Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313986 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1005 dnia: Maj 11, 2015, 15:36:43 pm »
ale po co szukać tak daleko, mówię, Stokłosa - stary aferał "zachęcający" swoich pracowników do głosowania na siebie niemalże szantażem
Czy ja wiem, czy tak daleko? Nazwisko Stokłosa wielu osobom dzisiaj raczej nic nie powie, a wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii dzięki zagrywce Korwina podczas debaty śledziło pewnie pół Polski.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1006 dnia: Maj 11, 2015, 15:47:47 pm »
bardziej mi chodziło o JOWie jako leku na całe zło - ciągnący się za Stokłosą (nomen omen) smród jakoś nie przeszkodził  w zostaniu senatorem w siedmiu kadencjach.
Polski system z listami jest do dupy, ale to trzeba ogarnąć od innej strony (bo ja wiem, zostawić głosowanie na partie tak jak teraz, tylko zlikwidować cyrk z numerami na liście?), a nie robić z tego głosowanie w którym wygra partia z większą liczbą celebrytów. Najlepiej, bogatych celebrytów.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 15:52:24 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1007 dnia: Maj 11, 2015, 16:16:12 pm »
Paligłup zgarnął wtedy wolny elektorat, to jest wszelkiej maści debili, którym wystarczyło naobiecywać, że zalegalizuje im marichuanne i nne takiej.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1008 dnia: Maj 11, 2015, 16:53:35 pm »
Teraz zgarnął ich Korwin, który obiecał im niemożliwą do wprowadzenia w Polsce karę śmierci, parę innych rzeczy wywracających budżet państwa do góry nogami i zamknięcie obecnej klasy rządzącej w więzieniach, jakby zapomniał o trójpodziale władzy lub jakby to on sam miał sterować wyrokami.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1009 dnia: Maj 11, 2015, 20:06:36 pm »
a tymczasem korwin już się łasi do kukiza licząc na jego 20%.. to już się robi ciut żałosne ^^'

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1010 dnia: Maj 11, 2015, 20:12:55 pm »
I nagle mu "lewactwo" nie przeszkadza? Chociaż znając życie, to pewnie pomysł tego karierowicza Wiplera.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1011 dnia: Maj 12, 2015, 07:31:13 am »
Kukiz osiągnął niesamowity wynik, jak na kogoś bez żadnego zaplecza politycznego, nie dlatego że miał zajebisty program (bo nie miał żadnego), ale dlatego, że dla wielu był jakąś alternatywą dla figuranta Dudy, Komorowskiego, demagoga Korwina itd. Jako jedyny wierzył w to co mówi, abstrahuje od tego czy było to słuszne czy nie i tym się wyróżniał od "prawdziwych" polityków.

Prawda jest taka, że u nas demokracja to głosowanie "przeciwko", a nie "na" i stąd cyrk POPiSa. 7 lat nieudolnych rządów PO i opozycja tak żałosna, że nawet pomimo niekompetencji rządzących nie jest w stanie zdobyć jakiejś przewagi. W momencie gdy pojawił się ktoś trochę odbiegający od tego obrazu to z miejsca pociągnął za sobą głównie młodych, którzy mieli dość obecnej sytuacji.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1012 dnia: Maj 12, 2015, 09:21:20 am »
Teraz zgarnął ich Korwin, który obiecał im niemożliwą do wprowadzenia w Polsce karę śmierci, parę innych rzeczy wywracających budżet państwa do góry nogami i zamknięcie obecnej klasy rządzącej w więzieniach, jakby zapomniał o trójpodziale władzy lub jakby to on sam miał sterować wyrokami.
No przecież Korwin po zostaniu prezydentem, od razu ogłosiłby się królem Polski i wtedy miałby pełnie władzy :P Dzięki temu mógłby wszystko ;D

