Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313688 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1410 dnia: Październik 16, 2015, 18:51:27 pm »
Swoją drogą od dawna mnie zastanawia, dlaczego kuce tak nienawidzą Ryszarda Petru. Ekonomista, dużo lepiej wykształcony w tym zakresie od magistra filozofii, człowiek szanowany w świecie finansów, mający za sobą pracę w wielu międzynarodowych instytucjach. Słowem człowiek sukcesu, w dodatku kapitalista, który powinien być ich idolem. I pewnie byłby, gdyby zdecydował się startować z list Korwina, a nie założyć własne ugrupowanie i pokazać mu, jak się uprawia politykę.

No i dlaczego tak bronią frankowiczów, których Rysiek wpuścił kiedyś w maliny? Wszak chcącemu nie dzieje się krzywda.

A że Petru był kiedyś w Unii Wolności, że ponoć nawet współpracował kiedyś z Tuskiem? Korwin też. Że na jego listach wyborczych są ludzie z przeszłością w innych partiach politycznych? Cóż, Tomasz Górski, jedynka KORWiN w Poznaniu, był już posłem trzech kadencji (jest nim nieprzerwanie od 2005 roku, czyli teraz też), przez 10 lat należał do PiS-u, a przez kolejne 2 (do 2014 roku) do Solidarnej Polski. Podejrzewam, że nie jest rodzynkiem. Jeśli mówić o NowoczesnejPO, to wypadałoby i o KORPiS-ie. O Wiplerze już nawet z litości nie wspominam.

Jasne, Petru zapewne poszedł w politykę, bo chciał się nachapać (na finanse pewnie nie narzeka, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia) i zdobyć dodatkowe znajomości (wielu byłych posłów dostaje bardzo intratne propozycje zawodowe), ale kto spośród kandydatów nie ma takiej motywacji? Jeśli ktoś myśli, że Korwin ma inne cele, a potem jeszcze mówi innym, żeby "wyłączyli TVN", to kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego. I to na cito.

Dlatego szanuję takich ludzi jak Marian Kowalski, który może i jest niewykształconym kretynem, który mówi, że jest narodowcem, a potem robi sobie zdjęcia z portretem Piłsudskiego, ale przynajmniej ma polityczną charyzmę, potrafi przemawiać i stwarza pozory ideowca i społecznika.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2015, 18:58:23 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1411 dnia: Październik 16, 2015, 21:00:30 pm »
No i kowal jest przede wszystkim konsekwentny w byciu kowalem.

A od kuców za wiele nie wymagaj, ile to już razy mówiłem, że jednocześnie walczą o wolny rynek,  ale zamknęliby granice dla obcego kapitału i emigrantów ekonomicznych, chcą niskich podatków i jak najmniej państwa, ale mają ból dupy za każdym razem jak państwo im nie pomaga, chcą wojska, ale go unikają, et cetera.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1412 dnia: Październik 16, 2015, 21:33:40 pm »
Popieram słowa Millera i tego drugiego od kutasów, że Petru został wynajęty przez banki.

W życiu nie widziałem, żeby taki "nikt" miał taki fejm w telewizji, jak on.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1413 dnia: Październik 16, 2015, 21:34:54 pm »
to jest nawet lepsze mog, podobno startujący z jego list muszą wpłacać kasę na kampanię (od 10k w górę), a dostają ją.. od banków na specjalnym kredycie

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1414 dnia: Październik 16, 2015, 21:54:59 pm »
W sumie Palikot jak zbierał na własną kampanie, to rozdawał swoim pracownikom po 10k, żeby wpłacali na rzecz jego komitetu, a potem partii. Bo w prawie Polskim jest, że osoba fizyczna może wpłacić max 10k na poczet partii.

Swoją droga, co myślicie o mocno rozdmuchanej aferze z Zelnikiem? Pomijam fakt, że znowu ta Korwin-Piotrowska, której nie trawie. Nie dosyć, że spóźniony zapłon (audycja ma jakiś czas), to szczerze powiedziawszy takie jaja tam to chleb powszedni. Najlepsze jest to, że wszyscy teraz zwalają to na Wojewódzkiego, który przecież telefonu nie wykonał. Zawsze robi to Mikołaj Janusz (jak w tym przypadku), albo Michał Kempa.

