Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313678 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1230 dnia: Sierpień 28, 2015, 19:24:05 pm »
Próbuję tylko nieco rozluźnić atmosferę, więc możesz już za piątym razem z tym samym tekstem wykurwiać na Onet.

Jesteś nieuleczalnie sztywny albo tępy, OK, szanuję to, nie walczę z tym. Dlatego ci wyjaśnię, o co chodziło. Stan pochwy po porodzie czyni ten okres wyjątkowo nieprzyjemnym, jeżeli małżeństwo uprawia seks częściej niż raz na dziecko. Jest to mocno obyczajowa i względna sprawa, dla jednych to ważne,  dla innych wcale. W najcięższym przypadku można z rozmową zejść na kulturę i forsowanie ważności seksu na każdym kroku, w najlżejszym sobie chichnąć subtelnie. Bo nie ma co tak wszystkiego traktować poważnie.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1231 dnia: Sierpień 28, 2015, 19:35:28 pm »
Cytuj
Próbuję tylko nieco rozluźnić atmosferę, więc możesz już za piątym razem z tym samym tekstem wykurwiać na Onet.

Dziękuje za dobrą radę :) Tak między nami, niesamowicie rozluźniłeś atmosferę, z reszta jak za każdym razem kiedy wrzucasz swoje wstawki, dobrze że mamy tu taką dusze towarzystwa :)

Cytuj
Jesteś nieuleczalnie sztywny albo tępy, OK, szanuję to, nie walczę z tym.

Tępy, tępy, dobrze ze sobie to wyjaśniliśmy :)

Cytuj
Stan pochwy po porodzie czyni ten okres wyjątkowo nieprzyjemnym, jeżeli małżeństwo uprawia seks częściej niż raz na dziecko. Jest to mocno obyczajowa i względna sprawa, dla jednych to ważne,  dla innych wcale. W najcięższym przypadku można z rozmową zejść na kulturę i forsowanie ważności seksu na każdym kroku, w najlżejszym sobie chichnąć subtelnie.

Cieszy mnie niezmiernie ta jakże ciekawa wstawka. Tak się tylko spytam jaki ma ona związek z tematem dyskusji?

Cytuj
Bo nie ma co tak wszystkiego traktować poważnie.

Na poważnie? Ja bardzo lubię żartować, ale sa pewne granice, fajnie jakby żarty jednak śmieszyły więcej niż jedną osobę, tym bardziej jak tą osobą jest tylko sam autor żartu :) 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2015, 19:40:04 pm wysłana przez Arim »

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1232 dnia: Sierpień 28, 2015, 19:48:14 pm »
Cytuj
Nic nie poradzę
...i zaprezentuję swój wysoki poziom kultury osobistej. Nic nie poradzę przejsz.

Jestem już troszeczkę zmęczony dyskusją z człowiekiem, który żąda od innych twardych faktów (ignorując przy okazji te, które już zostały podane) podczas gdy sam najwyraźniej nie ma zamiaru ich przedstawiać, bo "zjechałem ci argumenty, dawaj kolejne". Jak już nauczysz się prowadzenia dyskusji i przedstawiania argumentów w kulturalny sposób to się odezwij, chętnie porozmawiam ;)

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1233 dnia: Sierpień 28, 2015, 19:53:29 pm »
Cytuj
estem już troszeczkę zmęczony dyskusją z człowiekiem, który żąda od innych twardych faktów (ignorując przy okazji te, które już zostały podane) podczas gdy sam najwyraźniej nie ma zamiaru ich przedstawiać, bo "zjechałem ci argumenty, dawaj kolejne". Jak już nauczysz się prowadzenia dyskusji i przedstawiania argumentów w kulturalny sposób to się odezwij, chętnie porozmawiam

Odniosłem się do każdego przedstawionego przez ciebie "argumentu", a że były słabiutkie to co mam jeszcze pisac, liczyłem ze mnie czymś zaskoczysz, ale widocznie to za wiele. Cóż takie jest życie, ale tak na przyszłość, sloganami mozna wiele zdziałać, ale tylko na krótką metę, brak konkretów wyjdzie prędzej czy później.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1234 dnia: Sierpień 28, 2015, 20:00:45 pm »
Cieszy mnie niezmiernie ta jakże ciekawa wstawka. Tak się tylko spytam jaki ma ona związek z tematem dyskusji? 
Miał związek z tematem polityki prorodzinnej, panie poważny dyskutancie.
Na poważnie? Ja bardzo lubię żartować, ale sa pewne granice,
Biorąc pod uwagę, że nie widziałem żeby rozbawiło ciebie cokolwiek innego, niż cudza nieporadność (vide sygnatura), powinięcie nogi czy do bólu przykre absurdy polityczne, to nie jestem zaskoczony.

Zwłaszcza to ostatnie mnie przeraża, jak ludzie o polityce mówią "zabawne, że (...)". Dziwne poczucie humoru.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1235 dnia: Sierpień 28, 2015, 20:14:23 pm »
Cytuj
Miał związek z tematem polityki prorodzinnej, panie poważny dyskutancie.

