Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #705 dnia: Sierpień 06, 2014, 21:16:52 pm »
Lepsze to, niż prawica dyskutująca o moralności na frondzie.

:D Nic o tym nie wiem

Cytuj
No tak, ale jak Depardieu spierniczył do Rosji, unikając drakońskich podatków, to jest zdrajcą i sprzedawczykiem.

Depardieu jest przede wszystkim głupcem, kabotynem i zapatrzonym w siebie kretynem. Dopiero potem zdrajcą i sprzedawczykiem :D
Gdyby był bardziej kumaty, może nie byłby kumplem Putnia. Choć z drugiej strony prawie wszystkie żabojady w historii (poza najwybitniejszym wyjątkiem) to rusofile, a do tego kalesony- zabójcza mieszanka.

Cytuj
Jeżeli z tony bzdetów, które on chrzani powie jedną mądrą rzecz (na pewno nie na na rzeczonym filmiku), to naprawdę ciężko uznawać go za poważnego człowieka.[...]

Na rzeczonym filmiku mówi prawdę o Grzegorzu Przemyku, jak i o swoich doświadczeniach. Mówi także dobrze, acz w dosadny sposób, o tym, że po tzw. OS powinno się dawnych aparatczyków, niezależnie od szczebla odsunąć od pełnienia funkcji publicznych... Mazowiecki ze swoją grubą kreską zaprzepaścił to, co zrobiono w Czechach i w byłym NRD... No ale przecież facet gada bzdety, oślepiony prawicowym szałem... miło.


Cytuj
Bo przepraszam bardzo, ale jeżeli ktoś doszukuje się we fladze polskiej wyblakłego czerwonego koloru, albo, że godło Polski jest pod symbolem UE, co oznacza, że jesteśmy kolonią itd. to ma nierówno pod sufitem. 

W którym miejscu się tego doszukuje? Inna sprawa, że facet ma specyficzne poczucie humoru, które jednak wolę, od specyficznego poczucia humoru UBków... Jakiś głupi jestem.


Cytuj
To akurat wyciągnięte z lekcji religii - klasa gimnazjalna. No i nie wymieniłem chyba wszystkiego, tylko główne.

Co nie zmienia faktu, że ci którzy na lekcję religii najbardziej sarkają najwięcej z nich wynoszą i odwrotnie. Ciekawe hehe.

Cytuj
No dlatego nie dyskutuje się z Cejrowskim, tylko neguje się jego postawę, bo to jedyna zdrowa reakcja na jego komentarzy w stylu "Polak ma konstytucyjne prawo obrzucać kamieniami ambasadę rosyjską".

Powiem więcej. Gość mówi o kulturze rosyjskiej, że wprawdzie jakąś tam mają, ale nas to nie powinno interesować, bo to nasi wrogowie hehe. Trochę w tym prawdy, trochę żartu. Tego drugiego więcej, ale przez łzy. Podejrzewam, że nie łapiesz specyfiki humoru Cejrosia. Nie mój problem.

Cytuj
No ale jak już mi patrzą? Księża ingerują w to co zakładam na penisa, a co nie. Teraz lekarze przestaną przypisywać recepty na antykoncepcje dla kobiet, bo sumienie im nie pozwala. Ba nawet teraz cesarki nie chcą robić, bo to nienaturalne! No chore w ch*j za przeproszeniem!

Jak by się dziś ktoś przejmował przykazaniami kościoła i katolickim spojrzeniem na moralność. Prosty przykład tzw. braku cenzury słowa i wolności wypowiedzi oraz poglądów:

http://film.wp.pl/idGallery,14739,idPhoto,397120,galeria.html?ticaid=11337d&_ticrsn=5
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2014, 21:18:54 pm wysłana przez Skellen »

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #706 dnia: Sierpień 06, 2014, 22:59:27 pm »
. Mówi także dobrze, acz w dosadny sposób, o tym, że po tzw. OS powinno się dawnych aparatczyków, niezależnie od szczebla odsunąć od pełnienia funkcji publicznych...
ale zdajesz sobie sprawę, że to oznacza w pierwszej kolejności wywalenie na zbity ryj takich tuzów prawicy, jak sam Korwin, który ma piękną SDcką (czytaj, komuszą) przeszłość oraz teczkę SBka z której głupio się tłumaczył? :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #707 dnia: Sierpień 06, 2014, 23:02:27 pm »
A w którym momencie mojej forumowej kariery wspomniałem, że Korwin jest moim idolem i nietykalnym pomnikiem?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #708 dnia: Sierpień 06, 2014, 23:07:04 pm »
mówię przykładowo, korwin to taka maskotka tematu :d

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #709 dnia: Sierpień 06, 2014, 23:23:54 pm »
Hehe, nie moja maskotka.

To tak jak niektórzy KORowcy, jak wspomniany Mazowiecki, Kuroń, Geremek i w końcu Michnik- dziś przez główne media, będące w posiadaniu dawnych towarzyszy, kreowani na potrzeby milionów polaków na prawicowych patriotów, a w rzeczywistości stalinowskie komuchy, które z czasem łapiąc wiatr historii trochę zmienili retorykę i nastawienie, choć to drugie nie ze wszystkim i nie z przekonania. Lans był zawsze i wszędzie. Nie zawsze miał takie miano, ale zawsze odgrywał rolę najważniejszą (jeżeli udany), maskując prawdziwe przekonania i barwy.

Korwin w tym tyglu, to szkodnik taki jak oni wszyscy razem wzięci. Tyle, że nigdy nie miał realnej władzy. No i charakteryzuje się radykalizmem zarówno w poglądach, jak i w życiu i czynie.  To go różni od innych.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2014, 23:27:06 pm wysłana przez Skellen »

Whitefire aka MOiW

  • Wiadomości: 35
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #710 dnia: Sierpień 07, 2014, 00:58:30 am »


Depardieu jest przede wszystkim głupcem, kabotynem i zapatrzonym w siebie kretynem. Dopiero potem zdrajcą i sprzedawczykiem :D
Gdyby był bardziej kumaty, może nie byłby kumplem Putnia. Choć z drugiej strony prawie wszystkie żabojady w historii (poza najwybitniejszym wyjątkiem) to rusofile, a do tego kalesony- zabójcza mieszanka.

Wydaje mi się, że za słabo znasz pana Depardieu żeby wydawać o nim takie osądy. Tym bardziej o całym narodzie francuskim.


Cytuj
Na rzeczonym filmiku mówi prawdę o Grzegorzu Przemyku, jak i o swoich doświadczeniach. Mówi także dobrze, acz w dosadny sposób, o tym, że po tzw. OS powinno się dawnych aparatczyków, niezależnie od szczebla odsunąć od pełnienia funkcji publicznych... Mazowiecki ze swoją grubą kreską zaprzepaścił to, co zrobiono w Czechach i w byłym NRD... No ale przecież facet gada bzdety, oślepiony prawicowym szałem... miło.

Skąd wziąłbyś ludzi do obsługi państwa? Cejrowski wymienił mnóstwo stanowisk które powinny być wolne od ludzi pracujących na nich w czasach PRLu, dałbyś radę zastąpić ich w jeden rok równie kompetentną kadrą?

Cytuj
W którym miejscu się tego doszukuje? Inna sprawa, że facet ma specyficzne poczucie humoru, które jednak wolę, od specyficznego poczucia humoru UBków... Jakiś głupi jestem.

Jakich UBeków? Gdzie ich masz?

Cytuj
Co nie zmienia faktu, że ci którzy na lekcję religii najbardziej sarkają najwięcej z nich wynoszą i odwrotnie. Ciekawe hehe.

To źle świadczy o kondycji katolicyzmu w Polsce, niczym więcej...

Cytuj
Powiem więcej. Gość mówi o kulturze rosyjskiej, że wprawdzie jakąś tam mają, ale nas to nie powinno interesować, bo to nasi wrogowie hehe. Trochę w tym prawdy, trochę żartu. Tego drugiego więcej, ale przez łzy. Podejrzewam, że nie łapiesz specyfiki humoru Cejrosia. Nie mój problem.

To teraz każdą głupią wypowiedź będzie można w ten sposób wybronić?

Cytuj
No ale jak już mi patrzą? Księża ingerują w to co zakładam na penisa, a co nie. Teraz lekarze przestaną przypisywać recepty na antykoncepcje dla kobiet, bo sumienie im nie pozwala. Ba nawet teraz cesarki nie chcą robić, bo to nienaturalne! No chore w ch*j za przeproszeniem!

Cytuj
Jak by się dziś ktoś przejmował przykazaniami kościoła i katolickim spojrzeniem na moralność. Prosty przykład tzw. braku cenzury słowa i wolności wypowiedzi oraz poglądów:

http://film.wp.pl/idGallery,14739,idPhoto,397120,galeria.html?ticaid=11337d&_ticrsn=5

Myślałem, że cenzura odnosi się do działań aparatu państwowego. Czyżby Tuzg & lewaki wprowadzili ustawę która doprowadziła do jego zwolnienia?


To tak jak niektórzy KORowcy, jak wspomniany Mazowiecki, Kuroń, Geremek i w końcu Michnik- dziś przez główne media, będące w posiadaniu dawnych towarzyszy, kreowani na potrzeby milionów polaków na prawicowych patriotów, a w rzeczywistości stalinowskie komuchy, które z czasem łapiąc wiatr historii trochę zmienili retorykę i nastawienie, choć to drugie nie ze wszystkim i nie z przekonania. Lans był zawsze i wszędzie. Nie zawsze miał takie miano, ale zawsze odgrywał rolę najważniejszą (jeżeli udany), maskując prawdziwe przekonania i barwy.

Nigdy nie widziałem by media kreowały te cztery postacie na PRAWICOWYCH patriotów. Nie powiedziałbym też że byli komuchami, szczególnie stalinowskimi.

Cytuj
Korwin w tym tyglu, to szkodnik taki jak oni wszyscy razem wzięci. Tyle, że nigdy nie miał realnej władzy. No i charakteryzuje się radykalizmem zarówno w poglądach, jak i w życiu i czynie.  To go różni od innych.

Powiedziałbym, że różni go sporo więcej - ale to tak jakby nie powiedzieć nic...
Królestwo - Nowicjusz Ognia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #711 dnia: Sierpień 07, 2014, 16:37:07 pm »
moiw - nope, korwin niczym się od nich nie różni, może tylko tym, że ma psychofanów a'la dziadkowie od kaczyńskiego, co to zawsze znajdą dla niego wytłumaczenie i wymówkę by go obronić, nawet jeśli sam  zainteresowany wprost mówi co innego. Korwinista będzie sarkał na zły rząd, na bandę czworga, na niekompetentnych polityków, na nepotyzm, na zły korpobiznes, na zły system edukacji, na złe warunki zdrowotne, na złych komuchów i na wszystko inne z mitycznym lewactwem na czele, ale jednocześnie ten sam korwinista będzie ślepy na to, że ten sam korwin wielokrotnie mówił że przebiera nóżkami by zostać przystawką dowolnej partii byle się dostać do koryta i nie przeszkadza mu że to banda czworga, że wsadza na listy członków najbliższej rodziny którzy nawet nie wiedzą co to polityka i się do tego przyznają, chce zlikwidować pensje minimalne i inne kodeksy pracy sprowadzając wszystkich do poziomu studenta na kasie w galerii (czemu on zarabia mniej mimo niższych podatków i braku obowiązku minimalnej niż dowolna osoba z umową żaden korwinista mi jeszcze nie odpowiedział, chowając się za pluciem jadem), że szkół wyższych nikt nie kontroluje bo rządzi nimi rynek i dlatego sprzedają papierki zamiast umiejętności (a teraz wybraźmy obie co by było gdyby tak samo było z podstawówkami, a to wszystko za 10 tysięcy za semestr..), służba zdrowia jak wyżej, że nawet jakby zebrac i zwrócić to co traci się na podatkach to i tak tego nie starczyłoby nawet na edukację i tak dalej i tak dalej. Ot grupa dzieci (lub dorosłych dzieci) żyjąca marzeniami lub typowo polaczym "ja mam chujowo w życiu to inni też muszą mieć", a w ogóle wszystko zwalają na rząd i władzę bo to modne. To tak podsumowując ostatnie kilkanaście stron tematu.

Skellen - ta, znamy to prawicowe gadanie, że ktoś jest cacy tak długo jak mu wychodzi, a jak przestanie, to nagle okazuje się, że był komuchem :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #712 dnia: Sierpień 07, 2014, 19:32:57 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jITsQZDdmcs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jITsQZDdmcs</a>

Kwintesencja.

