Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313832 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1995 dnia: Lipiec 30, 2016, 21:03:31 pm »
I związkowcach. Parszywe gnoje ;d

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1996 dnia: Lipiec 30, 2016, 21:18:08 pm »
Zapomniałeś o rolnikach.

Skąpe kutasiarze, tylko czekać, aż ewidencja budynków zostanie zakończona i dojebią im podatek katastralny, w końcu.

Im dłużej robię na tej białej rawskiej, tym bardziej ich nie szanuje. :V

I związkowcach. Parszywe gnoje ;d

Kolejne kurwiszony.

Szkoda tylko, że to są 3 święte grupy w Polsce, które są nie do ruszenia, mimo że są najmniej liczne.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1997 dnia: Lipiec 30, 2016, 21:21:47 pm »
Panu Prezydentowi jest smutno gdy patrzy, co tu wypisujecie.



A z tego poniżej to memy będą srogie.

(click to show/hide)

Klimacik pierwsza klasa. Gdzieś tak od wczoraj żałuję, że nie pojechałem do Krakowa.

Klasztor - Fechtmistrz

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1998 dnia: Lipiec 30, 2016, 21:26:11 pm »
Piękne zdjęcie o zachodzie słońca.



To nie zachód, to blask płonących stosów ze śmieszkami. 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2016, 21:28:29 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1999 dnia: Lipiec 30, 2016, 21:30:22 pm »
No ba.



Haha! Mówiłem! :D



Palenie gumy Golfem... przecież to takie oczywiste.

Klasztor - Fechtmistrz

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2000 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:14:22 pm »
Cytuj
A wszystko przez Mieszka I... :/
Polskie rodzimowierstwo to protip, gdyby Mieszko nie zjebał to mielibyśmy dzisiaj turbosłowiańskie imperium lechickie aż po Ural. Święte dęby przynajmniej nie wołają na tacę.

Nie zapraszam do dyskusji, bo to oczywista oczywistość i nie da się z tym handlować.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2001 dnia: Lipiec 30, 2016, 23:23:01 pm »
Polskie rodzimowierstwo to protip, gdyby Mieszko nie zjebał to mielibyśmy dzisiaj turbosłowiańskie imperium lechickie aż po Ural. Święte dęby przynajmniej nie wołają na tacę.

Dobre :D Ubawiłeś mnie :) Chyba, że to nie był trolling :O Sent wypowiedz się ;D

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2002 dnia: Lipiec 31, 2016, 10:04:31 am »
Skąpe kutasiarze, tylko czekać, aż ewidencja budynków zostanie zakończona i dojebią im podatek katastralny, w końcu.

Im dłużej robię na tej białej rawskiej, tym bardziej ich nie szanuje. :V

Wy mówicie o rolnikach czy o molochach rolniczych? Poza tym to głównie mniej zamożnym będzie ciężej przez ten podatek.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2003 dnia: Lipiec 31, 2016, 11:53:55 am »
Cytuj
Wy mówicie o rolnikach czy o molochach rolniczych?
O małych i średnich w sumie pisze, bo Ci co mają wyjebane w kosmos wielkie gospodarstwa, zazwyczaj nie są tak jebnięci na pkt podatków i innych, no i znają się jakkolwiek na prawie.

A w tej chwili mam do czynienia z tymi, z tymi i z tymi.
Najgorsi to są Ci średni, nowobogaccy, z kiczowato odpicowanymi domami (pseudo dworkami), wielkimi chłodniami, masą samowolek budowlanych. Ofc, nie wszyscy tacy są, ale większość. Łatwo określić, że im bardziej kiczowaty dom, tym bardziej rolnik w nim mieszkający jest pierdolniętym dusigroszem. Ach, no i jeszcze młodzi rolnicy są też zazwyczaj spoko i da się z nimi dogadać.
Właściciele molochów, nie robią zazwyczaj najmniejszych problemów, ogarniają prawo budowlane etc.

Wy mówicie o rolnikach czy o molochach rolniczych? Poza tym to głównie mniej zamożnym będzie ciężej przez ten podatek.

W końcu zaczną płacić jakieś podatki, a nie na działce wyjebane w kosmos budowle, a płacą tylko od powierzchni użytkowej mieszkalnego. :)
Nie dość, że doją od państwa ile wlezie, to maja problem dać państwu coś od siebie.

A ten podatek wejdzie.. późno, o ile wejdzie. Wiele powiatów jest mocno w tyle z zakładaniem ewidencji budynków, np. u mnie było to zrobione z 5 lat temu, a w powiecie rawskim dopiero zakładamy.

PS. dla mnie rolnik z ha lub dwoma ha, to nie rolnik praktycznie, bo co można na takiej powierzchni uprawiać, marchew hobbystycznie?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2016, 12:01:14 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2004 dnia: Lipiec 31, 2016, 13:56:41 pm »
A w tej chwili mam do czynienia z tymi, z tymi i z tymi.
Najgorsi to są Ci średni, nowobogaccy, z kiczowato odpicowanymi domami (pseudo dworkami), wielkimi chłodniami, masą samowolek budowlanych. Ofc, nie wszyscy tacy są, ale większość. Łatwo określić, że im bardziej kiczowaty dom, tym bardziej rolnik w nim mieszkający jest pierdolniętym dusigroszem. Ach, no i jeszcze młodzi rolnicy są też zazwyczaj spoko i da się z nimi dogadać.
Właściciele molochów, nie robią zazwyczaj najmniejszych problemów, ogarniają prawo budowlane etc.

