Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313890 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1530 dnia: Październik 28, 2015, 19:26:39 pm »
Cytuj
Arim - niby czemu nie dywagować?

Po pierwsze dlatego, ze z obecnego systemu nie wyjdziemy dopóki się sam nie rozleci, a więc nie ma po co sobie głowy łamać. Po drugie nie bardzo mam pomysł jakby ewentualny system miałby się prezentować.

Cytuj
"Inwestować jak ktoś ma nadmiar gotówki" to dopiero utopia w kraju, gdzie bodaj 40% gospodarstw domowych nie stać na jednorazowy wydatek powyżej 1000 zł jak np spieprzy się pralka

Nadmiar to słowo klucz, pomysł jest tylko dla tych, którzy ten "problem" mają. Jak pisałem wyżej, nie mam pomysłu jak miałby wyglądać system, który zadowoliłby każdego, a przynajmniej większa część.

Cytuj
jakbyś nie zczaił, Korwin odmawiający przyjęcia kasy bo to lewactwo to też był żart

W żadnym miejscu nie odnosiłem się do Korwina bo mam mocno wyjebanego na niego i jego postulaty. Natomiast Kukiz rzeczywiście nie dostał subwencji bo nie zarejestrował się jako partia.


"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1531 dnia: Październik 28, 2015, 19:56:26 pm »
Czy ja wiem? Pojawili się znikąd na tydzień przed końcem kampanii tylko dlatego, że TVP miała obowiązek zaprosić do debaty liderów wszystkich zarejestrowanych w całej Polsce komitetów. [...] Zandberg zrobił na debacie bardzo dobrze wrażenie, to i poparcie dla Razem skoczyło z jakiegoś 0,5% na 3,62%. Jeszcze miesiąc i pewnie weszliby do Sejmu.
I o to chodziło! Gdyby SLD miało więcej czasu to zmobilizowaliby elektorat i szybko nadrobiliby straty.

Partia Razem to był granat wrzucony w środek kampanii wyborczej, który miał rozsadzić lewicowy układ na polskiej scenie politycznej.

Nie wiedzieli, że mają takiego wyszczekanego tow. Zandberga? Jasne. Gdyby to była normalna partia, to zaraz by go wysłali przed kamerę.

Damian - bolka znają i lubią nawet w większej liczbie krajów
Ot - popkultura.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1532 dnia: Październik 28, 2015, 20:11:10 pm »
podbijam damiana, więcej czasu i o razem by zapomniano, a zlew by się odbił o ten procent. Zatopiono go, ale bezmyślnie, bo to były te krzesełka które dały władzę pisowi...

...chyba ze plan sięga dalej i skoro nie mogli wygrać, to chcą pisowi dać wszystko by się skompromitował, bo nie mają na kogo zwalać swoich porażek. PRzynajmniej poki nie wyleci jakis trup z szafy

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1533 dnia: Październik 28, 2015, 20:37:19 pm »
Tow. Zandberg podczas wieczoru wyborczego krzyczał, że powstaje nowa lewica. A jeszcze nie miał pewności, czy obecna aby na pewno nie wejdzie.

Jak dla mnie nic tam nie jest przypadkiem. To są zaplanowane działania. Pracują and tym przez ludzie, o których nikt nigdy nie słyszał, a mają olbrzymią władzę i pieniądze i pilnują swoich interesów, ew. interesów grup, których są reprezentantami, np. korporacje.
Klasztor - Fechtmistrz

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1534 dnia: Październik 29, 2015, 20:06:31 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lk8LFCz9Lls" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lk8LFCz9Lls</a>
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1535 dnia: Październik 29, 2015, 23:41:27 pm »
za to program ich partii oraz sama partia dostała ponad 5min w głównym wydaniu wiadomości dobry tydzień przed debatą tam tez po raz pierwszy dowiedziałem się, ze takie "dziwaki" istnieją.
2 tygodnie przed wyborami, mimo że kampania trwała od kilku miesięcy. No rychło w czas.

Swoją drogą warto kibicować Razem nawet jeśli się nich popiera, chociażby ze względu na to, że są silnie bóldupogenni - pięknie się ogląda, jak kuce się pieklą, tupią nóżkami i jeszcze bardziej niż zwykle obnażają swoją niewiedzę (vide nazywanie Zandberga komunistą przynajmniej 2 razy w każdym zdaniu albo wytykanie mu obco brzmiącego nazwiska, gdy popiera się partię, której liderzy mają tak rdzennie polsko brzmiące nazwiska jak Mikke i Wipler), robiąc fioletowym darmową reklamę.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2015, 04:02:49 am wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1536 dnia: Listopad 05, 2015, 16:50:02 pm »
W Poznaniu trzech mężczyzn właśnie skatowało 31-letniego syryjskiego chrześcijanina, a w Internecie pełno jest ludzi, którzy się z tego cieszą. Polski neonazizm kwitnie w najlepsze.

Swoją drogą, już za tydzień narodowy dzień demolowania stolicy. Ktoś się wybiera?
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1537 dnia: Listopad 05, 2015, 18:34:15 pm »
co zabawniejsze, syryjczyka mieszkającego tutaj od trzech lat i pracującego. Polskie bydło to jednak ewenement sam w sobie.

a co do demolowania - na pewno nie wybiera się prezydent, choć w poprzednich latach tak ochoczo popierano to buractwo ;D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1538 dnia: Listopad 06, 2015, 07:15:45 am »
Cytuj
a co do demolowania - na pewno nie wybiera się prezydent, choć w poprzednich latach tak ochoczo popierano to buractwo

A tam, płytki chodnikowe równie dobrze wyrywa się i bez prezydenta. Tylko co teraz bidoki pójdą spalić, jak im tęcze zabrali   :o

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1539 dnia: Listopad 06, 2015, 12:50:49 pm »
W tym roku motywem przewodnim są imigranci, a w okolicach Placu Zbawiciela jest przynajmniej jeden lokal z kebabem prowadzony przez obcokrajowca, więc na nudę nie będą narzekać.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1540 dnia: Listopad 06, 2015, 14:39:26 pm »
paru kręci się też po centralnym, więc spoko ;P No i zawsze jest ruska ambasada, choć z tą jest ciężko, bo walczy z banderowsko-upowsko-masońskim rządem ukrainy ;D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1541 dnia: Listopad 06, 2015, 18:53:53 pm »
Nie ma dowodów na to, że Stepan Bandera wiedział o rzezi wołyńskiej. ;)
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1542 dnia: Listopad 06, 2015, 23:00:51 pm »
afaik to nie była żadna tajemnica skoro mogliśmy się z nimi napierdalać w przerwie między napierdalaniem niemców. Ale może się mylę, mało mnie to interesowało tbh , za dużo bólu dupy by chciało mi się wczytywać

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1543 dnia: Listopad 06, 2015, 23:33:13 pm »
siak czy tak, Bandera był terrorystą, skazanym na śmierć, zamienioną na dożywocie. ;)
Wiec wielki fallus mu w dupe. hihi
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1544 dnia: Listopad 07, 2015, 09:09:06 am »
siak czy tak, Bandera był terrorystą, skazanym na śmierć, zamienioną na dożywocie. ;)
Wiec wielki fallus mu w dupe. hihi
podobnie jak wielu przywódców polskiego podziemia ;D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!