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #713 dnia: Sierpień 07, 2014, 19:36:52 pm »
no właśnie czekałem aż ktoś napisze posta by móc wyśmiać jak dzielny narodowiec boi się, że mu kobieta z penisem wpierdoli i ucieka do prawnika :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #714 dnia: Sierpień 07, 2014, 19:48:04 pm »
Cytuj
no właśnie czekałem aż ktoś napisze posta by móc wyśmiać jak dzielny narodowiec boi się, że mu kobieta z penisem wpierdoli i ucieka do prawnika

1. Kim jest ten transwestyta? I to pytam się zupełnie na serio bo nie mam zielonego pojęcia, a skoro zapraszają go (ją?) do TV to musi być z czegoś znany.

2. W sumie ten babochłop jest wielki mocno także strach w pełni uzasadniony, no chyba, ze cała reszta w studiu była jakaś nie wyrośnięta.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2014, 20:40:13 pm wysłana przez Arim »

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #715 dnia: Sierpień 07, 2014, 19:53:20 pm »
dunno, dowiedziałem się o nim/niej wczoraj na frondelku. Chyba jakaś awantura o wynajem była i trafiła do neta.
No i wielki czy nie wielki, ale Zawisza najpierw chodzi na manifestacje, mówi o polskiej rasie panów czy inny ruchonarodowy bełkot, a jak przychodzi co do czego, to się boi że mu z dupy zrobią jesień średniowiecza, dosłownie :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #716 dnia: Sierpień 07, 2014, 19:56:42 pm »
Cytuj
dunno, dowiedziałem się o nim/niej wczoraj na frondelku. Chyba jakaś awantura o wynajem była i trafiła do neta.

Czyli dalej nie wiem kto to jest :|

Cytuj
No i wielki czy nie wielki, ale Zawisza najpierw chodzi na manifestacje, mówi o polskiej rasie panów czy inny ruchonarodowy bełkot, a jak przychodzi co do czego, to się boi że mu z dupy zrobią jesień średniowiecza, dosłownie

Ty tu tak nie kozakuj, bo sam bys uciekał :|

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #717 dnia: Sierpień 07, 2014, 20:53:46 pm »
Czyli dalej nie wiem kto to jest :|
w skrócie to nikt ważny

Cytuj
Ty tu tak nie kozakuj, bo sam bys uciekał :|
przede wszystkim ja bym nie zaczynał, a nie jak imć zawisza, najpierw zaczepki a jak sie zrobiło groźniej, to chowanie się za mamą :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #718 dnia: Sierpień 07, 2014, 20:57:51 pm »
Cytuj
w skrócie to nikt ważny

To pewne, ale za coś do tej TV trafił, jeszcze rozumiem jakieś Rozmowy w Toku, ale to w sumie bardziej poważny program był.

Cytuj
przede wszystkim ja bym nie zaczynał, a nie jak imć zawisza, najpierw zaczepki a jak sie zrobiło groźniej, to chowanie się za mamą

Zaczepiał czy nie, jakby ci ktoś pitolem w dupsko groził tez byś uciekał.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #719 dnia: Sierpień 07, 2014, 21:14:31 pm »
To pewne, ale za coś do tej TV trafił, jeszcze rozumiem jakieś Rozmowy w Toku, ale to w sumie bardziej poważny program był.
ok, Morean na fb udostępnił jakieś bzdurki KNP, odzierając z propagandy w skrócie dał/dała w mordę jakiemuś kolesiowi co nazwał ją "tym czymś" (a który miał wynająć mieszkanie dla jej rodziny która przyjeżdżała na weekend, co robił zresztą ponoć na lewo), kamera to nagrało, trafiło do sieci.

//Ofc u korwinistów opowiedziano historię na opak, tzn że w mordę dał za brak mieszkania i tylko gdzieś na marginesie, że obraził, ale detal :D Wiadomo, korwinisci to takie małe jezuski, jak ich się obrazi to drugi policzek nadstawiają, stąd teraz ich oburzenie :D//


Cytuj
Zaczepiał czy nie, jakby ci ktoś pitolem w dupsko groził tez byś uciekał.
afaik groziła pięściami, i tak marna reklama dla sił kibolsko-narodowych jak ich reprezentant spierdala przed gościem w sukience :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!