No dobra, ale pod jakimi względami są najgorsi? O czym konkretnie mówisz? Podaj jakieś przykłady proszę. O jakich samowolkach budowlanych mówisz?


W końcu zaczną płacić jakieś podatki, a nie na działce wyjebane w kosmos budowle, a płacą tylko od powierzchni użytkowej mieszkalnego. :)
Nie dość, że doją od państwa ile wlezie, to maja problem dać państwu coś od siebie.

A ten podatek wejdzie.. późno, o ile wejdzie. Wiele powiatów jest mocno w tyle z zakładaniem ewidencji budynków, np. u mnie było to zrobione z 5 lat temu, a w powiecie rawskim dopiero zakładamy.

PS. dla mnie rolnik z ha lub dwoma ha, to nie rolnik praktycznie, bo co można na takiej powierzchni uprawiać, marchew hobbystycznie?

Ale chodzi Ci tylko o te podatki związane z terenem mieszkalnym czy jeszcze o coś?

PS. Zależy. Jest wiele możliwości, o ile uprawę warzy nazwiesz rolnictwem. Można założyć szklarnię. Ja z dziewczyną chcę właśnie na 3 ha ogarnąć sobie ogródki warzywne i szklarnie :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2005 dnia: Lipiec 31, 2016, 15:18:09 pm »
Cytuj
No dobra, ale pod jakimi względami są najgorsi? O czym konkretnie mówisz?
Najgorsi są pod względem skąpstwa i januszowania, przecież do tego się odnosiłem.

Cytuj
O jakich samowolkach budowlanych mówisz?

Trafiłem na kilka ciekawych rozbudów, a nawet samowolek, ale to takich na mała skale ofc, zdecydowana większość za to nigdy nie posiada zakończonych budów, czy odebranych do użytków budynków, bo zdarza się i tak, że plan i pozwolenia było na np. rozbudowę w górę, ew. przebudowę, a budynek stoi całkowicie innych, o dwukrotnie większej powierzchni, czyli nie zgadza się z planem.

Cytuj
Ale chodzi Ci tylko o te podatki związane z terenem mieszkalnym czy jeszcze o coś?

O co dokładnie pytasz?

Cytuj
PS. Zależy. Jest wiele możliwości, o ile uprawę warzy nazwiesz rolnictwem. Można założyć szklarnię. Ja z dziewczyną chcę właśnie na 3 ha ogarnąć sobie ogródki warzywne i szklarnie :)

To wiadomo, jak ktoś ma smykałkę do biznesu, to z 3ha może robić dobry hajs na np. szklarniach, ale to wymaga inwestycji, a ktoś może mieć i 15 ha, a klepać biede, bo nie potrafił wykożystac okazji, jak jego sąsiedzi.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2006 dnia: Lipiec 31, 2016, 19:01:13 pm »
Najgorsi są pod względem skąpstwa i januszowania, przecież do tego się odnosiłem.

No ale gdzie skąpią? Kupując produkty spożywcze w sklepie, sprzęt AGD czy skąpiąc ludziom, którym dają pracę? O takie przykłady z życia mi chodziło, bo skoro o tym mówisz, to chyba zetknąłeś się z czymś takim. To mnie ciekawi.

O co dokładnie pytasz?

Nie miałem nic konkretnego na myśli. Po prostu myślałem, że poza tym podatkiem od nieruchomości masz na myśli coś jeszcze.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2007 dnia: Lipiec 31, 2016, 20:07:53 pm »
No, to teraz najgorszy moment ŚDM pod względem bezpieczeństwa. Pielgrzymi przyjeżdżali stopniowo, a odjeżdżają masowo. Wypełnione środki komunikacji, duże zatłoczenie. Absolutnie nie chcę żadnych zamachów, ale to jest właśnie ten moment, kiedy służby będą musiały być czujne jeszcze bardziej niż przez ostatni tydzień.

I jeszcze coś - żałuję, że nie pojechałem do Krakowa. Żałuję tym bardziej, że prawdopodobnie nie będę już miał okazji uczestniczyć w czymś takim, a tym bardziej w Polsce.
Klasztor - Fechtmistrz

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2008 dnia: Lipiec 31, 2016, 20:25:43 pm »
No ale gdzie skąpią? Kupując produkty spożywcze w sklepie, sprzęt AGD czy skąpiąc ludziom, którym dają pracę? O takie przykłady z życia mi chodziło, bo skoro o tym mówisz, to chyba zetknąłeś się z czymś takim. To mnie ciekawi.

Cytuj
Nie dość, że doją od państwa ile wlezie, to maja problem dać państwu coś od siebie.

^---, spotykam się z tym w pracy, bo obcuje obecnie dużo z rolnikami różnego sortu.
Mój faworyt, to ziomek, których chciał żebyśmy przy okazji ewidencji, za frajer, wytyczyli mu granice działki.
Wielce się zdziwił, jak nie zechcieliśmy.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #2009 dnia: Lipiec 31, 2016, 21:32:09 pm »
No, to teraz najgorszy moment ŚDM pod względem bezpieczeństwa. (...) żałuję, że nie pojechałem do Krakowa.

:D

Tak Rico, Kaboom ;D