Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #585 dnia: Czerwiec 13, 2014, 20:58:44 pm »
chyba na waszych małych kaapitalistycznych monitorach.

A tak serio  to google mnie oszukało, miało być mniejsze. A teraz to za leniwy jestem by śćągać, robić resize i wrzucić jeszcze raz.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #586 dnia: Czerwiec 14, 2014, 02:01:38 am »
Nie musisz. Wystarczy użyć zmodyfikowanego tagu [img=width x] albo [img=height x], gdzie x to liczba pikseli.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #587 dnia: Czerwiec 17, 2014, 17:08:19 pm »
Cytat: agitator NP na demotach
Przy okazji stawki OC spadłyby 2-3x gdyby nie było obowiązku OC.

Oni na serio w to wierzą czy im za to płacą?

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #588 dnia: Czerwiec 17, 2014, 17:44:45 pm »
obawiam się że serio, bo idiotów nie brakuje. Tak jak piewców modelu pinocheta jak to dobrze że wszystko tam prywatne z emeryturami na czele, tylko z pominięciem tego jednego detalu, że chilijczycy gdyby mogli powiesili by owego pinocheta za to za jaja, bo średnia emerytura z ichnich OFE to jakieś 20% ostatniej pensji ^^' Ba, doszło do takiej patologii, że państwo musiało zrobić specjalny fundusz  by dopłacać do emerytury z OFE, by wynosiła ona minimalne gwarantowane prawem 200 dolarów/miesiąc ^^'

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #589 dnia: Czerwiec 17, 2014, 17:45:13 pm »
Oni na serio w to wierzą czy im za to płacą?
Możliwe jest jedno, jak i drugie. Tak naprawdę mnie czasem bawi tęsknota niektórych za "wolnością". O ile kiedyś lubiłem oglądać odcinki Cejrowskiego, o tyle w późniejszych odcinkach zaczął zbytnio narzekać na zniewolenie w Europie i zachwalać "wolność" w krajach trzeciego świata. Tylko zastanawia mnie, czemu On tam nie mieszka na stałe? Zna języki, głupi nie jest, więc jak trzeba jakieś formalności spełnić, to pewnie by spełnił. To czemu tam nie mieszka? I w tym jest chyba cały problem, że fajnie tak pogadać o danym miejscu, że jest cudownie i w ogóle, ale jakby człowiek miałby tam zamieszkać, to już zupełnie inna bajka jest.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #590 dnia: Czerwiec 17, 2014, 18:12:38 pm »
Porozmawiajmy o taśmach. :x
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #591 dnia: Czerwiec 17, 2014, 18:17:55 pm »
Porozmawiajmy o taśmach. :x

Jeśli służby państwowe publikują coś obciążającego rząd to znaczy że ten rząd im nie pasuje.
W treści taśm nie wnikam, nie spekuluje, najpierw musiałbym zapoznać się z całością przeprowadzonych rozmów a nie tylko ich krótkimi fragmentami.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #592 dnia: Czerwiec 17, 2014, 18:26:40 pm »
MoG - zaznaczam na wstępie, treść znam tylko z fragmentów, ale w tym co przeczytałem tak na prawdę nie padło nic kontrowersynego, trochę o budżecie, trochę o polsce ale w kontekście makorpolityki i co zrobić by się rozwijała, nikt z nikim nie handlował stołkami, tyle tylko że trochę poklnął i powyśmiewał z paru gości i pomarudził na biurkokrację, słowem nic czego my wszyscy nie robimy na codzień ^^' wyjaśni mi więc ktoś tę narodową sraczkę? ^^'

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #593 dnia: Czerwiec 17, 2014, 18:53:37 pm »
Cytuj
wyjaśni mi więc ktoś tę narodową sraczkę? ^^

Yep. Po pierwsze mamy tu zmowę NBP, który ma być niezależny, z rządem w celu uniknięcia wcześniejszych wyborów i dojścia do władzy PiSu. W swoich założeniach nie ma tu nic złego bo chcą tylko ratować budżet, ale sama forma tego, a także to, że w otoczeniu tylu służb dwie ważne osoby w państwie dają się podsłuchać jak dzieci, jest samo w sobie żenujące. Swoją droga ciekawe co jest na reszcie tych taśm.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #595 dnia: Czerwiec 18, 2014, 16:03:39 pm »
Yep. Po pierwsze mamy tu zmowę NBP, który ma być niezależny, z rządem w celu uniknięcia wcześniejszych wyborów i dojścia do władzy PiSu. W swoich założeniach nie ma tu nic złego bo chcą tylko ratować budżet, ale sama forma tego, a także to, że w otoczeniu tylu służb dwie ważne osoby w państwie dają się podsłuchać jak dzieci, jest samo w sobie żenujące. Swoją droga ciekawe co jest na reszcie tych taśm.
tu akurat wyjątkowo zgadzam się z żakiem - jaka zmowa, skoro NPB tak jak każdy inny bank państwowy powstał właśnie po to, by państwo w takich sytuacjach wspierać. PiS z tego co pamiętam jest zaś wspomniany tylko w tym kontekście, że jego dojście do władzy rozjebałoby finanse państwa, bo dojście oszołomstwa do władzy rozjebałoby budżet, bo wszyscy baliby się inwestować i płacić podatki u nas.
Jedynie wątek tego, że tak się dali jak dzieci nagrać jest w tym wszystkim interesujący (pytanie kto), bo sama rozmowa to nic specjalnego w porównaniu z aferą korupcyjną za czasów ministra sportu w rządzie pisu, nagranych rozmów wiceministra zdrowia PiSu w restauracji z lobbystą i tak dalej

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #596 dnia: Czerwiec 18, 2014, 16:14:42 pm »
Cytuj
tu akurat wyjątkowo zgadzam się z żakiem - jaka zmowa, skoro NPB tak jak każdy inny bank państwowy powstał właśnie po to, by państwo w takich sytuacjach wspierać. PiS z tego co pamiętam jest zaś wspomniany tylko w tym kontekście, że jego dojście do władzy rozjebałoby finanse państwa, bo dojście oszołomstwa do władzy rozjebałoby budżet, bo wszyscy baliby się inwestować i płacić podatki u nas.

Dlatego też napisałem, że w samych założeniach nic złego tam nie powiedzieli, a chodzi tylko o samą formę tej rozmowy, bo argument dajcie kasę albo zły Jarkacz dojdzie do władzy strasznie kretyńsko wygląda po ujawnieniu (nie, nie popieram PiSu i moim zdaniem jest to najgorsza partia w naszym sejmie, no może Palikot jeszcze z nimi walczy). Do tego dochodzi sam fakt podsłuchania tak istotnej rozmowy i kompletny brak wiedzy naszego dzielnego ministra i masz aferkę.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #597 dnia: Czerwiec 21, 2014, 12:47:58 pm »
(click to show/hide)
Klasztor - Fechtmistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #598 dnia: Czerwiec 21, 2014, 13:29:51 pm »
(click to show/hide)
O ja pierdolę. Dzięki, Damian, narzygałem sobie na kapcie.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #599 dnia: Czerwiec 21, 2014, 17:47:30 pm »
Masz jeszcze.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4hAoYTJPSqA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4hAoYTJPSqA</a>

A to na dodatek. W kontekście tej grafiki można nawet powiedzieć, że na deser.

Klasztor - Fechtmistrz