Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313780 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #855 dnia: Styczeń 07, 2015, 20:28:14 pm »
A kto niby miałby się sprzeciwić?
Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #856 dnia: Styczeń 07, 2015, 20:36:56 pm »
Myślałem o obywatelach, ale w sumie racja.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #857 dnia: Styczeń 07, 2015, 20:49:52 pm »
Już widzę jak tłumnie wychodzą na ulicę, bo rząd chce zwiększyć podatki.

Polacy wyszli na ulice tylko wtedy, gdy się zorientowali, że może zostać im zabrana możliwość ściągania filmów z neta, a i tak zapał do protestowania okazał się słomiany.
Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #858 dnia: Styczeń 07, 2015, 21:05:27 pm »
Gdyby zaczęli rzucać kamieniami, to by było coś. Ale woleli sobie poskakać ;d

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #859 dnia: Styczeń 07, 2015, 21:41:49 pm »
Przecież rzucali. Przedstawiono to jako chuligańskie ataki kiboli na siedzibę Gazety Wybiórczej. Albo może był to poznański oddział tvn. Nie pamiętam.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #860 dnia: Styczeń 08, 2015, 16:34:22 pm »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #861 dnia: Styczeń 08, 2015, 17:13:08 pm »
Cytuj
http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,142961,17217487,Czesnik__Mlodzi_porzuceni_przez_partie.html dla odmiany coś poważnego, sama prawda.

W sumie gość ma rację, tylko u nas jest ten problem, że totalnie nie ma na kogo głosować, ba nie ma nawet jednej osoby, za którą można by wyjść na "ulice". Cała nasza scena polityczna jest strasznie nijaka, programy partii niemal identyczne, a różnią się tylko nic niewartymi bzdetami jak szeroko pojęta obyczajowość. Czy to PO, PiS, SLD czy w szczególności PSL nie ma to znaczenia bo i tak na dłuższą metę na jedno wychodzi, zwykła nijakość byle utrzymać budżet i stołek do kolejnych wyborów, a później się zobaczy.

Na tym tle wybijają się demagodzy ze świetną gadką, jakąś rewolucyjną tezą, teczką pełną obietnic i wyjściem do tłumów. Tutaj mamy przykład choćby Palikota, który walką z kościołem ugrał te 15% i ostatnio niezwykle popularnego Korwina, który zapewnił sobie europejską emeryturkę.

Na koniec polecam każdemu zwolennikowi Korwina, aby z rok popracował na zleceniówce, kwintesencja programu Korwina, brak ZUSu, urlopów, zwolnień lekarskich, mogę cię wyjebać z dnia na dzień, kodeks pracy nie obowiązuje, normalnie marzenie ich wodza.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #862 dnia: Styczeń 08, 2015, 17:27:19 pm »
to też, ale myślę też o tej atomizacji, zwłaszcza, że się w sumie pod nią podpisuję. Nikogo nie obrażając, rzygać by mi się chciało na myśl, że protestuję przeciwko czemuś razem z patridiotami od marszów i brzóz. Zwłaszcza jak mają potem opowiadać, ze się podpisuję pod ich postulatami, jak na owych warszawskich awanturach właśnie, które też niby udają obywatelskie i dla rodzin.

Na koniec polecam każdemu zwolennikowi Korwina, aby z rok popracował na zleceniówce, kwintesencja programu Korwina, brak ZUSu, urlopów, zwolnień lekarskich, mogę cię wyjebać z dnia na dzień, kodeks pracy nie obowiązuje, normalnie marzenie ich wodza.
nie mówiąc o wyprowadzeniu się z mieszkań komunalnych, spółdzielczych i innych alternatyw od własnościowego/wynajmoanego zżerającego pół dochodu, urlopów macierzyńskich, zapierdalaniu do śmierci.. ale ten korwin przecież taki buntowniczy, wykształcony i mainstream go oczernia.


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #863 dnia: Styczeń 08, 2015, 23:33:57 pm »
Ból dupy socjalistów. Taki piękny ;D

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #864 dnia: Styczeń 11, 2015, 14:35:56 pm »
Atrion, ale ty też robisz za mniejszą pensje niż ja z tego co pamiętam, więc ty jesteś typowym przedstawicielem tych właśnie dwudziestoparolatków, co dostają w dupe od państwa, ale tak czy siak nic z tym nie robią.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #865 dnia: Styczeń 11, 2015, 15:57:24 pm »
Ale ja chodzę na wybory. Oni najczęściej nawet tego nie robią. No i już dawno przestałem liczyć na państwo w jakimkolwiek aspekcie.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #866 dnia: Styczeń 11, 2015, 16:41:00 pm »
Cytuj
Ale ja chodzę na wybory.

A ja do parku i co z tego? Skoro przestałeś liczyć na państwo to po chuj głosujesz... Logika 7 latka.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #867 dnia: Styczeń 11, 2015, 17:59:03 pm »
Skoro przestałeś liczyć na państwo to po chuj głosujesz... Logika 7 latka.

To właśnie to jest logika dziecka. Nawet nie będę wyjaśniał, bo nie zrozumiesz.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #868 dnia: Styczeń 11, 2015, 18:22:42 pm »
Cytuj
Nawet nie będę wyjaśniał, bo nie zrozumiesz.

Naplotą ci głupot, że to obowiązek, że to patriotyzm, że to super i pro i trzeba głosować, a ty idziesz i kreślisz byle kogo bo i tak nie wiesz na kogo głosować, ot nasza debilna demokracja.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #869 dnia: Styczeń 11, 2015, 18:25:48 pm »
Idę głosować nie po to żeby coś dostać od państwa, ale żeby się ode mnie odpieprzyło. Przestań wymyślać teorie na mój temat.

I nie pisz, że głosowanie nic nie daje, bo ok 50% osób nie chodzi na głosowanie, a gdyby poszli i zagłosowali na tego samego kandydata to by zmienili.