Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313917 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #840 dnia: Styczeń 04, 2015, 09:15:34 am »
Arim jaki zasiłek :D i jakie składki, jak ta wielodzietna patologia to głównie na wsi, a tam KRUS :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #841 dnia: Styczeń 04, 2015, 09:19:28 am »
Cytuj
Arim jaki zasiłek :D i jakie składki, jak ta wielodzietna patologia to głównie na wsi, a tam KRUS :D

Hahaha pokazałbym ci nasza "13 dzielnice" to byś się srogo zdziwił :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #842 dnia: Styczeń 04, 2015, 11:10:36 am »
ZUS się rozpierdzieli, to pewne, a więc muszą kombinować, aby stało to na tyle późno, że już dawno nie będzie ich w sejmie, a więc chwytają się wszystkiego. Główny problem naszego systemu emerytalnego to nadmiar emerytów i deficyt pracujących, a co za tym idzie nie ma kto finansować świadczeń. Idąc dalej tym tropem teoretycznie im więcej dzieci, tym więcej pracujących i płacących składki.
Problem jest taki, że już w tej chwili młodym ludziom żyje się ciężko - ja teraz nawet nieźle zarabiam, a i tak muszę dzielić wynajmowane mieszkanie na trzy osoby, żeby oprócz czynszu zostało mi na coś innego, np. materiały potrzebne do podnoszenia kwalifikacji.
Cytuj
Niestety obawiam się, że w w tym wypadku będzie to tylko więcej biorących zasiłek.
Dokładnie, też mam takie wrażenie. A nawet jak uda się uratować ZUS to kosztem wielu innych rzeczy.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #843 dnia: Styczeń 04, 2015, 11:57:03 am »
Cytat: Sent
"Nazywam się Marta. Jestem 26 letnią reakcjonistką.
Swoją drogą, jak można być reakcjonistą i twierdzić, że popiera się jakąś partię niewchodzącą w skład Sejmu? To trochę jak z "katolikami" postulującymi o przywrócenie kary śmierci.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #844 dnia: Styczeń 04, 2015, 12:05:38 pm »
raz że korwiniści to specyficzna grupa, dwa, zaczęły się lawinowo mnożyć fejki

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #845 dnia: Styczeń 04, 2015, 16:47:50 pm »
A w Biblii czasem nie ma tekstu ZA karą śmierci?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #846 dnia: Styczeń 04, 2015, 17:50:25 pm »
biblia to niestety takie dzieło że w zalezności od tego co akurat potrzebujesz to znajdziesz na to odpowiedni cytat. Vide jezus, który nie może się zdecydować czy chce walczyć biernym oporem, dobrym słowem i być rodzinny, czy odwrotnie, rodziną jest tylko sekta, zaś kto nie słucha słowa powinien posłuchać bata.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #847 dnia: Styczeń 04, 2015, 18:20:14 pm »
Jeżeli nawet gdzieś jest, to pewnie w Starym Testamencie, a on się tak różni od Nowego, że gdybyś chciał na nim budować kręgosłup moralny, to byłoby naprawdę śmiesznie.

KKK dopuszcza stosowanie kary śmierci, ale tylko w ostateczności, gdy jest to absolutnie konieczne. Sęk w tym, że jednocześnie głosi, żeby tam gdzie się da, szukać innych rozwiązań. Jan Paweł II (i zapewne większość innych papieży) był podobnego zdania, podkreślając, że takie szczególne przypadki są bardzo rzadkie, a być może nie zdarzają się już w ogóle. Na podobnej zasadzie dopuszcza się zabicie drugiego człowieka (czyli złamanie V przykazania Dekalogu) w bezpośredniej obronie życia własnego i bliskich osób.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #848 dnia: Styczeń 04, 2015, 19:46:24 pm »
Jeżeli nawet gdzieś jest, to pewnie w Starym Testamencie, a on się tak różni od Nowego, że gdybyś chciał na nim budować kręgosłup moralny, to byłoby naprawdę śmiesznie.

KKK dopuszcza stosowanie kary śmierci, ale tylko w ostateczności, gdy jest to absolutnie konieczne. Sęk w tym, że jednocześnie głosi, żeby tam gdzie się da, szukać innych rozwiązań. Jan Paweł II (i zapewne większość innych papieży) był podobnego zdania, podkreślając, że takie szczególne przypadki są bardzo rzadkie, a być może nie zdarzają się już w ogóle. Na podobnej zasadzie dopuszcza się zabicie drugiego człowieka (czyli złamanie V przykazania Dekalogu) w bezpośredniej obronie życia własnego i bliskich osób.

Brevik to lubi ;}

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #849 dnia: Styczeń 07, 2015, 07:12:46 am »
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/co-pograzylo-korwin-mikkego-rzeczpospolita-poszlo-o-sprawy-obyczajowe/jkect
już pomijając dramatyczny artykuł i tezy - no proszę, jak to ostatniego prawego i sprawiedliwego lewactwo ugryzło, że ma dzieci na boku :d

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #850 dnia: Styczeń 07, 2015, 10:33:39 am »
Wkleję wpis z FB korwina "Na pytanie (innego) dziennikarza odparłem, że "w pewnym sensie wszystkie moje dzieci są nieślubne" (z żadną kobietą nie miałem na raz ślubu kościelnego i reżymowego!). Zaraz to zniekształcono na "Wszystkie dzieci JKM są nieślubne"."

Ot, dziennikarstwo polsze.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #851 dnia: Styczeń 07, 2015, 16:00:02 pm »
tam gdzie ja czytałem to wszędzie zaznaczano że się słabo tłumaczył żarcikiem, ale ok. Nie zmienia to jednak pointy że jak na przeciwnika lewactwa pierdolącego coś o wartościach wyszło śmiesznie

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #852 dnia: Styczeń 07, 2015, 19:49:32 pm »
Cała sprawa jest dość dziwna, nie wiem o co chodzi tak na prawdę, więc poczekam na rozwój sytuacji.

Tak btw wiecie, że cała szopka z lekarzami i drący ryja Arłukowicz o tym że im nie da pieniędzy (a każdy inteligentny człowiek wiedział, że i tak da) była przykrywką dla wprowadzenia nowego podatku od paliwa? :)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #853 dnia: Styczeń 07, 2015, 20:03:20 pm »
czy wiesz, że ten podatek uchwalono 7 miechów temu gdy baryłka była jeszcze za 110$?  ::)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #854 dnia: Styczeń 07, 2015, 20:21:59 pm »
I dlatego była cisza, żeby tylko nikt się nie dowiedział i nie sprzeciwił się zanim wejdzie w życie.