Komentarz Janusza i tak w sumie treściwy https://www.facebook.com/mikolaj.jaok

Obraził się, że napisano "zadzwoniono". D:
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2015, 22:21:16 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1415 dnia: Październik 17, 2015, 03:13:00 am »
W życiu nie widziałem, żeby taki "nikt" miał taki fejm w telewizji, jak on.
Jakby inny "nikt" miał w sobie tyle klasy, kultury i prezencji co Petru (można go krytykować, ale tego jednego odmówić mu nie sposób - wystarczy zwrócić uwagę na to, jak zachował się, gdy sekretarz generalny KORWiN zakłócił mu ostatnio konferencję), też pewnie cieszyłby się większym czasem antenowym poświęconym przez największe stacje. (Nie)stety to wszystko to ostatnie, z czego znani są ci pożal się "antysystemowcy". Petru jest pewnie mendą jak prawie każdy bankier, ale czy wyróżnia się tym spośród polityków, także tych nieobecnych póki co w Sejmie? Jasne, że nie. Poza tym, on ma przynajmniej realne i w miarę sensowne postulaty, nie odstawia takiego demagogicznego pierdololo jak Korwin z likwidacją ZUS-u czy PIT-u. I dlatego prawdopodobnie on wejdzie do Sejmu na luzie, a Korwinowi zostanie tylko wmawianie sobie, że wybory są fałszowane.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1416 dnia: Październik 17, 2015, 09:14:34 am »
tbh nie mam pojęcia o jakiej aferze mowa MoG

Ned - ta partia razem (czy jak mają te lewaki) też jest kulturalna i tak dalej, ale w tv praktycznie nie istnieje. Taszuja Petru jest sztucznie promowana i niestety taka jest prawda, jak to tutaj ktoś napisał, taki palikot poprzedniej kadencji

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1417 dnia: Październik 17, 2015, 10:58:07 am »
@Ned, ale porównywać do Korwina, to nie trzeba, bo przy nim każdy zachowuje się normalnie. Ale jak wspominał Sent, taka partia Razem nie pojawia się zbyt często w mediach, a jak już się pokaże, to charakterze "Po co w ogóle zakładacie partie, skoro jesteście na granicy błędu statystyczngo?" (cytat z Faktów TVN).

Nawet Nowacka ze Zjednoczonej Lewicy nie jest tak aktywna w mediach "głównego ścieku", jak Petru. Wrodzona ostrożność nakazuje mi omijanie go szerokim łukiem.

@Sent, o Zelniku poczytaj tutaj sauce http://wiadomosci.onet.pl/opinie/dno-i-wodorosty/0kp9vh

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1418 dnia: Październik 17, 2015, 11:11:12 am »
Wracam pociągiem do domu i w moim przedziale trafiła skrajna lewaczka-feministka na pseudo korwiniste który opierał swoją wiedze na kwejku i maksie "oszołom" kolonko. Się działo.
On pierdoli jakieś głupoty do ukrainki z którą podróżował, jak to kopaczowa podpisała umowe z merkel, że przyjmiemy 100k emigrantów, jak to niemcy przyjeli tylko 6k a reszte do nas przemycają, jak to wszystko sami dżichadyści i ścinają brody na granicy, jak to oni wszyscy tylko do nas po socjal, jakie to PO pokuriwałe, etc. Gdy skończył pierdolić zaczęła lewaczka, zadzwoniła do swojej znajomej i drze morde do telefonu, że słychać było ją na pół pociągu (a siedziała obok mnie.. :( ), jakcy to polacy to skurwiały naród, jacy to prawicowcy źli i skurwiali, że nie chcą emigrantów, że ich przodkowie sami emigrowali, jacy to szczeciniacy to kurwy, bo sami są potomkami emigrantów (chodziło jej o przesiedlenia powojenne) i pierdoliła mi nad uchem przez bite 10 min, ewidentnie próbując kogoś sprowokować do dyskusji.
Ja pierdleee... :< Całe szczęście miałem słuchawki. :V
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1419 dnia: Październik 17, 2015, 11:33:01 am »
@mog - przesadzasz, kukiz i wipler stanowią dobrą konkurencję dla korwina ;D A o Nowackiej nic nie mów, kto tę sprzedajną sukę wypchnął na pierwsze miejsce, japierdole.. srsly, już ogórkowa była lepsza, przynajmniej było na co patrzeć :x
A co do Zelnika - już myślałem że znowu coś o ukrainkach i sprzątaniu.  Cóż, tylko pokazuje jakie to jest szambo i że takie telefony muszą być normą skoro dał się wkręcic ^^'

