Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313699 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1020 dnia: Maj 18, 2015, 12:13:09 pm »
Anyway, na interii (czyli Polsat) lepiej wypadł podobno Komorowski. Natomiast na frondelku pisze sie o tym, że Komorowski powinien się wycofać, bo poniósł totalną klęske. D:

Ale z tego co czytałem - same ogólniki, nie było też tekstów jak z Donkiem ile kosztuje gaz, kurczak itd.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1021 dnia: Maj 18, 2015, 12:30:58 pm »
Jeden i drugi walili typową kiełbasą. Bronek w pewnym momencie próbował wykreować się na wielkiego zwolennika referendów. Zasadniczo na samym początku powinni dać napis "Prezydent i tak nie ma na do powiedzenia przy ustawodawstwie".

Może ludzie komentujący w internetach odbierają debatę tak, że wygrywa ten bardziej rozgadany i atakujący?
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1022 dnia: Maj 18, 2015, 12:47:33 pm »
nie, ludzie w internetach mają obecnie ból dópy na bronka bo to modne, cokolwiek by nie powiedział. Vide to z tym "młodym" i jego siostrą, "zmień pracę lub weź kredyt" może nie było najlepszą możliwą odpowiedzią, ale co miał powiedzieć, że sam ją zatrudni? Choć duda by tak pewno zrobił

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1023 dnia: Maj 18, 2015, 12:53:14 pm »
Przecież ludzie w internetach piszą, że Komoruski wygrał.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1024 dnia: Maj 18, 2015, 13:11:26 pm »
zależy czy mówisz o onetach czy wszelkich demotach. Ew. to wina tego, że ja znam głównie bóldupnych i takie bóldupne treści wklejają gdzie się da

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1025 dnia: Maj 19, 2015, 08:41:45 am »
Na temat tej debaty można napisać tylko jedno, pomimo, że Komorowski wypadł bardzo słabo to i tak zmiażdżył Dudę jak tylko chciał, świadczy to tylko o tym jak marnych mamy kandydatów.

Sukces Dudy to sukces jego sztabu, "schowanie" Jarka na czas trwania kampanii, a także żelazny, moherowy elektorat.  To w jaki sposób udało się PiSowi poprzez agresywną kampanię w necie zniwelować te +/- 20 punktów procentowych różnicy jest czymś za co należy się im jakaś nagroda "polityczna" czy coś w tym stylu. Serio dla mnie jest niesamowite jak poprzez opłacanie ludzi piszących "komenty na internetach" udało sie tak diametralnie zmienić nastawienie społeczeństwa. Zabawne, ze tę pracę sztabu zniweczy sam kandydat swoją nieudolnością.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1026 dnia: Maj 19, 2015, 08:54:19 am »
Gdy myślę o możliwości wygrania Dudy to przypomina mi się ten kawałek:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=B1bKvD7RJCQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=B1bKvD7RJCQ</a>

Taa, wiem, sama piosenka odnosi się do jeszcze dawniejszych czasów. Jak jednak pomyślę, że wielu ludzi uważa, że jak wybiorą Dudę, to pojawią się same skończone tęcze i garnki złota dla każdego, młodzi wrócą z emigracji i wszystkim będzie lepiej. Faith in humanity lost.
Nie twierdze, że Bronek to dobry wybór. Ja widzę mniejsze i większe zło.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1027 dnia: Maj 19, 2015, 09:03:14 am »
Sukces Dudy to sukces jego sztabu, "schowanie" Jarka na czas trwania kampanii, a także żelazny, moherowy elektorat.  To w jaki sposób udało się PiSowi poprzez agresywną kampanię w necie zniwelować te +/- 20 punktów procentowych różnicy jest czymś za co należy się im jakaś nagroda "polityczna" czy coś w tym stylu. Serio dla mnie jest niesamowite jak poprzez opłacanie ludzi piszących "komenty na internetach" udało sie tak diametralnie zmienić nastawienie społeczeństwa. Zabawne, ze tę pracę sztabu zniweczy sam kandydat swoją nieudolnością.
niekoniecznie, "efekt komora" może się utrzymać i tak jak w pierwszej turze jego dotychczasowi wyborcy moga zostać w domu, zaś bóldupni co głosowali na kukiza teraz poprzeć dudę byle komorowskiemu dosrać.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1028 dnia: Maj 19, 2015, 09:18:47 am »
Cytuj
niekoniecznie, "efekt komora" może się utrzymać i tak jak w pierwszej turze jego dotychczasowi wyborcy moga zostać w domu, zaś bóldupni co głosowali na kukiza teraz poprzeć dudę byle komorowskiemu dosrać.

