Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310575 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #630 dnia: Czerwiec 22, 2014, 21:28:13 pm »
Hahaha! :D Oh, Radziu. :D
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #631 dnia: Czerwiec 22, 2014, 21:57:48 pm »
Zagłosowanie na kogoś nie oznacza że muszę reprezentować jego poglądy i naprawdę mógłbyś sobie kurwa dać z tym wreszcie spokój. Bronię go, gdy widzę bolesne z dupy najazdy. Bo w niektórych kwestiach naprawdę  ma rację.
ta, gdy mówi o brydżu. W pozostałych ilekroć miałeś cytaty czarno na białym to unikałeś wątku lub szedłeś w iście maturalne interpretacje na które sam autor by nie wpadł, ale już mniejsza z tym. Obyś na własnej dupie się nie musiał przekonywać, jak z tym przypadkiem z 1929 co też głosowano na pewną partię by zrobić na złość pozostałym, olewając poglądy lidera.

Cytuj
Już 20% pozwala im wpływać na decyzje. To nie wybory do sejmu. A jak się do tego jeszcze dorzuci łapóweczkę tu, łapóweczkę tam... Przedsiębiorstwa państwowe nie powinny sprzedawać swoich akcji zagranicznym udziałowcom, bo zagraża to autonomii państwa. Proste.
pozwala, jeśli znajdą dodatkowe 31%. Tylko wtedy mogą.
Zresztą państwowe firmy podobno są złe bo wszędzie korupcja i nepotyzm jak w orlenie, KGHM itd., prawie jak urzędasy. Może więc lepiej, że mają to rosjanie #puapka

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #632 dnia: Czerwiec 22, 2014, 23:20:44 pm »
Cytuj
pozwala, jeśli znajdą dodatkowe 31%. Tylko wtedy mogą.
och, to ciekawe. To po co w takim razie premier obiecywał że na to nie pozwoli a media zrobiły chryję, skoro aż tak bardzo jeszcze jesteśmy bezpieczni?

Cytuj
a, gdy mówi o brydżu. W pozostałych ilekroć miałeś cytaty czarno na białym to unikałeś wątku lub szedłeś w iście maturalne interpretacje na które sam autor by nie wpadł, ale już mniejsza z tym. Obyś na własnej dupie się nie musiał przekonywać, jak z tym przypadkiem z 1929 co też głosowano na pewną partię by zrobić na złość pozostałym, olewając poglądy lidera.
 
Na początku próbowałem Ci tłumaczyć o co chodzi, ale jak zacząłeś wygrzebywać nieudowodnione debilizmy i zarzucać mi że nie przestrzegam poglądów Korwina ZA KAŻDYM RAZEM gdy zabieram głos w tym temacie to sobie dałem spokój. Po co mam się kłócić z kimś, do kogo w ogóle nie trafia to co mówię? I z tą myślą kończę swój udział w tej dyskusji.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #633 dnia: Czerwiec 22, 2014, 23:45:45 pm »
Cytuj
pozwala, jeśli znajdą dodatkowe 31%. Tylko wtedy mogą.
och, to ciekawe. To po co w takim razie premier obiecywał że na to nie pozwoli a media zrobiły chryję, skoro aż tak bardzo jeszcze jesteśmy bezpieczni?
z tego samego powodu, dla którego o madzi pierdoli się pół roku. Bo to medialne, a 90% oglądających przestaje słuchać po "rosja", bo nie ważne co leci dalej oni już wiedzą, że kacapy to chuje. A że teraz modny był krym, to już w ogóle. A reszta, z zapowiedziami premiera i tak dalej, to tylko konsekwencja tej narodowej sraczki na hasło "rosja".
Z 20% to może kogoś do zarządu wprowadzą, ale dalej nie mają brakujących 31% by mieć pakiet większościowy pozwalający obsadzać zarząd w całości i wybierać prezesa. Pewien wpływ mogą mieć na politykę, ale mniejszy niż próbują ci wmówić kłamliwe media (:D)


EDIT:
Damian, a w sumie co cię bawi w tej murzyńskości? Teraz przynajmniej ten poprzedni cytat ma sens.
W ogóle, te wszystkie (...) to twoje czy redakcji? Bo osobiście jeśli coś mnie zastanawia, to co panowie redaktorzy powycinali, przecież niektóre z tego co dajesz to co pół zdania mają "(...)"
A co do żartu donalda - mało śmieszny, ale też nie róbmy z niego człowieka z marmuru, przecież my tu nabiliśmy ładnych kilka stron żartów z prawicy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2014, 23:58:09 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #634 dnia: Czerwiec 23, 2014, 09:05:50 am »
Damian, a w sumie co cię bawi w tej murzyńskości? Teraz przynajmniej ten poprzedni cytat ma sens.
Próba tłumaczenia się.

W ogóle, te wszystkie (...) to twoje czy redakcji? Bo osobiście jeśli coś mnie zastanawia, to co panowie redaktorzy powycinali, przecież niektóre z tego co dajesz to co pół zdania mają "(...)"
Nic nie usuwam. Może to powycinane testy z otoczenia, które się zarejestrowały?

A co do żartu donalda - mało śmieszny, ale też nie róbmy z niego człowieka z marmuru, przecież my tu nabiliśmy ładnych kilka stron żartów z prawicy
I tu się, Senciu, różnimy. Jak Tobie plują w twarz to mówisz, że pada, ew., że ktoś żartuje. Ja jestem zgoła innego zdania. Stąd nasza rozbieżność poglądów na daną sprawę.


No cóż... sprawa wykroczyła poza granice Polski. Węgry oberwały rykoszetem.

Cytat: Internety
Jacek Krawiec: Ale słuchajcie, powiem wam jedną jedną sprawę. K...a, jak my się różnimy od takich Węgier. Pojechałem do tego Hernadiego, bo on nie mógł wyjechać z Budapesztu, mówię do niego: ty, a ile ty lat dostaniesz. I on taki uśmiechnięty, wyluzowany, mówi: Słuchaj, moi prawnicy znaleźli takie coś, że jak w tym temacie będzie wszczęta sprawa w jakimkolwiek kraju UE i będzie wyrok uniewinniający, to wtedy wszystkie kraje UE muszą go uznać i ja mogę jeździć do Europy. Ja mówię: Na Węgrzech będzie ta sprawa? On mówi: no tak. Ja mówię, no wiesz, ale to potrwa dwa, trzy lata. On mówi: nie, w kwietniu będzie wyrok. I siedzi obok niego taki dyrektor od spraw prawnych, taki bardzo zadufany gość. Abel. I on z takim uśmiechem mówi: Abel, powiedz Jackowi, kto mnie będzie oskarżał w tym procesie na Węgrzech. A Abel mówi: moja żona. Kumacie? Wyobrażacie sobie taką sytuację. Żona jest prokuratorem, wyrok uniewinniający, wszystko załatwione. Wyobrażacie sobie, że to jest u nas?
Zdzisław Gawlik: Może jest, ale my nie wiemy.
Włodzimierz Karpiński: To się marzy Kaczyńskiemu. Takie relacje w polityce wewnętrznej.
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #635 dnia: Czerwiec 23, 2014, 09:15:03 am »
No patrz Damianie, Węgry taki przykład prawicowości, a takie wałki tam odchodzą, nieźle.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwiec 23, 2014, 09:17:47 am »
Mniejsza o to!

Destabilizacja w Europie Wschodniej się szykuje! Idę szlifować cyrylicę, tak na wszelki wypadek!


Edycja.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=djLwBbgSMuM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=djLwBbgSMuM</a>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2014, 09:36:11 am wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #637 dnia: Czerwiec 23, 2014, 09:39:45 am »
Próba tłumaczenia się.
ale wtedy tamto zdanie nie miało sensu, bo co ma bycie murzynem do zakompleksionej dumy narodowej :x to nawet nie po polsku było :x
Oj damian damian, starzejesz się niczym fronda, tam też już nawet czytelnicy zauwazyli że trollują na siłę.

