Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313829 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2160 dnia: Październik 01, 2016, 12:15:00 pm »
Niby homo sapiens, a nie wie, że Bóg nie ma narodowości.
Niby katolik a nie wie że INRI.

Cytuj
http://www.zelaznalogika.net/pomazancy-i-premier-jest-jeden-czyli-jak-wykreowac-niusa-z-przedstawiaja-maciej-knapik-i-kamil-sikora/

Zmanipulowany artykuł o maniuplacji.
https://youtu.be/OZ7C4iCzUT8?t=19m1s

A może jeszcze inaczej - stokroć lepiej byłoby przytoczyć treść oryginału i dodać własną interpretację.

I wstawiłem oryginał.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Cassimir

  • Wiadomości: 53
  • klikajcie moje nagie fotki
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2161 dnia: Październik 01, 2016, 12:20:02 pm »
Niby katolik a nie wie że INRI.

Chyba nawet ty jesteś zdolny zrozumieć, że taki tekst umieścili nad Jego głową rzymianie i sam w sobie nie nadaje Bogu przynależności narodowej.
Gdybyś był nieco bardziej inteligentny niż jesteś, i gdybyś dysponował elementarną wiedzą a temat chrześcijaństwa, to powołałbyś się może na fakt obrzezania Jezusa, nauczania w synagogach, obchodzenia Paschy itd. No cóż, mamy to co mamy.

Cytuj
Zmanipulowany artykuł o maniuplacji.
https://youtu.be/OZ7C4iCzUT8?t=19m1s

No i co tu jest zmanipulowane? Słowa "pomazańcy" pierwszy użył dziennikarz, a Beatka żartobliwie się do tego odniosła.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2016, 12:42:36 pm wysłana przez Cassimir »
Królestwo - Mistrz Miecza

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2162 dnia: Październik 01, 2016, 12:49:51 pm »
Cytuj
Chyba nawet ty jesteś zdolny zrozumieć, że taki tekst umieścili nad Jego głową rzymianie i sam w sobie nie nadaje Bogu przynależności narodowej.
Gdybyś był nieco bardziej inteligentny niż jesteś, i gdybyś dysponował elementarną wiedzą a temat chrześcijaństwa, to powołałbyś się może na fakt obrzezania Jezusa, nauczania w synagogach, obchodzenia Paschy itd. No cóż, mamy to co mamy.

Cóż, chciałem, żeby nawet dla kogoś twojego pokroju i twoim poziomie inteligencji było to zrozumiałe, niestety nie było. Przykro mi z powodu twojej ułomności w pojmowaniu i wyciąganiu wniosków przyczynowo skutkowych. No cóż, mamy to co mamy.

Cytuj
No i co tu jest zmanipulowane? Słowa "pomazańcy" pierwszy użył dziennikarz, a Beatka żartobliwie się do tego odniosła.
Odsłuchaj, przeczytaj, próbuj do skutku.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Cassimir

  • Wiadomości: 53
  • klikajcie moje nagie fotki
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2163 dnia: Październik 01, 2016, 12:58:56 pm »
No cóż, mamy to co mamy.

Owszem, mamy bezsensowny zarzut wobec księdza od strony przygłupa, któremu się wydaje, że o żydostwie Jezusa świadczy napis na krzyżu.

Jednak zamiast drwić z twojej ułomności, zrobię coś lepszego, w myśl zasady "daj idiocie mówić". Napisz nam proszę Legionie, czym dla katolika powinien być fakt, że Jezus był żydem? Co on dla nas oznacza?

Cytuj
Odsłuchaj, przeczytaj, próbuj do skutku.

Może sam lepiej opowiedz, co sobie uroiłeś.
Królestwo - Mistrz Miecza

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2164 dnia: Październik 01, 2016, 13:07:42 pm »
Cytuj
Jednak zamiast drwić z twojej ułomności, zrobię coś lepszego, w myśl zasady "daj idiocie mówić".
Ja raczej preferuje zasadę, że z idiotą się nie dyskutuje, dlatego też nie odpowiem na twoje idiotyczne pytanie które nijak ma się do naszego nacjo księdza. Dlatego też pozostawię Cie w twoim ułomnym świecie pełnym urojeń.

Cytuj
Może sam lepiej opowiedz, co sobie uroiłeś.
Urojenia to masz ty nie ja. ;)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Cassimir

  • Wiadomości: 53
  • klikajcie moje nagie fotki
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2165 dnia: Październik 01, 2016, 13:18:09 pm »
Tego się po tobie spodziewałem, zero wiedzy i argumentów, tylko jad wobec księdza i epitety względem inaczej myślących. Typowy kodziarz.