Kukiz osiągnął niesamowity wynik, jak na kogoś bez żadnego zaplecza politycznego, nie dlatego że miał zajebisty program (bo nie miał żadnego), ale dlatego, że dla wielu był jakąś alternatywą dla figuranta Dudy, Komorowskiego, demagoga Korwina itd. Jako jedyny wierzył w to co mówi, abstrahuje od tego czy było to słuszne czy nie i tym się wyróżniał od "prawdziwych" polityków.
Tylko to nie wystarczy na coś więcej. Może i wprowadzi jakimś sposobem ludzi do parlamentu, ale nie dokona reform. Swoją drogą ciężko powiedzieć, jakie miałyby one być, bo Kukiz nie ma żadnego programu poza JOM. Zresztą bez jakiegoś programu, czy raczej porządnej ideologii, nie przetrwa na tej scenie.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1013 dnia: Maj 12, 2015, 09:41:01 am »
Cytuj
Tylko to nie wystarczy na coś więcej. Może i wprowadzi jakimś sposobem ludzi do parlamentu, ale nie dokona reform. Swoją drogą ciężko powiedzieć, jakie miałyby one być, bo Kukiz nie ma żadnego programu poza JOM. Zresztą bez jakiegoś programu, czy raczej porządnej ideologii, nie przetrwa na tej scenie.

To właśnie w pełni pokazuje beznadzieje jaka panuje na naszej scenie politycznej. Wystarczy, że wyskoczy ktoś, kto jest trochę inny, nawet jak nie ma żadnego programu to i tak masz szansę na jakiś wynik. Ludzie nie głosuje na osobę, ale przeciwko obecnemu systemowi.

Swoją drogą coraz częściej się zastanawiam nad sama demokracją jako ustrojem, który wg mnie polega głównie na manipulacji masami. Tak naprawdę nie są to rządy ludu, ale jednostek, które ten lud kontrolują. Tak z 80% biorących udział w wyborach nie am zielonego pojęcia na jaki program głosuje, a zna tylko mordki polityków, a i to nie zawsze. W obecnej formie demokracja to rządy manipulantów zdobyte dzięki ogólnej głupocie społeczeństwa.



"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1014 dnia: Maj 12, 2015, 09:44:08 am »
> sugerowanie, że ktoś na polskiej scenie politycznej ma plan albo ideologię
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1016 dnia: Maj 13, 2015, 10:50:10 am »
Dlatego korwin wyszedł z nowej prawicy? ;D
Tej, ale ten tekst widziałem w komentach na sadolu. :O
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1017 dnia: Maj 18, 2015, 11:54:45 am »
Już pomijając to co wczoraj mówili obaj na debacie.

Myślałem, że Komorowski będzie nie do przebicia z pewnością siebie, że stworzy obraz "to ja tu jestem prezydentem i ja mam rację". Tymczasem tak zdenerwowanego i agresywnego to go jeszcze chyba nie widziałem. Co rusz przerywał, jego ataki przypominały bardziej "nie, bo ty" z piaskownicy, nawet całą szklankę wody wychlał.

Podczas mowy końcowej, zamiast mówić tak, jakby Dudy nie było, za bardzo skoncentrował się na pluciu jadem w kierunku PiSu.

No i garnitur miał fatalny. Wyszedł w nim jakby miał z pięćdziesiąt kilo więcej.

Jak już pisałem na wstępie - pomijając to mówili, to Komorowski wyszedł na człowieka wystraszonego, obawiającego się czegoś, który w swej panice przyjął strategię, że najlepszą obroną będzie atak. Byle jaki, byle byłby atak.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2015, 11:56:43 am wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1018 dnia: Maj 18, 2015, 12:07:22 pm »
tbh nawet nie oglądałem, ale może to taktyka - celowo chujową mu robią kampanię, by przerżnął, a jak duda  z pisem zaczną szczekać, to platforma znowu z 20% skoczy na 40% byle tylko pis odsunąć

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #1019 dnia: Maj 18, 2015, 12:09:34 pm »
Przy tym cyrku i układzikach, które teraz mamy, jestem w stanie w to uwierzyć. A i na rękę byłoby dla PO zdjęcie Bronka, bo to dyplomatyczny pajac.

Ale momentami w tej kampanii to nawet podejrzewałem, że w sztabie Bredzisława mają kreta. :D

Kto oglądał spot z rodziną prezydenta i nie padł po tekście "mamy kredyty"? :D
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2015, 12:13:08 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz