Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313920 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #885 dnia: Styczeń 22, 2015, 19:30:28 pm »
Cytuj
A Wipler to po co z KNP odchodził, żeby dalej być pieskiem JKM-a?

Szczury uciekają z tonącego okrętu.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #886 dnia: Styczeń 22, 2015, 19:56:57 pm »
najzabawniejsze to jest to, że scenariusz jest za każdym razem ten sam. Myślę, że korwinowi tak naprawdę nie zależy, bycie antyestablishmentowym leśnym dziadkiem mu wystarcza

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #887 dnia: Styczeń 22, 2015, 21:27:32 pm »
KNP stało się betonowe i zamknięte na nowych, którzy nie mają 100% poglądów KNP. Korwin chciał rozszerzyć elektorat o osoby, które przykładowo są za zmianami gosp. ale nie za karą śmierci. Niestety konwentykl czy jak to sie tam zwie postanowili się pozbyć korwina, który (nie oszukujmy się) jest twarzą KNP. Posrało się mocno i teraz elektorat prawicowy będzie podzielony na 2 partie przez co mogą nie dostać powyżej 5%.

Poza tym korwin dał propozycję współpracy na b.dobrych warunkach (sporo miejsc na listach) ale szefowie KNP się wypięli.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #888 dnia: Styczeń 22, 2015, 22:16:54 pm »
z tego co pamiętam poszło o dwie rzeczy - po pierwsze korwin zaczął wpuszczać ryje, które wcześniej opluwał (Wipler nie pojawił się znikąd, ale nie tylko on), po drugie, po raz kolejny zaczął się zachowywać inaczej niż opowiada - świetny konserwatysta strzegący wartości, co robi dzieciaki na boku.
Poza tym korwiński elektorat uważa się za niewiadomo co, ale w rzeczywistości nie zdziwiłbym się, jakby KNP dostało więcej niż KORWiN, bo "przespaliby" nocną zmianę.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #889 dnia: Styczeń 22, 2015, 22:29:05 pm »
Wipler nie jest zły.

http://wmeritum.pl/jacek-wilk-dla-wmeritum-pl-nie-bedzie-nowej-partii-jkm-lecz-kolejna-partia-przemyslawa-wiplera/ - rozmowa z Wilkiem jeszcze przed utworzeniem KORWiNa.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #890 dnia: Styczeń 26, 2015, 20:03:23 pm »
(click to show/hide)
Klasztor - Fechtmistrz

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #891 dnia: Styczeń 26, 2015, 22:00:16 pm »
Wiecie, że teraz będzie można mówić, że ktoś "był w Korwinie" lub "był członkiem Korwina"? Interesująca perspektywa.
Jakiś dziennikarz zastanawiał się, czy takie coś można zrobić z nazwiskiem Wiplera. A ja mówię, że można: Wolność i Pomoc Ludziom Ewidentnie Radykalnym :D (choć już różne warianty wymyślałem :P)
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #892 dnia: Styczeń 26, 2015, 22:14:32 pm »
A'propos górników, mam krótką historyjkę.

Dwa tygodnie temu wybrałem się na kilka dni do rodziny na śląsku, która akurat posiada dobrze prosperującą knajpę. Tak się złożyło że akurat podczas naszego pobytu tam (mieszkają w tym samym budynku, co lokal, piętro wyżej) sala została wynajęta przez grupę 40 górników, nie pamiętam z jakiej kopalni, ale to znaczenia większego nie ma. Ale żeby im nudno nie było wynajęli sobie striptizerkę, żeby ich zabawiała. Refleksje zostawiam wam.

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #893 dnia: Styczeń 26, 2015, 22:37:57 pm »
Wiecie, ja się zastanawiam jakim cudem KGHM na miedzi może zarabiac krocie i ostatni strajk mieli kilka lat temu (ale w stosunku do zarządu, nie państwa, mimo, że KGHM w części państwowy), i szybko dostali te 300 zł podwyżki i koniec. A te cholerne ukryte opcje niemieckie na "górnym" śląsku co chwile mają jakiś problem.

Druga rzecz, że Kompania Węglowa i inne spółki sa tak fatalnie zarządzane, że mają się o co wku*wiać. Tylko teraz pytanie - na cholere chcą pomocy od rządu, zamiast strajkować przed biurem zarządu?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #894 dnia: Styczeń 26, 2015, 23:05:37 pm »
bo w tym kraju nawet jak zabraknie ci papieru w kiblu to jest to wina rządu.

..oh wait, przecież to przerabialiśmy.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #895 dnia: Styczeń 26, 2015, 23:38:54 pm »
Jakiś dziennikarz zastanawiał się, czy takie coś można zrobić z nazwiskiem Wiplera. A ja mówię, że można: Wolność i Pomoc Ludziom Ewidentnie Radykalnym :D (choć już różne warianty wymyślałem :P)
Ja wiem, co można zrobić z jego nazwiskiem - od pewnego czasu w internecie coraz popularniejszym określeniem na masturbację staje się "pałować Wiplera".

...THE MOAR YOU KNOW...
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #896 dnia: Styczeń 27, 2015, 09:00:21 am »
Cytuj
Wiecie, ja się zastanawiam jakim cudem KGHM na miedzi może zarabiac krocie i ostatni strajk mieli kilka lat temu

Nie to żebym popierał górników czy coś, ale porównywanie miedzi, której mamy najwięcej w Europie (chyba,że wliczamy Rosję), występuje bardzo rzadko i jest naprawdę sporo warta do węgla jest mocno głupie. Wiesz dlaczego nie ma strajków w KGHMie? A no dlatego, ze stać ich, aby płacić 5-7k zwykłemu górnikowi, a więc po co mają strajkować, a kasę mają dlatego, że nie sa jakoś zajebiście zarządzani, ale z faktu, że miedź to samograj.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #897 dnia: Styczeń 28, 2015, 20:18:11 pm »
Wiesz, na samej miedzi KGHM nie zarabia krocie. Kilka (naście?) lat temu wybudowali laboratorium do oczyszczania rudy miedzi ze złota i srebra. W tym momencie jest pierwszym producentem srebra na świecie i którymś z kolei złota. To kwestia zarządzania też, bo dali za labo ponad 900 milionów, ale sie rozwijają.

Po prostu na Górnym Śląsku jest zero wizji, tylko jebać tym kilofem w przodek i dajcie mamone.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #898 dnia: Luty 03, 2015, 19:07:31 pm »
Dziś rolniky zablokowali centrum mojego miasta powiatowego. Zauważyłem, że nawet z beczkowóz się pojawił! Protestowali, bo bieda u nich piszczy, a na ulicy stało spokojnie kilkanaście milionów złotych ulokowanych w ciągnikach.

Przepięknie wygląda ten Dżon Diri na pierwszy planie (oczywiscie mowa o traktorze - zaraz za przedstawicielem Solidarności). :)

Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #899 dnia: Luty 03, 2015, 19:23:38 pm »
Z tym traktorami bym tak nie szalał bo i tak większość na kredyt. Prosta sprawa politykom zachciało się wspierać banderowców, na czym stracili rolnicy, jak dla mnie to i tak bardziej zasadny protest niż pielęgniarek czy innych górników (żeby była jasność nie popieram ani rolników, ani całej reszty). Teraz niech sobie nasi dzielni rządzący łamią głowę jak z tego wybrnąć, odechce im się zabawy w wielkiego obroncy uciśnionego narodu ukraińskiego.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie