków przyczynowo skutkowych. No cóż, mamy to co mamy.
Następnym razem zamknij się.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2189 dnia: Październik 09, 2016, 16:27:35 pm »
Ktoś ogarnia temat zerwanych negocjacji ws. helikopterów bojowych (wielozadaniowych?) dla armii?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta