Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313824 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1440 dnia: Październik 21, 2015, 21:06:54 pm »
Swoją drogą, wytrzymałem tylko "odpowiedzi" na pierwsze pytanie w debacie Kopacz vs Szydło. Takiego pierdolenia dawno nie było.

Na druga już siły nie miałem, ale podobno Korwin zmasakrował nas. Lewaków.

Anyway, Ned, bardziej mnie Kuba jarała.

Ale tak między Bogiem, a prawdą, to 75% podatek dla najbogatszych to idiotyzm. Depardieu się nam namnożą.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1441 dnia: Październik 21, 2015, 21:14:01 pm »
No właśnie m.in. z powodu tej stawki 75% nie zamierzam na nich zagłosować, ale i tak mam bekę z ludzi, którzy marudzą, że zarabiają za mało i że np. prezesi banków koszą ogromne pieniądze mimo że ich praca nie jest aż tak wielokrotnie bardziej warta, a gdy ktoś chce nieco wyrównać tę niesprawiedliwość, to się oburzają jeszcze bardziej. Owszem, rodzi to ryzyko wyprowadzenia biznesu do rajów podatkowych, ale naiwny jest ten, kto sądzi, że teraz nikt nie oszukuje w ten sposób. Trudno powiedzieć, że mamy aż przeinwestowany budżet pieniędzmi z tego tytułu.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1442 dnia: Październik 21, 2015, 21:17:51 pm »
yep, podbijam neda. Jak pisałem wcześniej, wiele pomysłów mi się nie podoba bo są po prostu kretyńskie (nie popieram rozdawnictwa na ślepo, podobnie jak omijania złodziejskiej roli KK i tego podatku 75% od dochodów, choć inna sprawa że ludzie to kretyni i nie rozumieją że afaik dotyczy on tylko kwoty POWYŻEJ 500 tys, tzn pierwsze pół miliona nie podlega opodatkowaniu i dopiero kasa zarobiona powyżej tego progu jest obarczana podatkiem), ale są zdecydowanie bardziej autentyczni niż kukiz czy muszka i dobrze że się wreszcie przebili.

A kuce mają bóldupy bo wypadł lepiej od ich pupilków-krzykaczy :D

I w sumie edit mały - przecież ci co mogli to i tak już do nich uciekli, wiec mała strata tbh. Pozdrawiamy największe polskie firmy odzieżowe jak te sinsaye i inne badziewia

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1443 dnia: Październik 21, 2015, 23:32:36 pm »
Ziemkiewicz nazwał Zandberga oszołomem. Trudno o lepszą rekomendację.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1444 dnia: Październik 22, 2015, 07:26:59 am »
Widziałem pana Ziemkiewicza w Złotych Tarasach, jak przelotem byłem w Warszawie w czerwcu tego roku. Sunął ruchomymi schodami ku górze. Wyglądał na zjebanego ale spokojnego, pewnie jechał kogoś opluć albo właśnie to zrobił.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1445 dnia: Październik 22, 2015, 08:31:44 am »
Albo przeleciał kogoś na Niemca.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1446 dnia: Październik 22, 2015, 14:20:12 pm »
Zdecydowanie najśmieszniejsza rzecz, jaką przeczytałem w tym roku.



Do sprzeczności wymienionych przez Senta można jeszcze dołączyć oburzanie się kuców, gdy ktoś nazwie ich neonazistami, mimo że wszystkich ludzi na lewo od siebie nazywają lewakami, a ostatnio komunistami.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2015, 14:48:00 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1447 dnia: Październik 22, 2015, 16:48:11 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WYOItMfCEvw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WYOItMfCEvw</a>

Zaraz, to korwin juz nie zbija piony z kukizem?
Jąkający się kukiz i tak mowi wyrazniej po obcemu ( o ile umi) niż sepleniący się kurwin po naszemu. :V

btw, przeczytałem gracjan roztocki. :D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1448 dnia: Październik 22, 2015, 17:08:35 pm »
Te dwa posty... A właściwie treści zalinkowane. Matko...
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1449 dnia: Październik 22, 2015, 17:27:45 pm »
żeby nie było, to chyba jest parodia spotów wyborczych
(chyba :V)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1450 dnia: Październik 22, 2015, 19:32:03 pm »
szczerze Legion, to nie widzę różnicy między roztockim a ostrowskim, ten i ten płaczliwa pizda :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1451 dnia: Październik 22, 2015, 19:57:35 pm »
Widzę, ze już chyba wszystkie opcje polityczne mają swojego "Korwina", nawet lewacy się doczekali :D A tak na serio to obejrzałem pół godziny tej zabawnej debaty i przełączyłem na Ligę Mistrzów. Żaden polityków nie powiedział nic konkretnego, większość odpowiedzi nie na temat lub pod publiczkę, a już przodowały w tym liderki dwóch największych partii. Jak pomyślę, że jedna z tych pań zostanie premierem to aż żal się robi i trochę wstyd na arenie międzynarodowej.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1452 dnia: Październik 22, 2015, 20:08:15 pm »
żeby nie było, to chyba jest parodia spotów wyborczych
(chyba :V)
Niestety (a może na szczęście?) jest. http://www.rdc.pl/podcast/poranek-rdc-paulina-macutkiewicz-fikcyjna-kandydatka-na-prezydenta/
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1453 dnia: Październik 22, 2015, 20:14:36 pm »
Cytuj
No właśnie m.in. z powodu tej stawki 75% nie zamierzam na nich zagłosować, ale i tak mam bekę z ludzi, którzy marudzą, że zarabiają za mało i że np. prezesi banków koszą ogromne pieniądze mimo że ich praca nie jest aż tak wielokrotnie bardziej warta, a gdy ktoś chce nieco wyrównać tę niesprawiedliwość, to się oburzają jeszcze bardziej.

Że też nie zauważyłem tej jakże błyskotliwej odpowiedzi :D Zwykłą kradzież (każdy podatek bezpośredni powyżej 50% to normalne złodziejstwo) nazywasz  "wyrównywanie niesprawiedliwości" to masz trochę dziwną definicję "sprawiedliwości".

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1454 dnia: Październik 22, 2015, 20:29:55 pm »
arim, pieprzysz teraz jak typowy kuc. Jak pisałem, koncepcja nie polega na tym że jak masz dochód 499,999 zł to płacisz 100 tys podatku a jak zarabiasz 500,001 zł to płacisz 400 tys podatku i na koniec masz ich mniej niż w wariancie pierwszym, tylko ze powyżej pół miliona ciężej ci zarabiać coraz więcej. Nie jestem fanem tego rozwiązania, ale ma ono pewną logikę, w końcu jeśli zarabiasz powyżej pół miliona zł rocznie to biedny zdecydowanie nie jesteś i domowego budżetu ci to nie obciązy. To coś jak ten kociokwik banków, że nie będą mogły wypracować 20 mld zysku na czysto jak się je opodatkuje, no ktoś tu chyba na głowę upadł jęcząc o coś takiego.

I doprawdy nie ośmieszajmy się tekstami o cięzkiej pracy i wnoszeniu czegoś do gospodanki, jak połowa majątki odziedziczyła (pozdro korwin czy amerykańskie klany) lub de facto nakradła (pozdro taki kulczyk czy inni oligarchowie z układami, albo taki MS kradnący technologie), a druga wysra się na twój patriotyzm nawet dla głupiej połowy procenta podatku jeśli tylko da się szansę (pozdro obracajacy dziesiątkami miliardów apple który ładuje do środka najtańszą chińszczyznę z najgorszych azjatyckich kołchozów jakby musieli walczyć ceną).

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!