Ja to widzę odwrotnie, elektorat Komorowskiego raz, ze częściowo polazł do Kukiza, a dwa miał po prostu w dupie 1 ture wiedząc, że i tak będzie 2. Natomiast mocherowy elektorat nie zna strachu, zmęczenia i znużenia nawet na czterech pójdzie zagłosować na wybrańca namaszczonego przez ojca dyrektora. Tak czy siak wtopa w 1 turze tylko posłuży Komorowskiemu bo zmobilizuje "anty-PiS".

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1029 dnia: Maj 19, 2015, 09:57:37 am »
na razie widziałem raczej mobilizację anty-komor ale we'll see. Nie lubię gajowego, ale już wolę jego od tego ulizanego pajacyka.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1030 dnia: Maj 19, 2015, 12:07:06 pm »
Cytuj
na razie widziałem raczej mobilizację anty-komor ale we'll see

Podejrzewam, ze to taka sama mobilizacja jak na Korwina, głównie wśród tych, którzy nie mają głosu.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1031 dnia: Maj 19, 2015, 16:21:52 pm »
Na poprawę humoru jeden z komentarzy spod tego artykułu http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,17927477,Ogorek_obwinia_SLD_o_fiasko_kampanii___Wyznaczyli.html :)

"Przy jakiejś popijawie na smutno na Złotej, kiedy już wszyscy normalni kandydaci na kandydatów (Senyszyn, Kołodko, Cimoszewicz) odmówili startu ktoś zagryzł ogórka i powiedział:
- No to jak ku... nikt nie chce to jedziemy po całości i dajemy kogokolwiek, co będzie to będzie!
- No to kogo?
- A jeden pies! Nawet naszą sekretarkę!
Biesiadnicy się zaśmiali i wypili kolejną kolejkę.
- Ta brunetka taka?
- Ona się przefarbowała na blond. Taka Barbie teraz jest.
- A 35 ma?
- Leszek, ma?
- Nie wiem czy ma 35, ale obiecuję wam, że ma 15. - padła odpowiedź.
Pokój wypełnił się radosnym rechotem. Leszek jak coś powie to boki zrywać! Ktoś polał następną kolejkę.
- Nie no tak z twarzy to ładna jest. Jakby ją trochę popokazywała i jakieś spódniczki czy coś to 5% i tak dostanie. Kobiety na nią zagłosują i jeszcze wyjdzie, że my tacy postępowi i w ogóle, że daliśmy babę. - Zauważył weteran lewicy.
- To może wypalić. Jeśli będzie jedyną babą to ma te wszystkie feministki i w ogóle za sobą a że młoda to jeszcze młodych. Nasi młodzi poganiają z plakatami i szlus, nawet 10% się z tego wykręci. - Zauważył inny.
- No to ma to 35? - Zapytał trzeci, najtrzeźwiejszy w tym gronie, bo się spóźnił.
- Nie wiem, ale się dowiem. - Wziął na siebie ciężar przygotowań do kampanii prezydenckiej Leszek.
- Memory... find... Madzia. - Wymrukał patrząc na swojego dużego smartfona. Rozległo się pikanie.
- Madzia... cześć, tu Leszek. Słuchaj, jest taka sprawa. Bierzemy cię pod uwagę jako kandydatkę na prezydenta. Co? No tak, cię. Znaczy ciebie. Nie dziękuj, wiesz, że stawiamy na młodych. No ale tego... jest takie pytanko tutaj... ja wiem, że normalnie nie tego, ale formalnie muszę spytać... ile masz lat. Znaczy nie, nie tego ile masz lat. Chodzi o to, że jest próg. Nie, nie 5 procent. 5 procent jest do Sejmu. 35. Nie, nie procent tylko lat. Ty znaczy czy masz. Z czego? Jak z czego?
- Z Konstytucji. - Podpowiedział spóźniony, bo był domyślny.
- Z Konstytucji Madzia. To masz? - Na twarzy Leszka zagościł uśmiech. - No to buziaczki Madzia. Damy ci znać jak tego. - Rozłączył się i spojrzał na przyjaciół z triumfem w oczach.
- MA! - Rzucił krótko."

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1032 dnia: Maj 24, 2015, 21:04:25 pm »
Widząc dzisiejszy ruch między kościołem a komisją wyborczą średnio widzę szanse Komorosia. :o
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1033 dnia: Maj 24, 2015, 21:06:55 pm »
Cytuj
Widząc dzisiejszy ruch między kościołem a komisją wyborczą średnio widzę szanse Komorosia.

Jeden z TYCH wyborców nie wytrzymał napięcia i cisza trwa 1.30h dłużej  :P

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1034 dnia: Maj 24, 2015, 22:36:34 pm »
well, sobie nazbierał. I w sumie za platformę też. Miałem nadzieję, że jednak plastusia-pacynkę udupią, no ale cóż. Za 5 lat.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!