Swoją drogą, to jest zabawne zjawisko. PiS jako partia i jako rząd są na tyle złe, że można je krytykować mówiąc po prostu prawdę.  Tymczasem takie legiony oraz ich dziadkowie z UB nawet w tym celu potrafią jeno kłamać i zmyślać jakieś chore farmazony, albo powoływać się na portale tomasza lisa.
Królestwo - Mistrz Miecza

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2166 dnia: Październik 01, 2016, 13:23:35 pm »
Tego się po tobie spodziewałem, zero wiedzy i argumentów, tylko jad wobec księdza i epitety względem inaczej myślących. Typowy kodziarz.

Swoją drogą, to jest zabawne zjawisko. PiS jako partia i jako rząd są na tyle złe, że można je krytykować mówiąc po prostu prawdę.  Tymczasem takie legiony oraz ich dziadkowie z UB nawet w tym celu potrafią jeno kłamać i zmyślać jakieś chore farmazony, albo powoływać się na portale tomasza lisa.





tbh,
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2167 dnia: Październik 01, 2016, 13:24:39 pm »
Wchodzisz na serwisy przeciwne partii rządzącej i stwierdzasz, że "żałujesz, że zaczęłaś czytać wiadomości po powrocie do kraju". Weszłabyś na portal popierający rząd, to byś żałowała, że w ogóle na chwilę wyjechałaś z tej krainy szczęśliwości.
Akurat czasem wchodze na fronde, zelazna logike czy portale rzadowe, by poznac tez sposob myslenia tych ludzi. I nadal nie wiem, gdzie ta kraina szczesliwosci.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2168 dnia: Październik 01, 2016, 14:37:39 pm »
Ten temat stracił jakikolwiek sens, jak zmieniono sondę na nudne "prawo, lewo, prosto, w drzewo".
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2169 dnia: Październik 01, 2016, 14:40:53 pm »
Ten temat stracił jakikolwiek sens, jak zmieniono sondę na nudne "prawo, lewo, prosto, w drzewo".



Bo ma racje.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2170 dnia: Październik 01, 2016, 18:11:46 pm »
Swoją drogą zauważyliście, jak często zmienia się język prawicy, w stosunku do innych opcji politycznych? Lemingi, lewaki, POwcy, komuchy, a teraz KODziarze. Ale tak to bywa w systemach patologicznych, że trzeba co raz to nowe przydomki znajdować. Coś jak obelgi w dyskusji, w której brak merytorycznych argumentów.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2171 dnia: Październik 01, 2016, 18:24:11 pm »
Jakby lewica nie była patologiczna :v

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2172 dnia: Październik 01, 2016, 18:35:44 pm »
http://krknews.pl/rachunki-sdm-kuria-chce-placic-choc-zgarnela-100-mln-bez-podatku/
Podatki, podatki, jak nie zapłacisz pójdziesz za...
Na poważnie. Nie miałem pojęcia, że kupno pakietu pielgrzyma tak naprawdę było składką.
Podoba mi się rozwiązanie niemieckie. Wyznajesz jakąś wiarę, to opłacasz swój kościół w podatkach. Finanse kościołów są przejrzyste, a niewierzący nie bawią się w "co ludzie powiedzą".

MoG: To prawdopodobnie po to, by "pat-ryj-oci" wiedzieli jak obrażać ludzi o innych poglądach, gdy wyczerpią limit znanych im słów.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2173 dnia: Październik 01, 2016, 18:49:18 pm »
http://krknews.pl/rachunki-sdm-kuria-chce-placic-choc-zgarnela-100-mln-bez-podatku/
Podatki, podatki, jak nie zapłacisz pójdziesz za...
Na poważnie. Nie miałem pojęcia, że kupno pakietu pielgrzyma tak naprawdę było składką.
Podoba mi się rozwiązanie niemieckie. Wyznajesz jakąś wiarę, to opłacasz swój kościół w podatkach. Finanse kościołów są przejrzyste, a niewierzący nie bawią się w "co ludzie powiedzą".
No kto by się spodziewał.

Cytuj
Zapłaciliśmy już za wynajem akademików i Kraków TAURON Areny. Chcemy, aby resztę zapłacił rząd pieniędzmi z rezerwy oświatowej. Umożliwia to specustawa
Ho, ho, ho, bardzo śmieszne.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2174 dnia: Październik 01, 2016, 23:18:26 pm »
Się śmiej, ale oni i tak nie zapłacą. Jeszcze się okaże, że Tauron Arena to dawne tereny kościelne i trzeba będzie IM zapłacić za wynajem + pomnik JP2. Oczywiście, nie Franciszka, bo fajnie, że się pokazał, kasa zarobiona, ale żeby przypadkiem ktoś nie zaczął go słuchać w Polsce. Bo białe fatałaszki, białymi, ale Terlikowski nie zatwierdził póki co nic co Papież powiedział.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta