Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310591 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #480 dnia: Maj 28, 2014, 15:21:41 pm »
Co nie zmienia faktu, że nazwałeś go korwinistą.
i tak długo jak będzie na niego głosował, powtarzał jego pomysły i bronił co większego bredzeni.., przepraszam, 'skrótów myślowych podłapanych przez ścierwomedia' tak długo będę nazywał go korwinistą, bo legitymuje jego bredzenie.
I sorry że cię rozczaruję, 'skróty' to ja czytam tylko w tytule, potem wczytuję się lub oglądam resztę, gdzie jest ta rzekomo zmieniająca kontekst otoczka. W przypadku gwałtów, paraoolimpiad czy lojalek nigdzie jej nie było, były za to 'ynteligentne' komentarze tłumaczące, że powiedział nnie to co powiedział, choć powiedział.
Cytuj
ani prawicowcem.
to coś nowego.

I  nope, nie muszę się do niczego przyznawać, bo jesteś bardziej korwińską wersją Ala. To że nie popierasz, bo ja wiem, monarchizmu czz innego detalu nie zmienia faktu, że na niego głosujesz, cytujesz, propagujesz i uparcie bronisz, zwłaszcza tam gdzie kompletnie nie ma racji (gwałty, choć i wcześniej w tym topicu jak było o gospodarce, gdzie jedyny argument jaki miałes to plucie jadem jacy jesteśmy głupi), ergo, jesteś korwinistą. Może to będzie dla ciebie szok, ale żadna partia ani jej wyborcy to nie jest monolit, istnieją frakcje, wybiera się najbardziej pasujący zestaw, a ten który ty popierasz to się różni chyba tylko stosunkiem do kościoła.

Cytuj
A ja chętnie popatrzę jak lewackie "różniące się" partie będą się obrzucać mięsem i wprowadzać coraz więcej modnej patologii, żeby lud zobaczył kto jest bardziej "postępowy" i w ogóle.
tia, i znowu, niczym polski biskup sprowadzasz wszystko do UUUUU idelogii gender, faktycznie, zero prawicy w tobie.
Zresztą, jeśli pedalstwo i tęcze mają nas doprowadzić do poziomu cywilizacyjnego skandynawii, to jestem jak najbardziej za, niech się nawet bzykają na ulicach

Damian - ale to nie jest normalne państwo tylko nowotwór w stylu Cyrpu, co absolutnie nic nie robi, nic nie produkuje, niczym się nie przejmuje, tylko wyprowadza pieniądze. Myślisz że czemu te strefy są takie małe. Poza tym biorąc pod uwagę jaką kupą biedy i dziwką orientu są indie, trudno by taki mały obszar zamknięty nie był bogatszy, zwłaszcza jak "przenoszą się" tam wszyscy lokalni watażkowie bo oszczędzą pół procenta.
to w zasadzie tak do całej reszty, bo damian dalej będzie trollował.