@legion
i gdzie tu feminazizm? Przecież prawdę mówiła, przynajmniej w sporym stopniu :P Już myślałem że atakowała swoim otherkinem, szczała w spodnie by utożsamiać się z ofiarami gwałtów czy inny shit

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1420 dnia: Październik 17, 2015, 11:35:49 am »
Cytuj
i gdzie tu feminazizm? Przecież prawdę mówiła, przynajmniej w sporym stopniu :P Już myślałem że atakowała swoim otherkinem, szczała w spodnie by utożsamiać się z ofiarami gwałtów czy inny shit

Ona nie mówiła, ona darła jape, wieszała psy na wszystkich i była agresywna w mowie, no i tak pluła jadem, że prawie mnie opluła jak zobaczyła, że założyłem słuchawki. :D A lapka całego sobie zapluła. :P
Cóż, może w tym opisie nie oddałem wszystkiego, ale cieżko takie osoby dobrze opisać. ;)
Ocf, nie żebym popierał któraś z tych osób, ziomek ociekał ignorancją, ona zaś jadem. :V Nie lubię takich ludzi... słuchać.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2015, 11:40:41 am wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1421 dnia: Październik 17, 2015, 23:29:41 pm »
Ned - ta partia razem (czy jak mają te lewaki) też jest kulturalna i tak dalej, ale w tv praktycznie nie istnieje. Taszuja Petru jest sztucznie promowana i niestety taka jest prawda, jak to tutaj ktoś napisał, taki palikot poprzedniej kadencji
Razemowcy to kompletne anonimy, 95% internautów pewnie nie potrafiłoby wymienić z pamięci nazwiska choć jednego ich działacza, z liderem włącznie. Petru nie jest wcale takim panem iksińskim, ale równie dobrze na podstawie tego, jak Korwin i jego kumple torpedują swoje poparcie na finiszu każdej kampanii mógłbym wysunąć hipotezę, że JKM jest rządowym agentem, który ma za zadanie dopilnować, by w Polsce jeszcze przez jakiś czas nie wyrosła porządna opozycja poza Sejmem.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2015, 23:31:58 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1422 dnia: Październik 17, 2015, 23:40:58 pm »
no wipler to w robieniu z siebie idioty przechodzi samego.. siebie. W tym momencie pozdrawiam gorąco Lokosa vel Moreana, który musi co najmniej 10x dziennie zasrać wszystkim tablicę na fb jakimś pierdolamento jak nie o pisie lub korwinie, to o tym jaka platforma jest zła

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1423 dnia: Październik 18, 2015, 09:52:25 am »
. W tym momencie pozdrawiam gorąco Lokosa vel Moreana, który musi co najmniej 10x dziennie zasrać wszystkim tablicę na fb jakimś pierdolamento jak nie o pisie lub korwinie, to o tym jaka platforma jest zła
Owned.

@Ned, bo właśnie o to chodzi w tej partii Razem. Nie ma spadochroniarzy z innych partii. Nikt za nimi nie stoi. Nie mają też de facto lidera. Wszyscy to młodzi ludzie z mocno lewicowa postawa. Tak jakbyśmy my z Sentem założyli partie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1424 dnia: Październik 18, 2015, 10:03:59 am »
Owned.
z kardynałem bergoglio i ateizacją polski też walczy

Cytuj
@Ned, bo właśnie o to chodzi w tej partii Razem. Nie ma spadochroniarzy z innych partii. Nikt za nimi nie stoi. Nie mają też de facto lidera. Wszyscy to młodzi ludzie z mocno lewicowa postawa. Tak jakbyśmy my z Sentem założyli partie.
to co, zakładamy im poznańską komórkę? ;D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!