Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 314064 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1665 dnia: Listopad 25, 2015, 16:30:37 pm »
(z lat 30'-40')
to akurat jak nasz sprzęt :D

nie no bez takich żartów.

..na pewno gra w Armored Warfare! :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1666 dnia: Listopad 25, 2015, 16:33:17 pm »
7k uchodźców, Sent. Myślałem, że nie muszę dopowiadać.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1667 dnia: Listopad 25, 2015, 16:45:08 pm »
a, mytślałem że jakieś 7k złkwoty wolnej od podatku or smth. Wiesz, obecnie wiele rzeczy obiecywali i się wycofują

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1668 dnia: Listopad 25, 2015, 23:55:22 pm »
Macierewicz już podważa przetargi byłego rzadu w MON. Zaraz się okaże, że dostaniemy jednak cywilne śmigłowce od Świdnika, bo Antoni się nie zgadza.

Panowie, to zapie*dala tak szybko, że zanim zdążymy przeczytać o następnych ustawach, będziemy siedzieć w pierdlu! Czekamy na masowe łapanki od Ziobro.

EDIT:

Przeglądałem sobie archiwa KPN i... Mała dygresja.

Cytuj
Szkoda, że nikt nie napisał artykułu o tym, jak Raba wyrzucono z ŚP za wiadomo co. Podobna sensacja.

Ale o Taiffunie już napisali w GK! xD

Właśnie się skapnałem, że może trzy-cztery osoby skapną się o co chodzi, ehh....
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2015, 00:09:31 am wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1669 dnia: Grudzień 05, 2015, 18:47:28 pm »
Macierewicz już podważa przetargi byłego rzadu w MON. Zaraz się okaże, że dostaniemy jednak cywilne śmigłowce od Świdnika, bo Antoni się nie zgadza.
Nie, okazało się, że chce bombę atomową.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1670 dnia: Grudzień 05, 2015, 18:54:39 pm »
Cytuj
Nie, okazało się, że chce bombę atomową.
Yyyy, co?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1671 dnia: Grudzień 05, 2015, 19:13:50 pm »
Akurat posiadanie broni jądrowej to najlepsze - i jedyne skuteczne - zabezpieczenie niezawisłości terytorialnej na jakie to państwo może liczyć.

Bo przecież Panowie nie wierzycie w te traktaty o niezawisłości granic, hmm? Wiecie, że taki sam traktat podpisany z Rosją, USA i Wlk Brytanią miała Ukraina? Dokładnie taki sam. Po rozpadzie ZSSR oddali głowice w zamian za gwarancje nienaruszalności granic. My też.

 Och, ależ to byłby skandal. Do tej pory kundel, kopany przez wschód i zachód jednako, mamiony obietnicami i utrzymywany w stanie półrozkładu coby pozostał polem, na którym rozpędzać się będą czołgi jednej i drugiej strony. Nagle pies, który może odpowiedzieć na atak w walucie, której potencjalny agresor musi i powinien się bać. Cała Europa popuściłaby w portki, podobno na zachodzie dziennikarze rozpisują się jakimże to zagrożeniem dla Europy są rządy PiSu w Polsce, jak się o tym dowiedzą to chyba masowo padną na zawał z oburzenia.

Anyway... Czemu nie? Hmm? Tylko nie karmcie mnie paranoidalnymi bajkami jaki to PiS jest nieobliczalny, proszę.

Plus pytanie ode mnie: Co sądzicie o tej wielkiej komicznej batalii medialnej antypisowskiej rozpętanej przez PO i jego popleczników? O tym że Swetru prosi obywateli żeby wyszli na ulicę?

Bo mi z jednej strony chce się śmiać jak cholera, a z drugiej podziwiam jednak poziom wyrachowania, dwulicowości i cwaniactwa. I sprytnie rozbudowany aparat propagandowy - coś, czego PiSowi w jego arsenale zdecydowanie brakuje.
Drzeć japę bo ktoś odwraca antydemokratyczne zmiany wprowadzone przez PO w ostatniej chwili rządów. Próby zablokowania tych napraw nazywać "komitetem obrony demokracji". Potomkowie komunistycznych kacyków i beneficjenci postkomunistycznych układów wrzeszczący pod sejmem "Precz z komuną".

Dym w oczy, Narodzie. Jak się dasz na to nabrać to zaiste dasz dowód głupoty kalibru nieuleczalnego.


Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1672 dnia: Grudzień 05, 2015, 19:17:18 pm »
Cytuj
Dym w oczy, Narodzie. Jak się dasz na to nabrać to zaiste dasz dowód głupoty kalibru nieuleczalnego.

