Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313798 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1500 dnia: Październik 26, 2015, 10:42:06 am »
no pewnie, te trzy mieszkania puste to nie do wybudowania, tylko zwolnione po wyrzuceniu na bruk takich lewaków jak ty :x

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1501 dnia: Październik 26, 2015, 11:33:07 am »
A tobie widzę ideologia PSL najbliższa, bo juz jestem tym lewakiem złym. Kto wygrywa ten z nami, nie Sent? :D
Na Piechocińskiego się głosowało widzę. Narodowy agraryzm Cię pociąga, czy masz kogoś w rodzinie i obiecał posadę w bibliotece na wsi?
Podobno dyrektor takiej placówki piątkę na lapie bierze lekko.

BTW, w Poznaniu wygrało PO. Hmm...
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1502 dnia: Październik 26, 2015, 11:45:10 am »
Ale pis to programowa lewica, więc. ;__;
MoG, ty pisiorski agencie.

Te 500zł to chyba jednorazowo.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1503 dnia: Październik 26, 2015, 11:52:44 am »
Już chyba każdy załapał, ze prawica zwykło się nazywać konserwatyzmów.
A ja jestem lewakiem liberalnym jak Ci z Razem. Bo trzeba wziąć za mordę tych wszystkich "przedsiębiorców" i opodatkować.

A 500 zl to miesięcznie do osiemnastego roku życia.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1504 dnia: Październik 26, 2015, 20:08:41 pm »
Zabawny będzie sejm w tej kadencji, PiS z pełnią władzy i prezydentem, naobiecywali tyle głupot, że teraz mają trochę przewalone i zero wymówek dlaczego tego nie wprowadza, albo zrealizują obietnice i rozsypią budżet. Po ilu miesiącach Szydło odda fotel premiera Jarkowi? Przydałaby się ankieta taka :D Ja jej osobiście daje czas do czerwca.

PO uzyskało i tak całkiem niezły wynik jak na ich styl rządzenia i taką, a nie inną kandydatkę na premiera, ale to już zasługa PiSu :P Teraz będą mieli dużo łatwiejszą rolę i mogę się założyć, że po 4 latach znowu wygrają.

Kukizowi udało się zająć miejsca Palikota w sejmie i zapewne tak i on po pierwszej kadencji skończy swoją karierę.

Nowoczesna niby weszła do sejmu, ale liczyłem na wynik w okolicach 10%, 7 to trochę mało, aby cokolwiek znaczyć, ale to zawsze jakaś odskocznia, aby się poprawić w przyszłych wyborach.

Ten kto wykreował partię Razem powinien dostać medal za piękne wyjebanie z sejmu Lewicy. Jak dla mnie najlepsza kacja całej kampanii.

PSL będzie w sejmie dopóki będzie istniał KRUS, a całe rodziny działaczy będą miały ciepłe posadki w wszelakich urzędach to wystarczy na te 5% i na tym bazują.


"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1505 dnia: Październik 26, 2015, 20:25:18 pm »
Cytuj
i zero wymówek dlaczego tego nie wprowadza, albo zrealizują obietnice i rozsypią budżet
a wina poprzedników?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1506 dnia: Październik 26, 2015, 20:57:13 pm »
Bolszewicy z Razem, zgodnie z ideologią nie mają lidera, tylko 9-osobową radę. Mogli wybrać nie lidera ( bo to byłoby wbrew ich partii), ale reprezentanta do kontaktów z mediami wcześniej, może zdobyliby więcej. Z jednej strony, fajnie, że ich nie ma, z drugiej mogą dzięki temu łatwiej się rozpędzić za 4 lata. Ogólnie te fioletowe flagi powinny być czerwone, niczym 100 lat temu.
Zaiste pięknie rozwalili zjednoczoną lewicę!

Btw. co stało się z partią emerytów i rencistów? Wymarła?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1507 dnia: Październik 26, 2015, 20:58:13 pm »
Widzieć Wasz "ból dupy" po wczorajszym wieczorze wyborczym - bezcenne.

Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1508 dnia: Październik 26, 2015, 21:05:27 pm »
Bolszewicy z Razem, zgodnie z ideologią nie mają lidera, tylko 9-osobową radę. Mogli wybrać nie lidera ( bo to byłoby wbrew ich partii), ale reprezentanta do kontaktów z mediami wcześniej, może zdobyliby więcej. Z jednej strony, fajnie, że ich nie ma, z drugiej mogą dzięki temu łatwiej się rozpędzić za 4 lata. Ogólnie te fioletowe flagi powinny być czerwone, niczym 100 lat temu.
Zaiste pięknie rozwalili zjednoczoną lewicę!

Btw. co stało się z partią emerytów i rencistów? Wymarła?
Miller jak miller, ale skąd ten ból dupy o to Razem łowca? Są trochę komiczni, fakt, ale co komu szkodzą? To nie kuce od korwina że jakby któryś z tych pomysłów wprowadzono to wszyscy mieliby w plecy

@Arim
już mówili że obietnice składała szydło więc jak premierem zostanie kto inny to nie musi ich spełniać :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1509 dnia: Październik 26, 2015, 21:27:58 pm »
Cytuj
Są trochę komiczni, fakt, ale co komu szkodzą?

No dokładnie, dla mnie są zajebiści, wyjebali Lewicę w sposób niesamowity. Jak będzie głosowanie do Parlamentu Europejskiego to w nagrodę zagłosuje na nich, te wybory i tak są bez znaczenia to niech się cieszą może się któryś na darmową emeryturę załapie :D

BTW Chyba się załapali na subwencję, ciekawe czy oddadzą 75% na "wyrównywanie niesprawiedliwości społecznych" :D
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2015, 21:32:57 pm wysłana przez Arim »

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1510 dnia: Październik 26, 2015, 21:40:18 pm »


No dokładnie, dla mnie są zajebiści, wyjebali Lewicę w sposób niesamowity. Jak będzie głosowanie do Parlamentu Europejskiego to w nagrodę zagłosuje na nich, te wybory i tak są bez znaczenia to niech się cieszą może się któryś na darmową emeryturę załapie :D

BTW Chyba się załapali na subwencję, ciekawe czy oddadzą 75% na "wyrównywanie niesprawiedliwości społecznych" :D
się z nich śmiejesz ale oni faktycznie byliby w stanie. To nie korwin gdzie hasła są dla ludu a profity dla frontmena

poza tym ja miałem ubaw z twojej nowoczesnej, idąc w piątek do pracy dostałem dwie ulotki kandydatek, obie pracują jako... szefowe swoich fundacji, chca pomagać i w ogóle lewactwo :D Komedia

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1511 dnia: Październik 26, 2015, 22:00:56 pm »
Mnie tam rybka, bo nie ma bata by goście kiedykolwiek doszli do władzy. Władimir Iljicz Uljanow byłby dumny z ich podstawy programowej. Oni reprezentują całkowite przeciwieństwo moich poglądów, zapewne dlatego działają na mnie jak...
(click to show/hide)
Nie wątpię w ich intencje, goście chcą dobrze. Na pewno są uczciwsi od takiego SLD, PSL, PiSu czy PO. Wciąż jednak, nie uważam, by gigantyczna ingerencja państwa we wszystko była dobrą rzeczą. Pewnie, wskazują istniejące problemy i pojedyncze zaprezentowane rozwiązania mogą być dobre. Tylko czym jest 5% dobrych pomysłów wobec 95% fatalnych?

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1512 dnia: Październik 26, 2015, 23:05:33 pm »
Jeśli ktoś nazywa razemowców bolszewikami, powinien zaliczyć jakiś - o ironio - gułag reedukacyjny, w którym ktoś do skutku trzepałby go po głowie leksykonem pojęć politycznych. To normalna socjaldemokracja, którą ZL nie była. Zresztą preferują społeczną gospodankę rynkową (gigantyczna ingerencja państwa, faktycznie), więc bliżej im nawet do centrum niż skrajności, no ale w tym kraju wszystko na lewo od Korwina to bolszewizm. Niedawno dowiedziałem się nawet, że wolnorynkowiec i kapitalista Petru, podobno nawet bankster, jest lewakiem. A największą bekę mam z tego, że mało kto w ogóle czytał ich program i opiera się tylko na tym, że przeczytał w necie, że chcą komuś zabrać 75% dochodów.

No chyba że bawimy się w obie strony i Korwin i Kukiz są neonazistami.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1513 dnia: Październik 26, 2015, 23:10:52 pm »
Razem będą największą siłą w Polsce niedługo. Na PO już nikt nie zagłosuje, bo brakuje im lidera, który zebrałby to wszystko do kupy. PiS po 4 latach nie zrobi nic, a nie będą mogli mówić, że nie spełnili obietnic, bo im opozycja przeszkadzałaa. SLD nie istnieje, PSL przestanie istnieć. Petru i Kukiz to sezonowcy i każdy o tym dobrze wie.

I wtedy wyłoni się piękna lewica, w postaci Razem. I zapanuje socjalizm przy którym ten z krajów skandynawskich, będzie wyglądał jak twardy kapitalizm rodem z XIX wieku.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1514 dnia: Październik 26, 2015, 23:43:59 pm »
Myślałem, że ten temat jest niepoprawny, stąd bolszewicy ;) Mają predyspozycje, zaczynają od podstaw ( brak starych komuchów), są lewicowcami i machali tymi flagami jak na marszach zwycięstwa. Może za 4 lata dostaną się do sejmu, może w dłuższym okresie czasu wyprą SLD i pochodne. Może zbudują 10% elektorat, może za kilkanaście lat faktycznie obejmą władzę. Za dużo może, za daleko do wyborów.

Kukiz kojarzy mi się z PPPP.
Kuce nie lubią Petru, bo podbiera im wyborców.