Na 100% napisałeś to aby podyskutować, a nie po to aby napisać cokolwiek im dziwne tym fajniejsze, ale spoko nie będę obstawał przy swoim.

Cytuj
Biorąc pod uwagę, że nie widziałem żeby rozbawiło ciebie cokolwiek innego, niż cudza nieporadność (vide sygnatura), powinięcie nogi czy do bólu przykre absurdy polityczne, to nie jestem zaskoczony.

Zwłaszcza to ostatnie mnie przeraża, jak ludzie o polityce mówią "zabawne, że (...)". Dziwne poczucie humoru.

Niestety nie bardzo ma mnie co tu rozbawić, od tego mam "życie realne", ze tak powiem. Bez urazy, ale twoje "wstawki" są ostatnią rzeczą, która by mnie bawiła i chyba nie jestem w tym osamotniony.

Serio wpierdzielanie gdzie się da swoich dziwacznych tekstów, których tak na dobra sprawę nie rozumie nikt prócz autora sprawia, ze mam wielką ochotę napisać coś co działa na wyżej wymienionego osobnika, jak on na mnie. A niech wie jak jest irytujący :)

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1236 dnia: Sierpień 29, 2015, 19:12:59 pm »
Śmieszne są te Wasze polityczne dyskusje, gdy się w nich nie uczestniczy, tylko obserwuje się je z boku.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1237 dnia: Sierpień 29, 2015, 19:21:02 pm »
cóż, po o powstał ten kącik

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1238 dnia: Sierpień 30, 2015, 12:51:19 pm »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1239 dnia: Sierpień 30, 2015, 14:19:52 pm »
Okej, niech przyjeżdżają. Niech spróbują żyć z socjalu, jaki jest u nas.

Problemem jest, że Niemcy, Francja i WB będzie się nas czepiać, że nie potrafimy zatrzymać imigrantów u nas. Wtedy sa dwa wyjścia - albo ci imigranci dostaną kupe hajsu od państwa, więcej niż nie jeden Kowalski, albo spieprzą na zachód/północ, gdzie socjal wyższy.

Wszyscy chyba zdajemy sobie sprawe, że imigranci nie przybyli by do Europy tak tłumnie, gdyby właśnie nie wysoki socjal, jaki proponuje się im. Dla mnie to chore. Dlatego też śmieszy mnie na przykład Donald Trump, który na przykład chce deportować meksykańców. No kurde, oni chociaż pracują. Natomiast taki Abdul w Niemczech/Francji/WB nie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1240 dnia: Sierpień 30, 2015, 16:04:26 pm »
Chciałbym przypomnieć że socjal dla imigrantów z Syrii w tym kraju wynosi 2600 zł.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1241 dnia: Sierpień 30, 2015, 16:24:51 pm »
Wszyscy chyba zdajemy sobie sprawe, że imigranci nie przybyli by do Europy tak tłumnie, gdyby właśnie nie wysoki socjal, jaki proponuje się im.
Akurat przybywają tak tłumnie, uciekając przed wojną i śmiercią głodową i wybierając prawdopodobną śmierć w drodze do Europy zamiast pewnej śmierci w przypadku zostania na miejscu - a jak zachowa się część z nich w nowej ojczyźnie, to już inna sprawa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2015, 16:28:20 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1242 dnia: Sierpień 30, 2015, 16:39:46 pm »
Chciałbym przypomnieć że socjal dla imigrantów z Syrii w tym kraju wynosi 2600 zł.
Brutto czy netto? :P No i sauce please, bo gdzieś czytałem, że z Syrii jakaś organizacja pozarządowa sprowadziła uciekinierów i dostają 1000 zł na całą rodzine.

@Ned - ale dam sobie łapy uciąć, że nie przyjechaliby do Europy, gdyby nie mieli perspektywy opieprzania się i dostawania hajsu. Dlatego na przykład jak znaleźli u nas uchodźców, to nie chciał zostać nikt (albo śladowe ilości), a jechali dalej - Niemcy, Francja, Norwegia, Szwecja itp.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1243 dnia: Sierpień 30, 2015, 17:07:08 pm »
Ned - pytanie czemu nie spierdalają do kuwejtu, emiratów czy arabii saudyjskiej do której mają zdecydowanie bliżej.

MoG - to był trochę skomplikowane, bo kolo cwaniaczył. Jęczał np że dali mu pokój na 6 osób, tylko zapomniał dodać, że w tym pokoju miały siedzieć dwie

flood - tylko że to nie polacy im płacą tylko unia

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1244 dnia: Sierpień 30, 2015, 18:59:52 pm »
Hahahahahahaha! Komiks z Kiciputka! :D

Nedziu, czy Ty się za trolling wziąłeś? :D

Jeśli nie to zamknijcie już ten temat, bo przeszedł on swoje granice. :D
Klasztor - Fechtmistrz