Ktoś się tu dał nabrać na bajeczkę pisu.
Znaczy kukiza.
Znaczy się pisu.

Cytuj
Akurat posiadanie broni jądrowej to najlepsze - i jedyne skuteczne - zabezpieczenie niezawisłości terytorialnej na jakie to państwo może liczyć.

Tak jak i równie nierealne jest wejście w posiadanie arsenału nuklearnego, nawet kilku głowic, no i do czego miałby służyć? Jako straszak? Bicz plis. Przed kim?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2015, 19:21:02 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1673 dnia: Grudzień 05, 2015, 19:24:32 pm »
Flood - poiwedz to izraelowi który ma co najmniej kilka głowic a i tak regularnie lecą w niego rakiety z gazy oraz zachodniego brzegu ;) Poza tym sam dobrze wiesz, że teraz wojen nie toczy się o terytoria, więc i inwazje mają niewielki sens

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1674 dnia: Grudzień 05, 2015, 19:27:06 pm »
No i własnie, nie jesteśmy Izrealem, który jako jedyny w rejonie posiada broń atomową i może nią ewentualnie szachować okolicznych arabusów. Na zasadzie, jak nas postawicie pod ścianą, to jebniemy czym mamy, bo nie macie takiej tarczy antyrakietowej jak my.
Chociaż pewnie i tak, jakby doszło co do czego, to nawet te kilka głowic nie pomoże.


Wiesz sent, zawsze rossija może połasić się na nasze łupki. :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2015, 19:34:11 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1675 dnia: Grudzień 05, 2015, 20:48:05 pm »
wiem że to było półżartem, ale czy ja wiem - raczej sabotowaliby nasze instalacje, a do tego nie trzeba zaraz wywoływać wojny, starczą incydenty ;p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1676 dnia: Grudzień 05, 2015, 20:49:55 pm »
Akurat posiadanie broni jądrowej to najlepsze - i jedyne skuteczne - zabezpieczenie niezawisłości terytorialnej na jakie to państwo może liczyć.
No, zwłaszcza że Rosjanie też ją mają (podobno wymierzone w każdy kraj, który również je ma), a w razie, gdybyśmy taką dostali (drogą udziału w natowskim programie udostępniania przez USA broni jądrowej sojusznikom, co warto podkreślić), mielibyśmy właściwie gwarantowane wzmocnienie przez Rosjan granicy z Polską. Wbrew pozorom moglibyśmy sobie tym tylko zaszkodzić. Nikogo nie przestraszymy, a popsujemy sobie stosunki.

No i oczywiście broń jądrowa spoko, ale elektrownie już nie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2015, 20:52:12 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1677 dnia: Grudzień 05, 2015, 20:58:43 pm »
Co sądzicie o tej wielkiej komicznej batalii medialnej antypisowskiej rozpętanej przez PO i jego popleczników? O tym że Swetru prosi obywateli żeby wyszli na ulicę?
Cieszę się, że ktoś inny zwraca na to uwagę. Od czasu wygrania wyborów przez PiS "Wyborcza" nie pisze o niczym innym, tylko polityce w kraju, osobliwie o kwestii tych kilku sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

Niepokoiłbym się razem z nią, gdybym miał poczucie, że faktycznie rozumiem, co się tak naprawdę działo i dzieje. W końcu przed tymi wyborami miałem wasz Kącik /pol/ głęboko gdzieś, teraz zaś nie mogę się opędzić od tematów z nim związanych.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1678 dnia: Grudzień 05, 2015, 21:04:36 pm »
Należy nie zapominać o przedwyborczej internetowej i medialnej kampanii anty PO. ;)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1679 dnia: Grudzień 05, 2015, 21:05:28 pm »
a, umknął mi ten wątek - petru to ofc kanalia i takie pierdolenie jest ofc ciut śmieszne, ale prawda taka, że pis odpierdala straszną manianę i to łamiąc prawo. A ponieważ "ale platforma to sramto" - no i dlatego trybunał usrał zmianę wprowadzoną przez PO,  uznał że tylko nadmiarowi sedziowie są niekonstytucyjni a wszelkie pitu pitu i nocne uchwały pisu z kukizem (który  wchodzi kaczyńskiemu w dupę tak głęboko że aż wychodzi mu gardłem - faktycznie, bardzo antysystemowe) tego nie zmienią. Można się śmiać z Wyborczej retoryki, ale faktycznie w taki sposób działało głównie jedno panstwo i były to nazistowskie niemcy

legion - to swoją drogą. Dość wspomnieć jak na dwa miesiące przed wyborami wszyscy nagle sobie przypomnieli że nienawidzą komorowskiego

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!