Arim - sam się uznajesz za prawicę to cierp >:D
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2014, 15:28:21 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #481 dnia: Maj 28, 2014, 18:44:11 pm »
Wielokrotnie w tym temacie podkreślałem, że nie wierzę we wszystko co piszę. Zakładałem, że dyskusja jest ŻARTOBLIWA. Spoko, już się nie odzywam, skoro robię aż takie wrażenie.
W takim razie bije się w cyce, bo nie zauważyłem tego.
W takim razie łapka w górę.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #482 dnia: Maj 28, 2014, 19:11:12 pm »
Damian - ale to nie jest normalne państwo tylko nowotwór w stylu Cyrpu, co absolutnie nic nie robi, nic nie produkuje, niczym się nie przejmuje, tylko wyprowadza pieniądze. Myślisz że czemu te strefy są takie małe. Poza tym biorąc pod uwagę jaką kupą biedy i dziwką orientu są indie, trudno by taki mały obszar zamknięty nie był bogatszy, zwłaszcza jak "przenoszą się" tam wszyscy lokalni watażkowie bo oszczędzą pół procenta.
to w zasadzie tak do całej reszty, bo damian dalej będzie trollował.
I taka jest z Tobą dyskusja na każdy temat - wynajdujesz jakieś nic nieznaczące szczegóły i jesteś przekonany, że pokonałeś nimi mocny argument.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #483 dnia: Maj 28, 2014, 20:12:10 pm »
I taka jest z Tobą dyskusja na każdy temat - wynajdujesz jakieś nic nieznaczące szczegóły i jesteś przekonany, że pokonałeś nimi mocny argument.
..jak mówiłem. Ale ponieważ dyskusja wraca na właściwe dla założeń tematu tory:
ty nas tu mamisz rzekomymi oazami dobrobytu, a tymczasem według prognoz komunistyczne.. nie, wróć, to wymaga mocniejszego zaakcentowania.. KOMUNISTYCZNE Chiny stają się pierwszą gospodanką świata, wyprzedzając zgniły amerykański kapitalizm. To że się tego nie ogłasza wszem i wobec wynika tylko i wyłącznie z postawy samych chin, które wolą robić za tygrysa chowającego pazury i zaniżać wszelkie swoje wskaźniki, by móc dalej udawac państwo rozwijające się ze wszystkimi jego przywilejami.
Touche, prawicowe zgniłki!

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #484 dnia: Maj 28, 2014, 20:27:01 pm »
Współczesne Chiny mają tyle wspólnego z komunizmem, co Korea Północna z wolnością.
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #485 dnia: Maj 28, 2014, 20:28:40 pm »
Boli Cię to, że komunizm wypalił chociaż w jednym kraju, a kapitalizm w żadnym.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #486 dnia: Maj 28, 2014, 20:31:56 pm »
Cytuj
KOMUNISTYCZNE Chiny

Komunizm to oni maja tylko w formie rządów. Tak więc argument mocno z dupy, jako że Chiny to dziki kapitalizm.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #487 dnia: Maj 28, 2014, 20:33:40 pm »
Boli mnie Twoja ignorancja, Mog.


Hyhyhy.
Klasztor - Fechtmistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #488 dnia: Maj 28, 2014, 21:04:40 pm »
Akurat tu się zgodzę z Damianem. Chiny to unikatowa mieszanka komunizmu i kapitalizmu. Ciężko je przypisać do jednej albo drugiej kategorii.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #489 dnia: Maj 28, 2014, 21:30:46 pm »
dziwne podejście, jak Korea północna była nazywana monarchią to było że gdzie tam, to komunizm bo tak ma w nazwie, a tutaj nagle kapitalizm w komunistycznych chinach, bo nie pasuje do tezy.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #490 dnia: Maj 28, 2014, 21:35:14 pm »
No widzisz - znów tak naginasz, żeby wyszło na Twoje.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #491 dnia: Maj 28, 2014, 21:58:54 pm »
ależ ja nie muszę niczego naginać, sskoro jedynym miejscem gdzie masz kapitalizm w chinach jest hong kong oraz trzy podobne mu strefy ekonomiczne. Wiesz, takie okienka, przez które tacy jak ty mogą popatrzeć na osiągnięcia kolektywu robottniczo-chłopskiego kierowanego przez partię.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #492 dnia: Maj 29, 2014, 07:41:03 am »
Cytuj
ależ ja nie muszę niczego naginać, sskoro jedynym miejscem gdzie masz kapitalizm w chinach jest hong kong oraz trzy podobne mu strefy ekonomiczne. Wiesz, takie okienka, przez które tacy jak ty mogą popatrzeć na osiągnięcia kolektywu robottniczo-chłopskiego kierowanego przez partię.