Nic nie usuwam. Może to powycinane testy z otoczenia, które się zarejestrowały?
jako wolnościowiec powinieneś domagać się ujawnienia tekstów z otoczenia które się zarejestrowały, może mówili wtedy o tupolewie?

I tu się, Senciu, różnimy. Jak Tobie plują w twarz to mówisz, że pada, ew., że ktoś żartuje. Ja jestem zgoła innego zdania. Stąd nasza rozbieżność poglądów na daną sprawę.
dlatego mówię, mało śmieszny i niesmczny żart, ale my też co chwila robimy jakieś z holocaustu, hitlera i stalina gdzie ginęły miliony osób gdy koło nas nie ma żadnego żyda czy innego sybiraka, a jak ktoś nam wytknie, to oskarżamy go o przesadną poprawność polityczną.

Cytat: Internety
No cóż... sprawa wykroczyła poza granice Polski. Węgry oberwały rykoszetem.
cała prawica! Teraz już wiem co to są te słynne wartości rodzinne :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #638 dnia: Czerwiec 23, 2014, 09:51:47 am »
Wprost chyba wczoraj oznajmiło, że z rozmów będą powycinane fragmenty dotyczące życia osobistego rozmawiających oraz pasażerów Tupolewa, a takie tematy też poruszano. Prokuratura ma dostać pełne nagrania.


Edycja.

Cytat: Internety
– Słyszałem dziś kawał. Agencja towarzyska, oferta promocyjna, cennik. Szef agencji mówi „Pano­wie: blow job - 25 złotych. Anal job – 35 zł. – zaczyna Sikorski
– To bardzo przystępnie – zachwyca się Rostowski
– Klient pyta: A klasyczne pierdolenie? – kontynuuje Sikorski i puentuje: – A szef burdelu odpowiada: klasyczne nie jest jeszcze w ofercie, bo niestety jestem jeszcze sam.

– Przychodzi do burdelu facet i prosi najchudszą dziewczynę. Jedną z najchudszych, wysoką ... Gdy dziewczyna się pojawia, klient mówi: proszę jej włożyć obrożę.  – opowiada Rostowski
– Obrożę? – pyta zaciekawiony Sikorski
– Obrożę – potwierdza Rostowski i dodaje – Reks (wołanie psa) A ta cała zdenerwowana. Burdelma­ma zdenerwowana. Reks widzisz? Jak nie będziesz jadł, będziesz tak wyglądać – puentował Rostow­ski zajadają comber z królika.

Sikorski: Przychodzi pan Jacek do burdelu. A burdelmama mówi: Panie Jacku, jest pan dziś już trzeci raz.
Rostowski: [Śmiech]
Sikorski: Kur...a, przez tę sklerozę to się zapierd...ę na śmierć.
Rostowski: Piękne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2014, 10:07:37 am wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #639 dnia: Czerwiec 23, 2014, 10:08:21 am »
czyli mataczą, może tam padło, że do kaczyńskiego przed katastrofą dzwonił putin? Do tego chcą te materiały oddać tej samej prokuraturze która tak ich sponiewierała!

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #640 dnia: Czerwiec 23, 2014, 10:17:04 am »
Do tego chcą te materiały oddać tej samej prokuraturze która tak ich sponiewierała!
Pewnie przekażą do prokuratury też z "powycinanymi fragmentami dotyczącymi życia osobistego rozmawiających" :P
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #641 dnia: Czerwiec 23, 2014, 10:21:02 am »
A dwa posty wyżej...

Prokuratura ma dostać pełne nagrania.


Edycja.

Bardzo smutny tekst - wprawdzie nic nowego, ale opisane jest to w bardzo przygnębiającym stylu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2014, 13:47:39 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #642 dnia: Czerwiec 23, 2014, 22:33:40 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3Wuoyr5915s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3Wuoyr5915s</a>

:)

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #643 dnia: Czerwiec 24, 2014, 19:15:21 pm »
Ciekawe kto kupił ten sondaż, że Korwin to trzecia siła polityczna w kraju.



Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #644 dnia: Czerwiec 25, 2014, 10:53:17 am »
PO samo sobie zapracowało na spadek : P