Ehh Sencie dałeś przykład z dupy i zabawiasz w Atrionowe bajania teraz. W Chinach nie masz zasiłków dla bezrobotnych, emerytury są tylko dl zatrudnionych w państwowych przedsiębiorstwach, ubezpieczenie zdrowotne pokrywane jest tylko w  niewielkim % z podatków, wszystko powyżej 5-letnie podstawówki jest płatne, podatki są bardzo niskie. Tak więc socjal, o który sie głownie rozchodzi jest ograniczony do absolutnego minimum.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #493 dnia: Maj 29, 2014, 09:14:04 am »
ależ ja nie muszę niczego naginać, sskoro jedynym miejscem gdzie masz kapitalizm w chinach jest hong kong oraz trzy podobne mu strefy ekonomiczne. Wiesz, takie okienka, przez które tacy jak ty mogą popatrzeć na osiągnięcia kolektywu robottniczo-chłopskiego kierowanego przez partię.
Hmm... z tego tekstu wynika, że w Chinach jest komunizm i bieda, ale mają kilka stref kapitalistycznych, żeby pokazać światu, że komunizm to jednak bogactwo. Czyli posługują się kapitalistycznymi osiągnięciami, żeby udowodnić wyższość komunizmu. :D


Wrócę jeszcze do sprawy rewolucji, bo coś mi się przypomniało.

Swoją drogą, domaganie się gwałtownych zmian też jest "lewackie". Wielkie reformy wymyślili rewolucjoniści.
Nie wiem jak inni prawicowcy na foro, ale ja osobiście z przymrużeniem oka piszę "bić bolszewików!".

Polska jest tak przesiąknięta socjalizmem, że wszelkie zmiany należy realizować powoli. Oczywiście od ręki można wprowadzić możliwość wyboru - albo chcesz korzystać z NFZ, albo nie. Albo chcesz być w ZUSie, albo nie. Albo posyłasz dziecko do publicznej szkoły, albo do prywatnej i odliczasz to sobie od podatku. Takie coś nie uderza w tych, którzy oczekują tych usług ze strony państwa. Likwidacja NFZ lub państwowej oświaty powinna trwać jakiś czas, aby dać ludziom możliwość przyzwyczajenia się (choć szczerze wątpię, aby kiedykolwiek podstawówki wyrwały się z budżetówki). O ZUSie nie wspominam, bo to inna para kaloszy i się wcale nie zdziwię, jak kiedyś z dnia na dzień przestanie istnieć. Podobnie sprawa ma się w przypadku broni - stopniowo, co parę lat zrzucać kolejne ograniczenia i przyzwyczajać społeczeństwo, że broń palna nie gryzie.

Osobiście jestem za ewolucja, a nie rewolucją, o czym pisałem już wielokrotnie na GieeSie. Jako ciekawostkę przypomnę fakt, że zwolennikiem rewolucji był naczelny monarchista tamtego forum.

Przeprowadzenie rewolucji w socjalistycznym kraju może skutkować kontrrewolucją, a w efekcie tego zmiany odbiją się jak piłka o ścianę, wyłonią się "obrońcy ludu" na scenie politycznej i zapanuje jeszcze większy socjalizm.
Klasztor - Fechtmistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #494 dnia: Maj 29, 2014, 09:25:01 am »
Jutro pogrzeb Jaruzelskiego na Wojskowych Powązkach, które na tę okazję zyskały rangę co najmniej krypt na Wawelu. Ludzie się dziwią, że żołnierz i generał - jaki by nie był, a na sumieniu ma dość sporo - ma zostać pochowany na wojskowym cmentarzu. Na ironię zakrawa fakt, że ich akcja zakłada przy okazji kolejne oddane czci żołnierzom wyklętym (poprzez zrobienie sobie zdjęcia profilowego z kartką z napisem "Wybieram [imię i nazwisko/pseudonim] zamiast Jaruzelskiego". Szkoda, że nie przyjmują oni do wiadomości, że niektórzy "wyklęci" byli pospolitymi bandytami, a każdego, kto ich o tym uświadamia, nazywają komunistami albo jaruzofilami (bo już nie można nie cierpieć/nie popierać działań Jaruzelskiego i jednocześnie nie kochać tych, którzy zabijali niewinnych ludzi "dla dobra kraju").
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2014, 09:30:24 am wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?